Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Hehe - atkal labs piemērs, diezgan bieža parādība, kad it kā viss ir nereāli labi, bet beigās.... Koamanda ir TIK pašpārliecināta ka liekas 1x5 ir elementāri... Tā tādas spēles arī tiek zaudētas...

Link to comment
Share on other sites

Nez nez mēs visi 5ieci bijām pabaroti un es ar yoric, kuru spēlēju kādu 5-6 reizi pentakill norāvu 1v5 un tad rush to nexus.

Bija kkāds 68-15 vai kautkā tā.

Ja 99% zini, ka vari visus novākt tad nav ko raustities :D galvenais, ka ir thornmail

Edited by ExplosivE
Link to comment
Share on other sites

Esmu apstulbis... Vakar (7diena), kad visiem sikajiem butu jabut majas un jacakare spele, vinu nebija un viss gaja ideali. Sodien, kad visiem mazuliem jabut butu skola, vini spelee un vnk cakare man speli. 5 zaudejumi - 5 trolli... Pedeja spele vnk calis panjem twich and staiga pa mapi pazogot visiem cs kur sagribas, kad sagribas tjipa paganko un nomirst un farmoties nevienam nelauj. Un calim vel 300 ranked uzvaras... Nu ka tas ir iespejams?

Un vel viens secinajums ka jabano ir free champji... Tik daudzi njem mf ka ad carry un vienmreir feilo, tapat ir ar shenu.

EDIT: Nu vispar psc tikko... Es ka 1st pick panjemu jungle. Talak vel viens calis panjem yi jungle... Nu wtf jau? Nu ok, vel var sakombinet ka es iesu top. Bet pectam velviens midam panjem ww... Nu kas sodien notiek? Pilnmeness nebija?

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

neesi iedomājies, ka citiem tie dauņi ir tik pat bieži , cik tev? man visu laiku kāds daunis vai divi gadās ik pa 2-3 spēlēm.

vakar, piemēram, ar kennenu aizgāju topā pret lee sinu, vajadzēja būt vieglam topam. twitch atnāca ar 3 levelu gankot, man 2. levels.cenšos ieskaidrot, lai šamajs gaida , kad man ir 3., kā nekā, tie ir 2-3 krīpi. šis - nē, iet gankot, neko darīt. lee ar 3. lvl mūs izdrāza, tā viņš vēl 2 reizes gankoja, abas nomira. lai cik dusmīgs es nebūtu bijis, man tomēr bija tik jautri. spēli papisu, bet pārsmējos.

Link to comment
Share on other sites

Es vienigais esmu ieverojis ka pedeja laika saradusies baigi daudz labu Vladimiru? Pirmit loti reti kad maniju, tagad tik biezi paradas un pietam labi spele, pat loti labi... Es saku for Damecia :D Principa ar garenu var topa counterot loti daudzus, varteikt visus kam nav range. Un tas ir tik viegli...

Link to comment
Share on other sites

Vismaz nēsmu vienīgais, kam bieži trāpas dauņi, kas paņem 2nd jungle un ignorē, ko citi raksta... Bieži atklājas, ka tas ir kāds krievs, jo spēles vidū pirmo reizi viņš kautko uzraksta ar krievu burtiem kā ,piemēram - cyka :D

Link to comment
Share on other sites

jau pirms nedēļas točna varēja jau visu apskatīt jaunajam čempim. Bet anyways, izskatās kruta, bet es neņemšu, taupos next čempim

Mēs neviens nespēlēsim vairs kopā pēc next champa, jo visi viņu gribēs spēlēt.

Izņemot BRUISER 4 LYFE mersilicious.

Tik sen nav bijis AD carry, ka visi izslāpuši pēc kaut kā tajā frontē.

Link to comment
Share on other sites

Graves pirms 10 čampioniem bija. Pēc Hecarim 11 būs jau. Tas ir dirsā.

Cerams, ka viņš nebūs useless, bet bieži izmantots carry, lai kaut kas jauns tournamentos tiek spēlēts.

Link to comment
Share on other sites

Nuu man vins izskatas diezgan pievilcigs, bet vairak kaa solotop chempis gan. Varbut jungle var meginat, bet ka ad carry nespeju iedomaties. Jebkura gadijuma ar vina pirksanu nogaidisu.

Pedejas 2 speles rankedos. Kaut kadas shausmas ar ad carrys notiek. Abi prasija pec ad carry. Sakuma ashe nospele 1-8 pa 30 mins un reali zaudam tapec, parejie visi speletaji pa 0 vai pat + ar K:D, un ashei vel +500 ranked uzvaras. Bet nakamais vel vairak sasmidinaja. Caitlyn, ar skinu (ka jau lielam meistaram), pret teemo bot lane vnk sadirsa tik smagi. Dabuja 1-10 rezultatu, uztaisija Banshee un vnk quit the game. Tas nekas ka mums mida morgana 6-0, man kaut kads 5-2 ar noc un topa signed turas labi. Vnk sabaro pretinieku bot lane + jungleri un uztaisa quit. Ari tai caitlynai bija +300 ranked uzvaras. Nu kas notiek... Kuda mir katetsa?

Es neciesu spelet ad carry, bet ja spelet man pat iet labak. Ka var tik tupa spelet tie kuri pasi prasas pec ad carry. Ka ari laikam driz galigi noslidesu leja. Palidzu calim spelet rankedus, vins tikko saka un vel nu nav ieguvis nekadu ipaso pieredziti, bet pat vins nefeilo taa ka cali ar kaudzem ranked un normal games.

Link to comment
Share on other sites

Nuu man vins izskatas diezgan pievilcigs, bet vairak kaa solotop chempis gan. Varbut jungle var meginat, bet ka ad carry nespeju iedomaties. Jebkura gadijuma ar vina pirksanu nogaidisu.

viņš ne jau par hecarim runāja, bet par Varus, kurš būs nākamais ad carry.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

viņš ne jau par hecarim runāja, bet par Varus, kurš būs nākamais ad carry.

a pa to čali ticamu infu var izlasīt kautkur?

jums hecarim neliekas kruts? man liekas awesome. mny nopirksu vinu renekton vieta. hz. :)

laigan tomer graves. pa cik ceļs uz labāku elo ir apslēpts karijos :)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...