Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Man eu east ir daudzi RL friendi un biju nedēļu Eu west un, nē. paldies.

Ne ar ko neatšķiras, no eu east. Noobi un labi spēlētāji ir visur, tikai šeit ir mazāka masa.

Nesaprotu tos, kuri aizgāja uz west

Tik dzirdu vienu iemeslu: Visi eu pro spēlētāji aizgāja tur vai arī, ka te pilns ar Krieviem.

Anyway, es spēlēju lai spēlētu, nevis 20% no spēlē pavadāmā laika sēdēt rindā.

Link to comment
Share on other sites

ExplosivE: shopa var nopirkt pariesanu uz citu regionu un pirma reize ir par brivu vienkarsi uzspied use vai kautkas tads

b0r1ng: rindas ir tikaj vakara un esmu nosedejis rinda max 10min

SkaM^: varbut westa tev iekritis kads nubs bet vins del zaudesanas neizies no speles un sapratis ja tu vinam uzraksti angliski un paskaidro lai nefido

Link to comment
Share on other sites

Da visur pietiek idiotu. Tie krievi ar kuriem kontaktejos ir visai skilloti angliski. Tas pats vācietis tajā west serverī drīzāk pasūtīs trīs mājas tālāk savā vācu valodā nekā atbildēs angliski... Tā kā viss ir salīdzinoši. iespējams vienīgais WEST pluss ir tajā, ka uz ESL Versus tur ir vairāk tautas...

Link to comment
Share on other sites

Neiešu strīdēties par Nordic-East un West serveriem, bet viens ir skaidrs - slāvu spēlētājus satiku spēlēs daudz vairāk iekš NE servera nekā francūžus West serverī.

Pārgāju primāri tieši dēļ slāvu idiotiem un tādēļ, ka West serverī vairāk draugspēlētāju no Reddit. Ar GIGNiešiem tāpat ļoti reti sanāca spēlēt. :( (izņemot pimpi mersiju, no kura pat serveri mainot tikt vaļā nevar. jk jk)

Link to comment
Share on other sites

'sup?

Kas spēlē? Kas nespēlē? Pirmais posts neizskatās diezko updated :hmmm:

how about pinning this topic and some general info?

tikai ieteikums, manuprāt LoL sāk palikt aizvien populārāks, katrā ziņā 22 lapas ir pietiekami iespaidīgi priekš neFPS geima :)

Link to comment
Share on other sites

Es labu laiku neesmu spēlējis. Gribēju uzmest aci un radās daži jautājumi. Kāds nevarētu īsumā pastāstīt, kas tur ar to east un west ir?(man interesē kur ir novākušies šejienieši) Es te tikai izlasīju pāris lapas ar fleimu.

p.s Mino tu taisies spēlētājus pirmajā lapā updeitot? Jeb man pašam nāksies visām 22 lapām iet cauri.

Link to comment
Share on other sites

Es īsāk sākot gribu(Nevis gribu, bet arī taisīšu) taisīt līdzīgu first blood turnīru only GIGN

Like that

, tikai uzvarētāja noteikšana un noteikumi būs bisk savādāki, lai nav copycat.

Bet viņu taisos organizēt oktobra otrajā pusē!

Spēlēt varēs tikai gignieši! Pēc kādiem kritērijiem, to es pateikšu vēlāk.

Ceru viņu noorganizēt pirms ir bloķēts free transfer, jo tādā gadījumā tikai east varēs tik iekšā, jo savādāk nevarēšu monitorēt.

Noteikumus sākšu rakstīt šīs brīvdienas. Kāpēc tik vēlu? Jo es upgreidošu pc oktobra pirmajā pusē, lai var streamot/ierakstīt

Reģistrēšanu paziņošu 3 dienas pirms, izlikšu pieteikšanās topiku

Reģistrēšanās ilgs 4dienas un visas spēles notiks divās dienās(Sestdiena un svētdiena) pēc maniem plāniem

Finālā protams būs live commentary, ja dabūšu kādu no gign, lai shoutcasto un jēdz no lol(Laikam kāds, kurš netika finālā), ja nē, tad nē.

Meiģināšu arī dabūt mod tiesības uz turnīra laiku, lai vieglāk informēt un updeitot info un atbildēt zem postiem uz jautājumiem.

Spēlētāju daudzums būs 8 = u lose, u out!

Prizes būs pirmajai un otrai vietai

Link to comment
Share on other sites

Oddish, TROLOLOL, nevar updatot pirmo postu, jo ir pagājis kaut kāds tur laika periods pēc kura nevar taisīt edit vairs.

Būtu man uz spēļu sadaļu mods, te viss būtu smuki un pārskatāmi.

Par tournamentu: Laba ideja. Varu (un gribu) komentēt, jo esmu West serverī.

Saraksti noteikumus, lai var tos apspriest.

Un es domāju, ka kaut kādu mazu balvu arī 3. vietai vajadzētu, lai ir par ko cīnīties mazajā finālā. :)

Par serveriem Odiņ: Atšķirība serveriem ir tajā kāda tauta tev ir pretī. Vienā ir slāvi, otrā francūži. Pēc manas pieredzes varu teikt, ka slāvi ir daudz vairāk sastopami spēlēs nekā francūži.

GIGNieši vairāk ir East serverī. Man šķiet, ka West ir uz viena rokas pirkstiem skaitāmi.

Edited by ~ jeyna ~
Link to comment
Share on other sites

Noteikumus sākšu tikai rakstīt un uzlabot/pilnveidot/pārveidot, kas notika First Blood turnīra laikā (Team solo mid)

Priekš pirmā turnīra, es domāju par balvām, kā piemēram pirmajai vietai 839RP + Četrpaka / otrai vietai četrpaka

Nu, tas uz ātro, kas ienāca galvā

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...