Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Kada tur situacija ir otrai komandai? Esat pieteikusies un vai vispar to darisiet? Kads sastavs? Mes velarvien meklejam ad carry...

kā jau teicu , varat paķert mani un "patestēt" ( Nordic - Krichukz )

Link to comment
Share on other sites

Kada tur situacija ir otrai komandai? Esat pieteikusies un vai vispar to darisiet? Kads sastavs? Mes velarvien meklejam ad carry...

minoritijs ir ļoti, ļoti solid ad carrijs, nevienu vien pentakillu ir dabujis spēlējot kā vayne,cait,corki, kā arī ļoti labi performo ar varus un graves. tā kā parunājiet ar viņu, es domāju, ka viņam būtu gribēšana, tikai vajag visu sarunāt.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

lol. jautri.

MVIR - nesaprotu no kurienes tāds hatred. Es nekur neesmu teicis, ka esmu labāks spēlētājs. Tas, ka man šķiet stulbi postot asariņu postus 40 lapas no vietas, man netraucētu spēlēt turnīrā kopā ar tiem pašiem postotājiem. Taču šķiet, ka viens no mums abiem ir par aprobežotu, lai to varētu darīt. :)

Fake - lolwtf, tik randomi. Esmu drošs, ka pēc 1 spēles ar kādu var noteikt skila līmeni. :lol:

Un Mersij, tu labi zini, ka esmu labākais tava mīļākā championa (Miss Fortune) spēlētājs visā galaktikā. Es ar plus mīnus visiem AD carry varu spēlēt, izņemot Maw'Kogu un Corki, un Tristanu.

Bet, ja par to turnīru ir runa, tad negribu spēlēt. Nevis tāpēc, ka tie 4i ir dauņi or smth, bet tāpēc, ka vienkārši negribu Leģendas šobrīd spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

fakts ir, ka varēja labi redzēt mehāniskos skillus tajā spēlē. + tu domā, ka esi vienīgais, kurš spectato citus?

Fake - lolwtf, tik randomi. Esmu drošs, ka pēc 1 spēles ar kādu var noteikt skila līmeni -???

tātad, ja es pasaku, ka visi ir +- vienādi, tu gribi uzsvērt, ka ka esi labāks. vari teikt, ka tas , iespējams, nebija mērķēts uz sevi pašu, bet tas posts smird pēc lepnības un pārliecības. :D

Link to comment
Share on other sites

Mmm, nope. Tu kludies. Man nav ne parliecibas sava skilaa, ne baigas velmes to pieradit. :)

Shis strids beidzas ar to, ka man slInkums ar tevi strideties, jo shaja foruma ir vel 200 tadi pashi eksemplari, kas ir tik visgudri, ka vienkarsi neatmaksajas ieguldit laiku ar viniem strideties, jo vini ir interneta audzinati eksemplari, kuriem atzit citu taisnibu skiet kā nodot savu ticbu.

Edited by ~ jeyna ~
Link to comment
Share on other sites

Par Mino varētu stāstīt ilgi un dikti... Lieta tāda, ka es neesmu ar šo dzēris... padzerot ar cilvēku var saprast kāds viņš ir... tas ko es redzu tagad - pašpārliecināts cilvēks... pat pārāk pašpārliecināts. nebaidās bilst skaļus vārdus, kurus slēpj kontekstā... Nu bet kā jau jebkurš - nebūtu izbrīnīts ja tas būs pumpains tīnis ar dieva kompleksu... No offcence

Link to comment
Share on other sites

Es vnk netieku skaidriba, kur ir logika. Kapec vienmer tie kas blauj ka ir premades taa zaude? Parasti tie kas ir premade un kluse spele normali, bet tie kas uzsver ka vot vini ir cali un izardis bot lane daras vot shadi?

Es topa biju pret swain, nu vnk izardiju puisi farma. Man bija 100cs un vinjam 30 ka ari biju 2x vinu nositis. Tad jau udyr's naca topa, citadak swainam nebija iespeju. Ari to es normali spiedu nost un nositu. Mida gragas ari tiri labi uzvareja. Amumu jungloja cieshami. A vot premade bot redz ko izdarija, safeedoja visu komandu.

Es zinu ka daudzi saskaras ar premade spelet kopa, tapec ari jautaju: Jums ari ir ta kad tie kas blauj ka ir premade un grib bot kopa vienmer feilo, bet tie kas neko nesaka vnk vai pasaka ka premades un iet kur vajag nospele ok?

6hwt85gm9onnv8kz10.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lab, pietiek senot :)

Izdomaju ka mes tak varam uzspelet kadus turniros. Cik sapratu esl.eu tiri biezi notiek turniri 5x5. Protams avr spelet ari bazajos tie kuri grib, bet man vienemr paticis 5x5 jau no cs laikiem, un nevis kadi 1x1 vai 2x2 (3x3 LoL'a). Ir tadi gribetaji kas ik pa laikam gatavi uzspelet? Piemeram reku uz so 7dienu varetu pieregistreties, un cik zinu tad CEST laika zona ir tiesi musu. Tad nu 14 diena it ka sakas. Ko sakat? Es tikai ceru ka tiesam ja sarunas, tad ari ieradisies tie kas piesakas.

http://www.esl.eu/eu...ol/news/196030/

P.S. TIkai tur visiem jauztaisa accounti un man jus japievieno komanda.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

neredzu jeegu spelet to turniru tur piedalas taadi pashi chalji ka parastaja 5x5 premade normal games.

Ja tu gribi spelet tur tad jau tikai delj balvam.

edit : IESPEJAMS, KA BUUS STEALTH REWORK KOPA AR 100-o CHEMPI, BEIDZOT LOL!

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Go4lol savāc normālus tīmus westā. +- to pašu savāc voidling weekend

Un runājot par to - ka nOrmālas tautas nav - varu peteikt tikai vienu. Nav svarīgi cik spēcīgi ir tavi sabiedrotie. Skillu tev uzdzīs tikai pastāvigas spēles ar prasmīgiem opponentiem

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

neredzu jeegu spelet to turniru tur piedalas taadi pashi chalji ka parastaja 5x5 premade normal games.

Ja tu gribi spelet tur tad jau tikai delj balvam.

edit : IESPEJAMS, KA BUUS STEALTH REWORK KOPA AR 100-o CHEMPI, BEIDZOT LOL!

Izskatās, ka tu nevienu esl neesi nemaz spēlējis, jo tur piedalās labākās eiropas komandas, kas kā visi zin ir spējīgas sacensties ar pasaues labākajām komandām. Augstākais cik es ar komandu esmu ticis ir 3 raunds, jo tur ir single elimination, bet mums toreiz paveicās, ka pretī nebija spēcīgi čaļi. Parasti tur visiem ir 2k+ elo, kur jau leinfeisā viss tiek izdarīts tā, ka pats saproti, ka nav ne mazāko izredžu, jo pretiniekiem līmenis ir galvas tiesu, ja ne vairak pārāks. Ja pareizi atceros, tad visas pārējās reizes tikām tikai līdz 2 raundam.

Ja nu vienīgi tev pašam nav 2k+ elo tīms, tad lūdzu nevajag nolikt lietas par kurām neko nezini.

Link to comment
Share on other sites

Nu pareizi, ka ir iespeeja speelet pret "pro" speletajiem, bet parsvara tur ir pilnigi randomi, no unranked lidz pat 2k elo, tas pats kas normal 5x5 premade.

edit : nu bet protams, kad ar katru izspeleto speeli (vinnetu) bus labaki un labaki speletaji.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...