Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Nu es ari pret botiem parasti champi iztesteju. Parbaudu ka darbojas skilli, kaa combos un cik safeedoties vajag lai viltu. Pret botiem tas ir tik ideali izpeetaams. Ir champs kur es speli uzvaru smagi parliecinosi ar 10k, a citam vajag +15k lai smagi ownotu botus. Var izjust cik labs/slikts ir early game. Pret speletajiem spelejot to neizjutis, jo nevar zinat cik labs tev bus enemy, a bots ir bots, vienemr spele viena limeni.

m3rsy... Es vispar speles nespeleju nopietni. Sad tad uzvelkos, bet nekad neardos. Es ari iedzeris, pusaizmidzis, pohmeli un vel nezkads speleju rankeds. Tur nu atrdeves nekadas. Es vispar neiespringstu, bet turpinu spelet tikai rankeds, jo tur vismaz nedaudz vairak speletaji doma lidzi un picko ko vajag, censas sadarboties. Normal games stipri biezak ir random champju shits. + tev ir tava limena speletaji blakus, vari salidzinat cik labs tu esi. (Iznemumi gadas kad jaunie speletaji pagadas komanda).

Link to comment
Share on other sites

Tiesi tapec ka vienmer uz normal gadas kas kaut ko teste, eskerimente vai vnk spele uz pusatdevi. Tads vismaz man iespaids radies paspelejot gan ranked. gan normal games.

Es vispar speles nespeleju nopietni. Es ari iedzeris, pusaizmidzis, pohmeli un vel nezkads speleju rankeds. Tur nu atrdeves nekadas. Es vispar neiespringstu.

Self owned.

/thread

Link to comment
Share on other sites

Tas ka es nespeleju nopietni nenozime ka nevaru nospelet labi. Galvenais nav tur spele ieurbties musu limeni, pietiek ar domasanu lidzi. Ja speletaji doma lidzi, komanda uzvar. Ja kads no komandas vispar nedoma un nemas sava pasaule, pat ja vins tiek safeedots, loti biezi komanda zaude, jo tas speletajs vnk nemak izmantot savu parsvaru.

Piemers: Vakardien spele. Es supporteju corki. Topa mums yorick un junglo shens. Shens pa 25 min ne reizi bota neatnaca, toties topam vins pamatigi palidzeja, savukart enemy junglers un mids naca uz bot pamatigi, lidz ar to corki un es paris reizes nomiran un corki bija loti lielas problemas farmoties. Nu yorickam bija kaut kads 7-1 ja pareizi atceros. TIkai problema tada ka yorick ir salidzinosi useless late game. VIenigi vina ults ir tas, ka tur dara brinumus, bet ja ad carrys reali iesukaa, tad ari ults ipasi daudz nenoder. Tiesi tas ari notika. Es shenam saku ka anv jeegas babysit top. Protams abi spelet mak un tik nemas un kilo topu un spele ari beidzas ar to ka musu ad carrys neko nespeja izdarit, lidz ar to safeedotais yorick ari bija usless late game un enemy vnk panema. Spelet ta vini maceja, bet pratinu nekustinaja.

Link to comment
Share on other sites

m3rsy... Es vispar speles nespeleju nopietni. Sad tad uzvelkos, bet nekad neardos. Es ari iedzeris, pusaizmidzis, pohmeli un vel nezkads speleju rankeds. Tur nu atrdeves nekadas. Es vispar neiespringstu, bet turpinu spelet tikai rankeds, jo tur vismaz nedaudz vairak speletaji doma lidzi un picko ko vajag, censas sadarboties. Normal games stipri biezak ir random champju shits. + tev ir tava limena speletaji blakus, vari salidzinat cik labs tu esi. (Iznemumi gadas kad jaunie speletaji pagadas komanda).

katrā zinā tev games per day ir reizes 3-4 vairāk nekā man... tolks man spēlēt rankedus, ja es nedēļā pāris geimus izspēlēju. pēdējo reizi top leinu straight up vinēju, kaut kad 1944. gadā, pat csot nemāku vairs.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Nu bet kada atkiriba? Tik pat labi kada jega vispar spelet, ja es nemaku spelet... Pietam runa sakas apr to ka varetu ranked team un spelet 5x5. Nu man avrbut spelu vairak jo es speleju tikai sito, nevienu speli vairak, cik saprotu jus spelejat vel citas. Pietam es speleju vakaros, kad gandriz visiem ir laiks lielakoties (20-00). Es jau nespiezu spelet.

Link to comment
Share on other sites

Izklausas, ka tev rankedi ir kā ēdiens. Jau kuro reizi mēģini justify'ot mums rankedu spēlēšanu pār normal.

Personīgi es nesaprotu, kāpēc tas ir tik liels fucking deals, ka mēs nespēlējam rankedus. Man, piemēram, ir pie vienas vietas par skaitli, redzamu vai neredzamu, manā profilā.

Es spēlēju, lai būtu fans. Un, manuprāt, rankedi mazina fana daudzumu.

Par ranked team man ir skaidrs tikai viens. Komanda kurā būsi tu, MVIR, ilgāk par vienu weekendu nepastāvēs. Vari to uztvert kā uzdirsienu, vari to uztvert kā ieteikumu nemaz nemēģināt taisīt kaut ko, man vienalga.

Atnāks rudens, varbūt kaut ko sakustināšu ranked komandas sakarā, bet līdz tam vēl jāpaciešas.

Link to comment
Share on other sites

LOL spele for fun un spele arii nopietnai spelesanai. un labums, ka var spelet brivajos brizos.

Starp normal un Ranked loti liela atskiriba skilla zina.

1. nosacijums jabut skillam lai vinnetu savu lane.

2. ranked ir jungler, kas normal gandriz nekad nav,jo cilveki veel neatskir farm nozimi un katru niecigo gold atskiribu

3. jasaprot visas klases ko kura spej ka pret to spelet.

4. uzvara ir farm farm farm un nenomirt. :D (krisisana cs )

ja grib tikt virs 1400 jaspele tomer premade, jo mazaka iespeja ka sakuma bus mazak losisu uz 0 rating, jo ja nokritisi augsa bus nereali gruti tikt .

spele rly fun, tik jasaprot , un seit patiesam loti nozime ir gan refleksiem gan ari domasanai ja spele ranked.

driz atgriezisos lv taka cerams atliks kada 1.2 stundina diena uzspelet gan labo veco cs gign puba gan lol gan d3,

laiks radis, teemo own :D

Link to comment
Share on other sites

1. Normal nav vajadzīgs skills, lai vinnētu savu lane.

2. Normal gandrīz nekad nav jungleru.

3. Normal nav jāpārzin citas klases, var blindrollot vienkārši.

4. Normal farm un nāvēm nav nozīmes.

Jā, haiduk_papucīt, tu zini par ko tu runā.

Nākamais.

Link to comment
Share on other sites

Ja kas, eksistē arī Normal game elo, kurš, acīmredzot, tev ir ļoti zems, jo es neatceros pēdējo reizi, kad normalā nebija junglera. Un es tiku pāri 1.4k viens pats un ar vienu čempionu, tāpat nesen viens no mūsu bariņa uzkāpa līdz tam pašam līmenim var teikt tikai ar mumu un blitzu.

Ā, kāds jau iztestēja Diānu beta serverī?

Edited by lasters
Link to comment
Share on other sites

Patch klāt. Woooooooooh. :)

Buffi - Brand, Evelynn, Cho'Gath, Rumble, Twitch, Urgot,

Nerfi - Rumble, AP Janna, Win'Naow,

Balansi/Fixi - Amumu, Hecarim, Lulu, Yorick,

Jaunā Cassiopeia ikona vienkārši pretīga. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...