Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

jap, taa visur ir... rioti itkaa nonjems no rankediem tos f2p champions ja tev vinji nav.

blin, tiesi sodien iedomajos aizsutit tadu ieteikumu :D tas vnk perfekti butu. biezi vien daudzi kjeras klat free champiem, jo tie it ka OP, tas nekas ka spelet nejedz un visu sacakare...

Un sodien pirmaa uzvara ir :D Tads murgs vnk, sodien normali elo nocakarets. Nu nekas, ari bez duo es ticu ka spesu uzskapt lidz sakarigam elo (1600 vismaz), lena gara.

P.S. Another perfect game. 22 mins... Tristana 0-5 un supp blitz 0-10... Nu cmon....!!!!

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

skatos, ka zaudēji 10 spēles no vietas ar 1 uzvaru starpā. skarbi...

kad es tiku līdz redzamam elo, 2 nedēļu laikā nokritu līdz ~1080. tā visulaiku notiek - tiec līdz jaunai robežai un nokrīti ~100-200 elo.

Link to comment
Share on other sites

Es te pēdējās dienas neesmu tik daudz spēlējis, bet skatījies caur Spectator sūdu kā GIGN lielākie raudātāji spēlē. :)

Baigi nedirsīšu par konkrētām lietām, bet ieteiktu visiem, kuriem neizdodas tikt augstāk par 1200, spēlēt TIKAI ar vienas pozīcijas championiem, līdz katru spēli varat droši teikt, ka esat carryoši. (nē, 5/5/0 neskaitās labi nospēlēts)

No smirdīgi sūdīga elo var tikt ārā tikai divos veidos. Spēlējot ar championiem ar kuriem vislabāk izdodas, nevis ar kuriem ir jautri vai kuri vajadzīgi komandai. Vai tikt carryotam duo queue. (vai abi reizē)

Par solo queue spēlēšanu vispār vajadzētu aizmirst. Vienam pašam tur rakties ir nereāli.

Un dieva dēļ, skataties Guides, lai vismaz itemus normālus var nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Nu zin ka, 5-5-0 man liekas ir ok rezultats, jo biezi vien tas izriet no 5-1-0 un tamlidziga. VNk sac mirt, jo kads cits leins safiidojis un vairs nespej tureties preti. Vel pastav iespeja ka izej no lane ar kaut kadu 4-4-0, jo vienkarsi neskatoties uz to ka ipasi nespied lane, tiec gankots, un pa retam tas sanak. Man pieeram biezi vien ir ta ka ar garenu vai gp es konkreti harrassoju, tai pat laika, lane nenospiezot, nu un tieku gankots non stop, un es lauju musu junglerim babysit bot, jo tur vinu vajag vairak ka man, neskatoties uz to ka izeju no lane tikai ar 4-4-0, man ir 2x vairak cs. Nu un nevar spelet vienu lane, tas ir 100 reiz parbaudits (ja vien neesi supps, to visi labprat tev piespele). Visi nem ko grib, neskatoties uz to ja tu paludz kadu konkretu vietu, tiesi tapec jabut spejigam visur spelet un ar visadiem champiem. Principa es citreiz pat nemu champu ar kuru es reali esmu speleis 1-2 reizes, lai tikai butu komandai tanks/cc vai spetu savu leinu counterot, un no ta ir biezi vien lielaka jega, ka no saviem milajiem champiem. + man gandriz vienmer ir valja guidi ka bildot, ja vien nespeleju ar kadu no top3 saviem champiem, pectam speles gaita vel piekombineju ja vajag kadu citu item.

Man vnk nav ar ko duo, nevienu savejo nezinu shajaa elo. Skatos ka fakes ir pie 1300, ceru tagad uzvilkt uz tik un tad, ja vins gribes, vares ar vinu duo.

Link to comment
Share on other sites

Nu zin ka, 5-5-0 man liekas ir ok rezultats, jo biezi vien tas izriet no 5-1-0 un tamlidziga. VNk sac mirt, jo kads cits leins safiidojis un vairs nespej tureties preti. Vel pastav iespeja ka izej no lane ar kaut kadu 4-4-0,

Nē, tev nav taisnība. (Un parasti tāpat nedabū visus tos 5 killus solo, moš pāris, bet visus čista nē.) Tā varbūt ir high elo, kur vari paļauties uz to, ka teamfightā tavas komandas sniegums būs labāks, bet low elo, tev ir jārušī komanda no bedres. Tāpēc arī solotop pozīcijā ir visšvakāk carryot parasti, jo vismazākā kontrole tev ir pār citiem lane un buffiem/drake.

Visi nem ko grib, neskatoties uz to ja tu paludz kadu konkretu vietu, tiesi tapec jabut spejigam visur spelet un ar visadiem champiem.

Jā, protams, ja vari ar 20 championiem ļoti droši spēlēt, uz priekšu, good for you. Bet tā nav. Tev drošvien ir tikai pāris championi ar kuriem vari ownot vienmēr un pret jebko. Pat pro spēlētājiem ir tikai pāris championi ar kuriem viņi jūtas droši.

Principa es citreiz pat nemu champu ar kuru es reali esmu speleis 1-2 reizes, lai tikai butu komandai tanks/cc vai spetu savu leinu counterot

Nē, nē, nē, nē. Low elo tas nav pareizi. Protams tu neņemsi Cassiopeia, ja redzi, ka pretiniekiem ir Kassadins, bet pa lielam jāspēlē tas, ko rubī spēlēt vislabāk.

Man vnk nav ar ko duo, nevienu savejo nezinu shajaa elo. Skatos ka fakes ir pie 1300, ceru tagad uzvilkt uz tik un tad, ja vins gribes, vares ar vinu duo.

Tad sūdīgi tev. Atrodi kādu, kas tāpat reidžo par visu un moš gribēs pat ar tevi spēlēt.

Pirmajā lapā ir kaut kādi 40 spēlētāji (protams kādi 15 no tiem nemaz nespēlē vairāk) un vēl bariņš dauņi, kuru nikus tur neliku, jo man viņi izbesīja. :lol:

Plus vēl cik grūti ir labus spēlētājus vienkārši pievienot un ar viņiem parunāt pēc spēles. Moš sakarīgs čalis otrā pusē un variet kapāt regulāri kopā.

Viss. Tip of the day iedots. Jāiet gaidīt Varus.

Edited by ~ jeyna ~
Link to comment
Share on other sites

viss ko varu ieteikt ir nespeeleet ar champiem, kuri ir ljoti atkariigi no tiima. man liekas, ka es jau esmu par to rakstiijis - bet ir dalja champu kuriem vajag tieshaam normaalu tiimu un skarners btw ir viens no tiem. ir dalja, kuri ir speeciigi lategame, bet jaareekjinaas ar to, ka rankeds nav normal kur speele var ievilkties liidz 1h, rankedaa parasti var pateikt vai buus zaude vai nee peec pirmaa 5 vs 5 teamfighta un var gadiities, ka jau tad saproti, ka liidz lategame neaizvilksiet.

Link to comment
Share on other sites

viss ko varu ieteikt ir nespeeleet ar champiem, kuri ir ljoti atkariigi no tiima. man liekas, ka es jau esmu par to rakstiijis - bet ir dalja champu kuriem vajag tieshaam normaalu tiimu un skarners btw ir viens no tiem. ir dalja, kuri ir speeciigi lategame, bet jaareekjinaas ar to, ka rankeds nav normal kur speele var ievilkties liidz 1h, rankedaa parasti var pateikt vai buus zaude vai nee peec pirmaa 5 vs 5 teamfighta un var gadiities, ka jau tad saproti, ka liidz lategame neaizvilksiet.

Tādi championi ir lielākoties ir jungleri. Maokai, Amumu, Skarners, Sejuani, etc. Tāpēc arī junglojot, kā visās pozīcijās, vajag spēlēt ar ko tādu, ar ko var hard-carryot.

Un, piedod, bet vienīgā lieta ar ko 1200 atšķiras no Normal ir tas, ka vairāk reidžo cilvēki.

Link to comment
Share on other sites

viss ko varu ieteikt ir nespeeleet ar champiem, kuri ir ljoti atkariigi no tiima. man liekas, ka es jau esmu par to rakstiijis - bet ir dalja champu kuriem vajag tieshaam normaalu tiimu un skarners btw ir viens no tiem. ir dalja, kuri ir speeciigi lategame, bet jaareekjinaas ar to, ka rankeds nav normal kur speele var ievilkties liidz 1h, rankedaa parasti var pateikt vai buus zaude vai nee peec pirmaa 5 vs 5 teamfighta un var gadiities, ka jau tad saproti, ka liidz lategame neaizvilksiet.

Wrong... tiko reidžojam par troll lee kurš paņēma smite pat pišas manā solo lane un saka, ka nav jungle, feedoja un bēga vislaik prom kaut arī bija 2v1 un smagi kāsām pret 5k hp cho, bet beigas sākām visus gāst 5v5 nost un pakluso nostūmu visus turret, WIN! tākā neko nekad nevar zināt

Link to comment
Share on other sites

Tādi championi ir lielākoties ir jungleri. Maokai, Amumu, Skarners, Sejuani, etc. Tāpēc arī junglojot, kā visās pozīcijās, vajag spēlēt ar ko tādu, ar ko var hard-carryot.

Un, piedod, bet vienīgā lieta ar ko 1200 atšķiras no Normal ir tas, ka vairāk reidžo cilvēki.

esmu jau gandriiz atpakalj uz 1400 (paslaik 1388, solo q, bez duo) un ranked no normal atshkjiras ar to, ka normal meedz speeleet pat ljoooti ilgi, kameer rankedaa lielaakaa dalja ir iemaaciijushies taupiit laiku.

taadat ja lielai daljai aoe jungleru ir probleemas ar tiimu tad izeja ir nenjemt aoe junglerus, nevis kaadu ar ko hard carrijot. mm 90% iedos vismaz 1 normaalu vai nu ap vai ad kariju tiimam, jautaajums jau ir cik labi ar vinju izdosies sastraadaaties.

Wrong... tiko reidžojam par troll lee kurš paņēma smite pat pišas manā solo lane un saka, ka nav jungle, feedoja un bēga vislaik prom kaut arī bija 2v1 un smagi kāsām pret 5k hp cho, bet beigas sākām visus gāst 5v5 nost un pakluso nostūmu visus turret, WIN! tākā neko nekad nevar zināt

man ir bijis arii comeback no 15-1, bet visi 15 killi vinjiem bija nepilnos tiimfaitos. parasti 5vs5 faitaa var pateikt vai buus viss ok un mazliet jaapacieshas vai tas buus failgame.

Link to comment
Share on other sites

esmu jau gandriiz atpakalj uz 1400 (paslaik 1388, solo q, bez duo) un ranked no normal atshkjiras ar to, ka normal meedz speeleet pat ljoooti ilgi, kameer rankedaa lielaakaa dalja ir iemaaciijushies taupiit laiku.

Es nerunāju par tevi tieši, starpcitu, bet gan par tiem, kas te raud katru dienu.

Link to comment
Share on other sites

Neraud kamer nespele rankedus. Rankedos tomer tu ceri sagaidit kaut ko vairak ka normals. Ja normals kads trollpicko (kas notiek loti biezi), panjem champu kuru countero enemys, vai 1st pick panjem mid/top (draft picka), visiem tas ir vienalga. Rankeda tu ceri sagaidit ka cilveki tomer domas ka nem un ko dara, un ja tas nenotiek, ir dusmas. Es te vairak trakoju ka spele. Es pasaku pie champu izveles kurs ir nofeilojis ko panemt un viss, un pectam speles beigas iebazu vinam to seja, vairak es ipasi neardos. Ja vien nav nunu 0-10 ar ap items un 0 wards, kas dirs citiem nahujam mes nevaram team fight vinu coverot, jo vins ultu nevar palaist.

P.S. Kura diena iznak varus? Man izlasot kadi bus vina skilli drusku sazimejas lidziba ar ashe. Vai tikai man ta likas?

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

ar boringu uzspeleja... Uj ku nice sanaca. Man ar ad carry pasmagak gaja, jo supports soraka q treneja :D Bet nu beigas jau bija tiri normali, pateicoties boringam. Tas 20 minutes dabuja 13 killus ar fizz mida un 20 stacki uz mejais :D

P.S. Nu cmon, ranked spelet ar veigar, ja pat nezin ka vajag lasthit ar Q un tad dod ap :D

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Tiko paskatijos top solo ranked5v5 1. vietu johannes uibos match history, izskatas čalis tik ar 3 carry māk spēlēt... pārējie leave, feed utt.

Sanāk, lai tiktu uz top elo play hard go pro one role ?

Link to comment
Share on other sites

Mjam problema tāda, ka carry man nesagādā prieku un nepadodas...

+1... Es ar sivir pa retam varu panemties, ja supports ir soraka un es speju Q tik bliezt, enemy turot pa gabalu. Citadak nu nemaku ipasi, lai gan ar graves likas easy (pameginaju akd vins bija free weeka).

Tikko ar karthus 10-1-11 un beigas 11-7-11... Nu tik neaptesti calji. Teemo ar soraku premades, kad neviena tf taa ari neatnaca. Top nasus 1-6... Pietam kad mes palikam 4, jo soraka atkal nospraga, teemo iet backdorot, kaut gan vini jau musu baze un mes paliekam 3vs5 aizsargaties...

Ka par sitadam lietam var nenak dusmas? Ipais akd es viniem pieklajigi pasaku lai nak kopa ar mums, ja grib uzvaret.

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Tev tiešām neveicas.

Bet jā, ar vienu čempionu var tikt diezgan augstu. Pats sāku spēlēt ar kennenu un pacēlos par 200 elo. Šodien vēl bija pretinieku komandā ashe, kas gāja vidū un nepirka itemus. Žēl, ka gadās tādi idioti, kas padara spēli neinteresantu gan viņiem, gan mums.

Link to comment
Share on other sites

nuu ar vienu chempi diezvai var tikt augstu elo, visu laiku tak jums nebus iespeja spelet tur kur jus velaties.. un vispaar rankedi ir tikai reaali veiksme, bus norm komanda vinnesi, nebus zaudesi... pasham tajaa 1700 elo nekas nav labs, speele , ka kkadi 1400 low elo bomzi, zb.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...