Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Pēc tā video, kur tas čalis ar mind control ierīci spēlē LoL viņu uzskatu par dalbajobu, bet pareizi saka, jādomā ar galvu, jaizmanto smadzenes. Stratēģijas spēle bez prāta ir kā sūds bez smakas.

Link to comment
Share on other sites

Pēc tā video, kur tas čalis ar mind control ierīci spēlē LoL viņu uzskatu par dalbajobu, bet pareizi saka, jādomā ar galvu, jaizmanto smadzenes. Stratēģijas spēle bez prāta ir kā sūds bez smakas.

Jo tas video, kur viņš spēlēja LoL ar to sūdu, bija jāuztver nopietni.

Link to comment
Share on other sites

yi ar trinity force ir totaals failbuild

yi ir vai nu pure damage/atck speed vai arii ap/atck speed

bet es skatos vinjsh bija jungleris, laikam kaut kur uzzinaajis ka lielaakaa dalja jungleru njem trinity :) (un liela dalja tieshaam njem, bet ne visi un yi pilniigi noteikti ne)

Link to comment
Share on other sites

nuu ar vienu chempi diezvai var tikt augstu elo, visu laiku tak jums nebus iespeja spelet tur kur jus velaties.

Phantoml0rd's tika uz 2,4k elo tikai spēlējot ar karthusu. viņa karthus ir 2,4k elo un viss pārejais 1,2k.

un vispār iemācies no vismaz 3 roliem spelēt ar 1-2 čempioniem nereāli labi un ej carrijo, iespēja ir ļoti liela, ka dabūsi pie kāda no tiem, lets say, 6 cempioniem spēlēt.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Phantoml0rd's tika uz 2,4k elo tikai spēlējot ar karthusu. viņa karthus ir 2,4k elo un viss pārejais 1,2k.

un vispār iemācies no vismaz 3 roliem spelēt ar 1-2 čempioniem nereāli labi un ej carrijo, iespēja ir ļoti liela, ka dabūsi pie kāda no tiem, lets say, 6 cempioniem spēlēt.

KAA JAU MINEJU, VINJAM bija iespeja iet visu laiku vidu.

Link to comment
Share on other sites

Kur jūs esat west vai east ? Man sāk apnikt east...

P.S. Kuras valstis ietilpst west btw.?

Nuuu es nezinu, bet varbūt pirmajā postā ir saraksts... bet tas tikai varbūt...

Un nenāc uz west, mēs pārāk maz te esam, nebūs ar ko spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

tikko paspēlēju pāris normalus. nekādīgi nevaru, godīgi sakot, teikt, ka tur līmenis ir pielīdzināms rankedu.

baigi jautri toties, visas spēles ar ad brandu midā. smieklīgi ir tas, ka early games ad brandam ir drausmīgi stiprs, ja izmanto full mr rūnas ar nedaudz attackspīdu un pareizajiem masterijiem. nevienu leinu nezaudēju.

Link to comment
Share on other sites

Un nenāc uz west, mēs pārāk maz te esam, nebūs ar ko spēlēt.

Tagad jau apmēram vienādi abos serveros ir.

bet līmenis tur ir krietni zemāks.

:)

vinsh tak "populars" vinjam ljaava,.taa teikt priekshrociiba :D

Uhm, nope? 90% League spēlētāju pat tagad nezina, kas tas tāds PhantomLord ir. Protams viņa elo drošvien lielākā daļa zina, bet kopumā nē.

Link to comment
Share on other sites

Man nav jaazin. Ir vnk speletaji, kas atlauj spelet ar ko citi velas. Un, manuprat, augstaka elo tas notiek vel biezak, jo tur speletaji spej variet ar vairakiem champiem/leiniem. Ja man paludz, lai es atlauju kadam iet mida, es to bez problemam atlauju, ja vien man nav ar ad carry jaiet spelet. Tiesi tapat domaju bija vinam, ka vins pavisam vienkarsi paludza. Protams ne vienmer tika sava mida, bet nu loti biezi gan.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tagad paskatījos, ir parādījušies daudz spēlētāju. Anyways, var kāds iepostot varus preview video (kur var redzēt skillus), vienkārši neesmu mājās, un interneta ātrums kuru tagad lietoju ir tik lēns, cik vien lēns internets var būt.

Link to comment
Share on other sites

Man nav jaazin. Ir vnk speletaji, kas atlauj spelet ar ko citi velas. Un, manuprat, augstaka elo tas notiek vel biezak, jo tur speletaji spej variet ar vairakiem champiem/leiniem. Ja man paludz, lai es atlauju kadam iet mida, es to bez problemam atlauju, ja vien man nav ar ad carry jaiet spelet. Tiesi tapat domaju bija vinam, ka vins pavisam vienkarsi paludza. Protams ne vienmer tika sava mida, bet nu loti biezi gan.

Jā, es ar mēdzu ļaut cilvēkiem spēlēt, ko viņi vēlas, jo pats varu spēlēt par jebko izņemot jungleru...protams, pe'dējo reiz, kad nepaņēmu AD carry, jo kāds auroja, ka tikai to var spēlēt, komandas sastāvs bija izcils - es (sona), morde, katarina, anivia, vladimirs (0/7/1 pēc 20 minūtēm (jā, šis ir tas kadrs, kas bauroja, ka ies AD))...šķiet, ka jābeidz būt jaukam un jāsūta visi di*** un jāņem, ko gribu.

Link to comment
Share on other sites

ėast bija viegli šajā elo, bet parceļot uz west ir grūti spēlēt.. elo mainās no 1200- 1300 visu laiku. Atkarīgs kā paveicas ar komandu. Pašam kačajot supporta skillu diezko paņemt uz sevi speli nevaru +ad spejas nav man tās labākās, jo ne rūnu nekā nav :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...