Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Ujjj... Tikko tik labu speli nospelejam. Pasam prieks par komandu. Pec 15 mins musu ahri realit iek izdrazta un pretiniekos mida ir ap trist. VInjai score kaut kads 15-1-1 un 20 stacki uz mejais :D Ta nu mes velkam garu cik vien varam. Parejie apr laimi nefiga killus nav savakusi. Musu komanda es un ezreals kaut cik vel pie kiliem tikusi esam. ENemy dabun 3 baronus pec kartas, bet mes kaut ko noturamies aizsardziba. Un tad vnk smuks uzbrukums (-3) -> barons -> vel viens tf (3 vs 2 mums apr labu) -> nonesam inhibus un back. Beigu beigas savu nosargajam un vel uzvaram. mokosa 67 minusu spele ar patikamu iznakumu.

Pedeja laika atkal esmu atgriezies pie gp... Nu tik laabs :D Daudzi sudzas ka nah man vinju njemt jo vins nerfed un reali vaajs, bet es jau skauma varu diezgan labi pret jebkuru spelet, a late game vispar kosmoss :D 1234 elo esmu atgriezies, kaut gan biju uz 1050 nokrities...

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad nesen spelju pret jannu mida, un vnk nesapratu kapec zaudeju. Tikko man apnika trolli, panemu es ari janna mida. Vnk kosmoss, nu tik elemantari farmoties un vnk huge dmg. Spele beidzas diezsgan atri, jo enemy padevas, paspeju tikt lidz rabadons + 2 dorans, bet ja vel ko butu nopircis, vnk anomals dmg... Protams dzivibu nekadu un ja labi nofokuse var nomirt, bet nu diezgan iespaidigs dmg. + ja vajag teamu sahilot, no problemo...

Aaa un jaa, pretii bija galio...

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Xin Zhao, Evelynn, Twitch naakoshaja patcha tiek reworkoti/buffoti, BEIDZOT!!!!!!!!!!!!!!. + episkais chempions Zyra no Morello puses, pats uzrakstija shadi " Jus neko taadu nebuusiet redzejushi MOBA zhanra speeles"

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

wohooo... Xin sen vajadzeja pielabot. Reali vajs champs... Man ir bijis akd early game dabun 5-0, bet pectam nespej spelet, jo kaut ka vins paliek bezjedzigs. Pasa sakuma tikai labs. Evelynn ir tiri ok, bet jamak ar vinu spelet un twitch jau ta man liekas diezgan specigs, it ipasi jungle... Bet nu redzes kas bus!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...