Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Viena no pedeja laika labakajam spelem. Neskatoties uz to ka mums leona bija random pick, jo calim kaut kas bija iekaries, mes spejam izvilkt. Sakuma galigi nebija cerigs. Lidz kadai 15 min ashe bija pilnigi pa 0, fiz bija 0-3. Nu likas ir dirsa, lai gan man 3-1. Atri, ar leonas palidzibu nonesu top, sakas mana gankosana. Vnk sajutos varens. Katrs ganks varteikt kills, ja ults bija, tas kills 100%. Pectam izcila komandas sadarbiba. Ka killi ir, atri sitam, ka kas atkapjas. Neskatoties uz to ka mums 2 supporti, wardu varteikt nebija, bet tos pat nevajadzeja, jo komanda klausijas kad es saucu atpakalj un sutiju uzbrukuma. VNk smuks smuks game. Palidzeju ashi safarmot, safeedot, jo ta bija musu vieniga ceriba late game.

vkh00e60qpjbudgka7im.jpg

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

punkti kaut kam sakrāti, bet nevar izdomāt, ko lai ņem. Paspēlēju šonedēļ tā vairāk ar Cassiopeia un Shen. Abi liekas diezgan interesanti un cassio ir vienīgais ap carrijs, kurš pagaidām ir licies fun to play.

Link to comment
Share on other sites

punkti kaut kam sakrāti, bet nevar izdomāt, ko lai ņem. Paspēlēju šonedēļ tā vairāk ar Cassiopeia un Shen. Abi liekas diezgan interesanti un cassio ir vienīgais ap carrijs, kurš pagaidām ir licies fun to play.

tu uz west or east spēlē? :) un kāds niks, ja uz west.

Link to comment
Share on other sites

Šodien ejot ar Reģistrēto pārkāpu pirmo rankedu likumu. Nekad nespēlēt dzērumā :D patiešām labs likums :D

Njaa, tas galigi nebija forsi... Cerams tu veel neizardiji kaut ko :D Tikt pie morganas un zaudet speli, not cool, not at all... Bet soraka diezgan normali pretii staveja, tikai 2x paspeju vinu novakt.

P.S. Fck jaa... Free champus nevares izmantot rankedos...

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Es gribu DARIUSU un vel es gribu, lai vinsh izmanto "rage" nevis kkadu suda manu.

+2

Mana galīgi tādam čemp nejiet klāt...

Vainu rage,fury,no cost,health cost etc...

Edited by ExplosivE
Link to comment
Share on other sites

Tikko atkal sapratu cik nenormals OP ir morgana. SHausmaas... 4 calji mani ganko- opaa sev shield, opaa ult on, opaa visi apstajas un es aizeju :D Btw paris veiksmigas speles aizgajusas, atkal drusku pakapjos.

Kads tad pasaka ka tur isti ir ar fiora. Man liekas diezgan op un specigs champs, bet ta isti pie testesanas neesmu ticis. Gribu dzirdet vel kadus viedoklus pirms noperku.

Link to comment
Share on other sites

Tikko atkal sapratu cik nenormals OP ir morgana. SHausmaas... 4 calji mani ganko- opaa sev shield, opaa ult on, opaa visi apstajas un es aizeju :D Btw paris veiksmigas speles aizgajusas, atkal drusku pakapjos.

Kads tad pasaka ka tur isti ir ar fiora. Man liekas diezgan op un specigs champs, bet ta isti pie testesanas neesmu ticis. Gribu dzirdet vel kadus viedoklus pirms noperku.

most damage no junglera kaads var buut. 0 cc, ar red var gankot. obligaats ir phage vai frozen hammeris late geimaa. var protams arii leinot topaa, bet nu pirmie levelji buus saapiigi. nav iespeejams AP variants, AD only.

taa pa iistam saak damage taisiit tikai ar cleaveri. true damage un ap damage countero. jebkush ad carry parasti ir pirmais fioras meerkjis. arii supporti.

ko veel pastaastiit :)?

Link to comment
Share on other sites

Nu nopirku fioru. Izspeleju 1 speli ar botiem. Tikko sanaca ari vienu speli rankeda izspelet. Panemu fioru pret riven. Nu teiksu to ka likas viss tik nenormali viegli. Es rivenu tik smagi speju counterot. Principa vina ar mani necinijas, es tik famroju un harassoju vinu. Tikko ka vina sak lekat mana virzienaa, taa W virsu un vinja jau atkapjas. Jungloja viniem xin's, tas ari ka nak, vnk uzlieku sev w un atkapjos. Tas w skills man drusku op liekas, jo cd vinjam ir loti mazs talak attistot. Lidz ar to es bez emocijam farmojos un pa kadu reizi rivenu novacu, kamer mans teams njemas jau kartigi. Kad leina biju savacis laternu, bt arii uzkrajis pilnu, pakeru phage. Nositam ar teamu baronu un man kaut kads +350 ad... Nu tas ir nenormals OP. Principa 1x1 ir gandriz nenositama fiora. Pec phage bija frozens... Saku krat last whisper, bet ta ari nesaliku kopa. Ults ap 900 un vnk ka masina jutos, lai gan score bija 4-1-14... Tf vnk ielec ar ultu un pectam ar q uzlasi parpalikumus apmeram. Bet nu pec 1 speles laikam nebutu logiksi spriest par champu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...