Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Varus_the_Arrow_of_Retribution

Abi linki normāli. Tajā video viņi pāris kļūdas pieļauj, runājot par viņu, bet galveno ideju championam saprast var.

Also yeaaay, samazināja IP cenu championiem, kuri man jau ir. ._.

Link to comment
Share on other sites

Tātad early game hekarim is mēsls un jungle start ir grūts, late game vīņš ir daudzmaz normāls.

ŠAJĀ PATCH IR DAHUJA BUGU...

es pat teiktu lol vairs nav spēlējams, katru reizi ir pa diviem teemo un 2 hekariem...

Edited by ExplosivE
Link to comment
Share on other sites

Tātad early game hekarim is mēsls un jungle start ir grūts, late game vīņš ir daudzmaz normāls.

ŠAJĀ PATCH IR DAHUJA BUGU...

es pat teiktu lol vairs nav spēlējams, katru reizi ir pa diviem teemo un 2 hekariem...

ja tev lēni sanāk jungleot ar hecarim, tad tu točna, kaut ko nepareizi dari, lol.

Link to comment
Share on other sites

ja tev lēni sanāk jungleot ar hecarim, tad tu točna, kaut ko nepareizi dari, lol.

nu sākums man likās grūts, bet varbūt tapēc, ka dēļ jaunajiem bugiem mani izmeta ārā un nokavēju kādas 4 min un sāku ar q kurš ir weak uz mobiem :D ja sāk ar armor un 5 potiem, un w ,tad bija norm...

Edited by ExplosivE
Link to comment
Share on other sites

Nu es lidz sim neesmu nevienu normalu heracim redzejis. Ta ka loti biezi es esmu junglers un heracims ari, vini feilo! Ar skarneru un shenu diezgan easy vinu apturet, vismaz tos es parasti njemu, ja vien nav nobanoti. Un es esmu vnk iestredzis uz 1050-1100 elo. Ka pakapies, ta lohi komanda. Lai gan tas ari varetu but izskaidrojams ka es jaunu cali ieivlku rankedos un spelei duo ar vinu, kaut gan vins vel salidzinosi mazak saprot ka es (nesaku ka esmu kaut kads specuks).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...