Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

ar ko jūs s pēlējat? ryze sucks ass. vismaz man tā liekas, kad nopirku.

tagat ceru sakrāt priekš marthl (bla bla aizmirsu) mage ar void maģiju. liekas kruts :)

ryze ir stiprs čemps... viņš ir balstīts uz manu nevis uz ap.. bet nu ap arī biš var nopirkt..

malzahars jā, stiprs čemps, bet viņš grūts ;D

Link to comment
Share on other sites

es to nopratu jo ryze visām maģijām ir %dmg ko vispārējā mana dod.

es tik īsti iepirkties vel nemāku. dažus itemus ir jālieto pašam/ citi ir passive....kr4. vajag to vel atkost. :)

kā jau te vienam iepriekš teicu, ja tu iemācīsies pirkt pareizus itemus ryze tad sākumā iesācējams tīri labs čempis. Jo liels dps un tajā pašā laikā normāls defense. kā arī ranged + neviens skills nav skillshot tipa - visi lock target.

Link to comment
Share on other sites

Rusty got owned by malzahar?

Sākot ar pirmo levelu, tu labāk nekrāj 6300 čempim. Tu, labāk pērc lētos, lai tu ātrāk piešautos pie game ar visiem skilliem. Savadāk būs, ka nopirksi. Nospēlēsi 5spēlēs un pametīsi. 6300 champus vari pirkt, kad zināsi visiem spellus, ko dara katra champ ulti uttl

Bet, man pilnīgi vienalga, dari, kā gribi

Un ryze nesucko, neviens champs nesucko. Ir tikai slikti vai nūbīgi spēlētāji. Protams gadās arī bad games.

Un velreiz, neviens champions nesucko, visi viņi ir ar saviem plusiem un mīnusiem.

Ir čempioni ar vājiem base statiem, bet nejau tik ļoti, ka sucks ass un nav iespējams spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

es to nopratu jo ryze visām maģijām ir %dmg ko vispārējā mana dod.

es tik īsti iepirkties vel nemāku. dažus itemus ir jālieto pašam/ citi ir passive....kr4. vajag to vel atkost. :)

se http://www.mobafire.com/league-of-legends/browse?sort_type=score_weighted&sort_order=desc&champion_id=&guide_type=Champion&threshold=builds&freshness=Expired&vote_count=0 tur var visu iemacities :D

Link to comment
Share on other sites

ar ryze sāku labāk spēlēt. tagat kd 14/6 +8 assist. :) nebiju domājis, ka max 18 lvls...

ja mācētu ieprikties būtu vel labāk. pagaidām max emsu 4 000 manu dabujis, bet drosvien var kadus 6 000 izspiest.

labojums. kills/ deaths 22 :3 + 9 :D

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Nu, kā jums Dominions? Personīgi izspēlēju ~5 spēles ( 4 laikam uzvarēju ) un uzskatu, ka tur ātrākie čempioni ( rammus, master yi, shaco, nidalee, u.c. ) ir labākie. Tiešām patīk dominions labāk, nekā summoner's rifts. Varbūt tāpēc, ka jau tas ir atspēlēts.

Link to comment
Share on other sites

esmu ap 23:00 esmu mājās. drošvien geimošu.

ar ryze esmu piešāvies mazliet tāka varētu būt ok.

bet still am a noob, 8.5 lvls tāka. izlem :)

niks :evanny

1kārt tu esi eu west

2kārt tu neesi lvl 30

:x

Kurš mācās RTU lol viņiem ir savs klans tip xD

http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=362768

Edited by SkaM^
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...