Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

kada jega spelet tos 25 levelus, ja tapat kamer normalu elo dabūsi būs kaudze ar botiem jāapsteidz, jo arī uz 30 lvl ir lowi. Skilu uzdzen no demo un guidiem. same as cs

:superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

Link to comment
Share on other sites

taadiem skillu uzdzineejiem no demo un guidiem parasti metagame ir 0. un prognozeeju, ka augstaak par 1400 netiksi, jo cilveeki saak normaali rubiit fishku aptuveni no taa (tb vismaz chekot barona/dragona counterus un meedz sho to arii pavaardot).

Link to comment
Share on other sites

taadiem skillu uzdzineejiem no demo un guidiem parasti metagame ir 0. un prognozeeju, ka augstaak par 1400 netiksi, jo cilveeki saak normaali rubiit fishku aptuveni no taa (tb vismaz chekot barona/dragona counterus un meedz sho to arii pavaardot).

izsecini loģiski - paralēles ar cs. demo, guidi + csdm. loģiski, ka bez prakses tu neko nemācēsi. bet tas ir tas laiks kad tu vari pikot kaut ko pirmo reizi un paskatīties kas un kā, nevis izčakarēt citiem spēli jo redz vienīgais nemāki turēt līniju, jo pirmo reizi spēlē. Es neesmu teicis ka pret botiem jākača skils vai tamlīdzīgi. botus ar aizvērtām acīm var vinnēt.

Lai iemācītos counter-pickus, manuprāt, spelējot būs pailgi to izdarīt ne?

wardus salikt nav māksla, jo ir standarta vietas + counterjungle spoti kur wardot. un visu šito VAR iemācīties līdz 25 lvl, ja nu vien nav lēna aizdedze ( sorry, ja tikko lielako daļu klātesošo aizvainoju). Ahūno skilu pret citem mazajiem lvl arī neuzdzīsi, jo to vienkāršī nevar, ja tev pretī spēlē tāds pats āmurs, kurš nemāk izmantot visu potenciālu no sava heroja, sava pick order.

Ryze ir janerfo un jābano, pretējā gadījumā jāganko biežāk kā citi un viss.Savādāk ir jāapspēlē ryze, jo tāda izteikta counterpick viņam nav

Link to comment
Share on other sites

KOA?????????? Kaads vispar sakars LOLAM aR CSU? Es pats iemaciijos spelet bez visadiem tur replayiem un guidem, es liidz 30 levelam pat nezinaju kas tas ir, tikai pec tam pieveersu uzmaniibu un taapat ES neskatijos pec vinja, jo es uzskatu, ka es pats zinu, ko man vajag nevis , ko citi lieto un man itka arii ieteicams to dariit.

UN JA, RYZE ir op un buus vinjam nerfs shitaja patcha.

Link to comment
Share on other sites

Tikko satikos ar lidzsim tupako speletaju. Calim mums pirmais. Bani: Lb, fizz, lulu un pats panjem maokai ar flash + ignite. Talak vins ne varda nepasaka pa visu speli. SKraida pa visu karti (bet ne junglo) un katra lane trauce farmoties drusku, pats pa 25 min savacot 33cs un iepaliekot no team pa 3lvl. Vins pat negankoja skriadot apkart, vnk vazajas caur upi uz visiem lane. Un izradas calim 220 ranked uzvaras. Vispar nesapratu ka vins pie tam ticis un ko vins ar Maokai izpildija, ja nebija junglers. Par laimi atnema loti minimali elo.

Link to comment
Share on other sites

sakars? tiešakais un ne tikai ar cs. LoL pietam pēc jaunā apdeita ir ļoti nūbfriendly game. princips nemainās, tikai veids kā to darīt.

jānerfo daudzi, tikai viņi to dara pārāk lēnu, jo tas nav normāli, ka bano tādus ka kass vai leblanc gandrīz katru spēli x_X

Link to comment
Share on other sites

varu garanteet, ka te NEVIENAM nav lieki acc. Ej meklee skillz.lv tur tie krievi kaut ko pardod/main.

tu tak kā biji debīls, esi un paliksi tāds. KUR ES TEV PRASU LIEKU acc ? kurs es prasu TEV lieku acc?Pārstāj bazt degunu kur nevajag. Un jā,daudziem ir 2 vai vairaki acc ar 30 lvl vai tuvu tam. Es neprasu atdot pa baltu velti, piedāvaju mainīt pret citu acc.

Link to comment
Share on other sites

tu tak kā biji debīls, esi un paliksi tāds. KUR ES TEV PRASU LIEKU acc ? kurs es prasu TEV lieku acc?Pārstāj bazt degunu kur nevajag. Un jā,daudziem ir 2 vai vairaki acc ar 30 lvl vai tuvu tam. Es neprasu atdot pa baltu velti, piedāvaju mainīt pret citu acc.

Manuprat, cilveki varetu negribet, mainot acc, sanemt preti accountu ar vardu uzrakstitu, izmantojot ciparus. Just sayin'.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...