Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Visus čarus var iemācīties spēlēt. Vajag tikai laiku.

Renekton ir viens no labākajiem bruiseriem.

Vayne ir viena no labākajiem AD Carryiem.

Abi pilnīgi atšķirīgi čari. Izvēlies to, kādu stilu labāk gribi spēlēt. :)

Link to comment
Share on other sites

ES MĪLU MALZAHAR!

jēbal! tik stiprs pacans. score uzreiz 16:2:10 xD (tīma kur 2 biedri nenosita nevienu. man bij tieši puse no kiliem :D )

fuck viņam ult it labs = 1.3 k dmg dabuju :D

visas pārējas maģijas arī 700+ bij :D

tā pisu visus :D

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Labi. Paspamojām, pietiks. :)

Kādas domas cilvēkiem par jauno čempionu Xerath?

- speli lēni kastojās, ļoti viegli izvairīties no viņiem, maz demedžu taisa

+ labs rendžs, nekas vairāk.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Xerath ir kārtējais mēģinājums kurš nav izdevies. Kopš branda magi nav bijuši labi

LOL. :)

Kopš Brand ir tikai bijuši divi magi un viens no viņiem ir viens no labākajiem magiem spēlē.

Un, ja vēl Rumble pieskaita pie magiem, tad divi no trim ir bijuši ļoti labi.

Get your facts straight.

Link to comment
Share on other sites

Nu tu tikko pateici tieši to, kāpēc Orianna ir OP. Ja tu viņu feedo, viņa ir AP carry ar lielu damage un nereālu mobility.

Ja viņa early game failo, viņa var teamfightos būt kā ļoti labs supports.

Link to comment
Share on other sites

Ok, sakarā ar jauno darba maiņu es atlieku pc iegādi uz novembri un nevarēšu pietiekami veltīt laiku 1v1 turnīra organizēšanai! Tāpēc taisīšu test grupu turnīru only lvl1 2vs2 mid.

Būs četras komandas, kuras izspēlēs savā starpā spēlēs ar free week champiem nedēļas garumā un ilgs viss 3 nedēļas.

Tipa 4yk4vcxlavkz554m8wdk.jpg

Pirmā raunda spēlēs es monitorēšu un nākamo nedēļu spēlēs paši savā starpā sarunāsiet un iesniegsiet screenshotus ar endgame score un ceru uz fair play, ja netikšu pie skatīšanās.

Noteikumus publicēšu tikai tad, ja tikšu pie moda līdz pirmdienai, ja nē.. tad būs atlikšana.

Nezinu, kam prasīt modu, jo worms un macho nelasa pm un nezinu, kurš vel var iepist man tiesības uz šo gameing sadaļu.

Komanda no diviem spēlētājiem piesakās pie manis forumā vai ingame skamzy eu east

Priekšroka spēlētājiem, kuri ir te pēc

3 pts - jebkādā veida game admins at gign

2 pts - aktivitāte lol topikā

1 pts - Join date/posts

Ja abiem komandas biedriem ir kopā vissmaz 5pts viņi ir 100% iekšā turnīrā

Ja 4pts, tad 75%

Ja zem 3 pts 50% līdz otradienai, ja neatrodas labāki, tad ir in.

Zem 2pts piš nah

Neskatīšos uz tiem, kuri ir reģistrējušies gign tikai 2-3mēnēšus un pirmā dzirdēšana par tādu keksu.

Komandas būs četras!

Ceru salasīt četras komandas līdz otradienai un sākt spēlēs nākam weekend.

Spēlēs pa nedēļu ir

A:B A:C A:D

C:D B:D B:C

=

6spēlēs

Katrai komandai 3 spēlēs

Man vajag pieredzi, tāpēc pirmā vieta dabū bonusus manam iepriekš minētajam 1vs1 first blood turnīram.

Mana pieejamība darba dienās būs tikai pēc 21:00 ātrākais. Brivdienās 70% procenti

Postošu, kad tiks atrastas komandas un editošu ar sarkanu krāšu un datumu par updeitiem. Galvenais man ir dabūt modu, lai vispār šis notiktu.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Nesen arī sāku spēlēt, tīri interesanti. Varbūt kāds varētu paskaidrot kas īsti ir ar tām rūnām un mastery? Cik saprotu mastery ir kkas līdzīgs talentiem? Un kad saliek rūnas un mastery viņas ir uz visiem čempioniem? Varbūt ir kāda noderīga saite priekš iesācējiem, kur tas viss ir paskaidrots.

Link to comment
Share on other sites

Nesen arī sāku spēlēt, tīri interesanti. Varbūt kāds varētu paskaidrot kas īsti ir ar tām rūnām un mastery? Cik saprotu mastery ir kkas līdzīgs talentiem? Un kad saliek rūnas un mastery viņas ir uz visiem čempioniem? Varbūt ir kāda noderīga saite priekš iesācējiem, kur tas viss ir paskaidrots.

solomid.net

Link to comment
Share on other sites

sanāca spēlēt pret to jauno tieši pēctam, kad mino pajautāja vai esmu spēlējis pret šo.

hm...num, range bij liels. bet viņš sūkāja. maybe players, maybe chars, bet def viņam nebij nekāds - ar parasto maģiju 50% hp viņam nositu mierīgi.

Link to comment
Share on other sites

Man jau liekās, ka viņš ir iverhyped tāpat kā visi jaunie čempioni. Nav jau nekas pret tiem jauanjiem čempioniem, bet mazliet par ātru viņus izlaiž manuprāt, varētu vairāk piestrādāt pie viņiem pirms palaist viņus. Xerath skini vispār ir prastākais recolours.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...