Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

SKAM, kāds nah turnīrs var būt vēl? pieci purni tak ir WEST... Piemēram ja es visus atskaldu tieku finālā un west čels tiek fināla, kā tad mēs ar viņu spēlēsim? :D

acīmredzot turnīrā varēs piedalīties tikai East spēlētāji, jo tur to ir vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Free transfer vai tad ir ciet?

Anyway, tad tikai spēlēs east

Bet pagaidām viss ir galvā. Sākšu rakstīt visu, kas un kā brīvdienās.

Vajag vel man izstestēt cik vidēji iet viena spēle un laikusVel vajag zubrīt, kā darbojas own3d.tv (ieraksti/skaņa/bilde)

Tad meiģināšu atrast kādu palīgu, kurš varētu izskatīt visus noteikumus un pārskatīt priekš uzlabojumiem un idejām.

Šis ir mans first šāda veida projekts un viens pats es to nevarēšu padarīt par izdevušos, jo šādi tipa projekti sabrūk, jo organizators parasti nav pieejams un pārāk daudz uzņemas. Un ceru, kad dabūšu uz to nedēļu modu, lai atvieglotu uz kādiem 70% turnīru update

Bet, es gribu to izdarīt, like challengeaccepted-yeah.jpg

Varu pateikt, ka piedalīties tie, kuri būs virs tā lvl, kur ir pieejams jau flash.

Link to comment
Share on other sites

Ir free transfer vaļā, bet to var izmantot tikai vienu reizi. Nākamās reizes ir jāmaksā.

Varu ar noteikumiem palīdzēt. Esmu skatījies daudzus 1v1 tournamentus, apjēga par noteikumiem un notikumiem ir.

Level cap gan vajadzētu nu vismaz 25 likt. Lvl 12 čalis NEKO pret lvl30 nevarēs izdarīt. Ap 25o levelu jau kaut kāda sajēga par spēli ir parādījusies. Pietam esmu drošs, ka te lielākā daļa jau ir pāri 25 sen.

Link to comment
Share on other sites

lol what? Es pa vasaru mainijos no west uz east un no east uz west, kā zeķes. Vienu dienu, kad bija lielais domina patch, es kādas 20reizes no viena uz otru pārgāju, jo skatījos download speed

Anyway, manu pamatdomu no galvas vajag uzdrukāt. Punktus, kurus man jaizpilda, es uzrakstīšu jau rīt.

Link to comment
Share on other sites

Ir free transfer vaļā, bet to var izmantot tikai vienu reizi. Nākamās reizes ir jāmaksā.

Varu ar noteikumiem palīdzēt. Esmu skatījies daudzus 1v1 tournamentus, apjēga par noteikumiem un notikumiem ir.

Level cap gan vajadzētu nu vismaz 25 likt. Lvl 12 čalis NEKO pret lvl30 nevarēs izdarīt. Ap 25o levelu jau kaut kāda sajēga par spēli ir parādījusies. Pietam esmu drošs, ka te lielākā daļa jau ir pāri 25 sen.

ja tu jav esi spelejis kautko lidizgu tad tev sajega jav pie 5lvl bus taka manuprat tu tos lvl parak bargi verte

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, vajag kaut kādu limitu uzlikt, jo pieredzes nav nekādas.. Rūnes arī nav drošvien daudziem.

Bet nu varētu tā, ka sākumā nūbi pret nūbiem spēlē un mid/pro vs mid/pro spēlē. Bet nu fināla būs noobs pret normālu geimeri.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Nevajag man simts spēlēs

Būs 8spēlētāji un 7 spēlēs, ja nesavāksies 8 spēlētāji, kuri ir no gign(Nevajag man: Es redzu, ka trūkst spēlētāji, tāpēc mans draugs Saša var pieteikties), tad turnīru nerīkošu un vajadzēs taisīt only lvl1 citu tipa, kas man ir padomā.

Turnīrs for phun un nav man vēlme uzņemties ar 16spēlētāju vai grupu stage. Man vajag pieredzi, lai es zinātu, kādas kļūdas nepieļaut next try°am, ja turnīrs bez maz vai būs noticis.

Pēc kā var noteikt mid/low?

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Slinkums rakstīt pēc garas dienas ar policiju tapēc īsi un konkrēti. Magic resistance un Attack power.

nu un, ja pretiniekos nav tādu čaru dēļ kuriem taisīt mr?

anyways, iesaku izmēģināt warmogs+ atmas, labākais builds, ko esmu pamanījis līdz šim.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...