Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Muļķadesas, Ziemassvētkos spēlmaņiem bez banāniem dalīs riot punktus!

Starpcitu, ja kāds no jums mani mēģināja acināt kompānijā, tad es noteikti pa defu momentā atteicu. Nākamreiz paskatīšos kas par niku un tā.

Pie viena vēl var piemest, ka spēlēju pagaidām pārsvarā ar Kayle, ja kāds perdelis man viņu noceļ, tad vēl ir man Master Yi un Jarvan.

Atvainojos par lamāšanos jau iepriekš.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu kāmim katru nedēļu izspēlēt vienu (ideāli, ja divas) reizi ar championiem, kas ir par brīvu, lai nav vēlāk vēlme pirkt championu, nezinot pat vai viņš patīk vai nē.

Kayle ir labs champions, ko mācīties. Maz zina kā viņa darbojas un ļoti maz ar viņu spēlē.

Jarvan arī ir ok, vājāks nekā kādreiz, bet ir ok. Interesants champions vismaz.

Yi gan ieteiktu likt mieru. Vēlāk, kad būsi lvl30, tu viņu nespēlēsi, jo ir ļoti daudz labāku picku viņa vietā.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēki, varbūt varētu, kā agrāk, savākt cilvēkus un uztaisīt savu ranked premade komandu. Un man pie reizes bija jautājums mino un mersijam - Kāpēc jūs īsti nespēlējat rankedus? Ar tik daudz normaliem jums tak ir jābūt gataviem.

Link to comment
Share on other sites

Negribu vinus apvainot, bet man ar liekas un es veiksu varbut loti pastulbu salidzinajumu. Vini grib but gatavi par visiem 100% uz rankediem, bet tas nekad nenotiks. Tas ir tapat ka seks pirmaja reize. Vainu tu vnk aizejpasplusma un tev tas ir kaut kads, vai tu centies darit visu lai tas neizgaztos, sasmelies nez kadas zinasanas. Lai vai ka, labaks vai sliktaks vins ir, bet perfekts vins tapat nebus, jo tam vajag personigo praksi, nevis citu pieredzi. Tiesi tapat te, var visu salasities, var iztestet visu iespejamo, bet rankedam games ir vnk jaspele, lai saprastu kas tur ir. Tomer nedaudz atskiras no normal (mana skatijuma). Protams ja spele normal game ka premade team, tas bus tas pats kas spelet ranked premade, bet ranked solo/duo nu nebus tas pats kas normal solo/duo. Tiesi tapec ka vienmer uz normal gadas kas kaut ko teste, eskerimente vai vnk spele uz pusatdevi. Tads vismaz man iespaids radies paspelejot gan ranked. gan normal games.

Un ranked team noteikti vajadzetu, lai gan vasara aktivitate ir ieverojami svakaka, biez vien pasos vakaros ir diezgan daudz speletajju online.

Link to comment
Share on other sites

Tiesi tapec ka vienmer uz normal gadas kas kaut ko teste, eskerimente vai vnk spele uz pusatdevi.
Šitie perdeļi mani tā kretinē. Pirmo reizi paņem Malzahar un iet vidū. Sākoties middle game viņam rezultāts 1/5/1. Ej tu kakāt.

Eksperimentiem un itemu buildiem ir domāts co-op. pret AI, ķēmi!

Link to comment
Share on other sites

Šitie perdeļi mani tā kretinē. Pirmo reizi paņem Malzahar un iet vidū. Sākoties middle game viņam rezultāts 1/5/1. Ej tu kakāt.

Eksperimentiem un itemu buildiem ir domāts co-op. pret AI, ķēmi!

gribētu uzzināt , kā tu vari kaut ko iztestēt vai tas darbojas pret botiem? :) mēs ar amniiju vienreiz vinējām botus bez neviena nopirktā itema, pirkām tikai health potus.

P.S. ja nopietni par tiem rankediem, tad mēs abi lol tā serious nespēlējam jau bišķi mazāk kā pus gadu, tik tā... ik pa pāris spēlītēm ik pa laikam...

ar s3 moš sāksim.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

gribētu uzzināt , kā tu vari kaut ko iztestēt vai tas darbojas pret botiem?
Esmu novērojis, ka botiem nav nekādas papildus imunitātes pret charu vai itemu spējām.
mēs ar amniiju vienreiz vinējām botus bez neviena nopirktā itema, pirkām tikai health potus.
Cik reižu mēģinājāt?

lelelele

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...