Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Vakar pieregistrejos, lai paskatitos par ko visi fano. Jau laicigi saku kam man sada zanra speles nu nav nekad baigi patikusas. Nu un ari isti tagad nesapratu ka jaspele. Iepirku Tryndamere, bet nu galigi neko izdarit nevaru. Laikam ar meele es vnk nespesu darboties. Ir kadi ieteikumi ka ar to spelet? Vai varbut kadu mage labak nemt? Ka labak iepirkties? Krat kaut kam labam, vai pa druskai pirkt no letakajiem uz prieksu? Un visi trenejas Uz botiem vai labak tjipa PvP treneties?

Nick: MVIR

Kad es sāku spēlēt un nopirku trynda, tad man pirmaja reizē arī nesanāca un atmetu viņu prom, bet vēlāk aiz gara laika atkal pamēģināju un 1v4 visus nodrāzu :D Vaig tik palasīt tips un paskatīties kā citi labi spēlētāji pērk itemus.

Link to comment
Share on other sites

Nodevējs my ass. Tu esi tas, kas uzmeta tirgus laukumu. Dota is the way. Un mēs strīdamies par taisnību. Es tev vēlreiz teikšu to pašu, ko iepriekšējā postā, bloodthyrsters atsūks tavu sūda thornmailu, tu exhaustosi? domā vayne to nevar vai flashot? Tu slice and dice gribi, vayne paripo prom iepis tev, iešauj vēlreiz, aizšauj tevi prom, paripo atkal. tā tavu renektonu nokaito un vsjo, lieta darīta. Tieši tas pats, ko pateicu iepriekšējā postā. Lūdzu man neliec rakstīt 3. reizi to pašu. Paldies par uzmanību!

thornmail > pliks bloodthirster. tu aizmirsi par renektona stunu un, kak tam stipri labāki cd uz renektona skilliem? + ghostblade aktīvais skills. Tu vispār apzinies to, ka tu man stāsti lietas par kurām es zinu, un tu zini to, ka es zinu.

ej uzspēlē vēl everkvestu.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, nav jāpērk to, ko labi spēlētāji pērk. Jāpērk to, kas var counterot pretinieku

Nezinu, cik pastulbai komandai jābūt, lai tryndameres 1vs2 kādu novāktu. Pietiek ar vienu cc uz viņu un viņam health vairs nav, jo viņš ir atkarīgs no damage itemiem... Tiklīdz endless rage, jāmauc exaust.

Ai, jūs jau laikam ownojat vai spēlējat normal games, jo tādas muļķības, kā 1vs4 tryndamere drāž es vnk neticu

MVIR pret botiem vispār pastāvīgi nespēlē, tikai lai iemeiģinātu čempionu. Savādāk pieradīsi pie passivas spēlēšanas un vēlāk pvp tevi drāzis pašu, kā botu.

Jo.

1.Boti neganko

2.Botiem ir priekšrocības itemos un goldā

3.Boti teamfightos vienā milisekunde focus uz vienu target un vēlāk boti atsprāgst pret taviem teammatiem

4.Boti spēlē pārsvarā tikai ar 12. klasēm

5.Boti neiet jungļos

6.Boti neskrien pakaļ, ja pat viņi ir 3vs1 un tev nebūtu izredžu

7.Boti nelasthito

8.Boti, ja pa 40nāvēm atpaliek, iet viņi 3vs5, ja vienam no tavējiem ir pushealth

Priekš sākuma leveliem, tu labāk nopērc charus ar ability power - piemēram ryze vai annie, jo tu varēsi kautkā taisīt damage un skatīties uz cd/manu, nekā truli autoattack ar ad championiem, jo ja tu nesapratīsi, kas un kā, tad tu vnk skriesi 1vs1 nezinot, ko pretinieks var izdarīt un viss ko tu varēsi ir autoattack ar 1-2 spējām. Bet ar mage tu varēsi no tāluma vissmaz pasist un būs lielāka iespēja aizmukt. Ja ļoti gribi ad spēlēt, tad ņem master yi. Easy to learn

Ranged ad tev neisaku, jo tas tev varētu būt pārāk grūti. Ļoti palīdz arī skatoties stream ar kādu famous player un lai arī cik sūdīgi viņam neiet, viņš varēs ar savām spējām mainīt spēlēs galotni.

Bet low player levelos ir parasti tā = pretiniekos vai pie tevis ir viens labs spēlētājs un viņš izdrāž pretiniekus pirms tu spēj sasniegt 15levelu un spēlē ir beigusies, jo tu nekad nebūs vienlīdzīga spēle, visu noteiks viens vai divi or premade

gari nerakstīšu, bet nepērc tos itemus, kurus pērk top spēlētāji, jo viņi katru spēlē spēlē ar counter mastery/summoner spelliem/talantiem/spēles stilu/itemiem.

Link to comment
Share on other sites

Vareji jau rakstit latviesu valoda :D

Pusi no gudrajiem vardiem nesapratu. Principa sapratu ka ar meele ir vnk nereali (vismaz man). Paspeleju ar Katharina, sajutos ka meistars pret botiem. Vispar cik liela nozime ir tiem chempioniem? Pa lielam visi magi ir vielidz stipi, vai tomer tos kuru japerk, ir verts pirkt? Es reali paskatijos un sagribeju Rumble, bet kaut ka liekas ka bus sarezgiti ar vinu nemties (dificulty ari diezgan), tad nu papetiju un izskatas ka VLadimirs varetu but ok. Ir jega no viniem?

Tad vel tas lietas ka runas, cik saprotu tas nav jegas pirkt, kamer nav liels levels uztrenets. Un tad vel masteries. Tos laikam var mainit visu laiku. Ko vajadzetu attistit magiem?

PvP neesmu meginajis, gan jau nomeginasu, bet domaju tur es vispar neko neizdarisu. Pret begginer botiem, ja panemu kadu patikamaku chemionu, tad ir ok, bet citadak es tur mokos tikai.

Link to comment
Share on other sites

vlads pagaidām ir up=underpowered, pēc daudziem nerfiem nav viable.

rumble IR OK, pat pārāk labs, tikai nezinu kāpēc viņu neviens neņem. Viņš jau dabonot otro levelu var nodominēt jebkuru čempu 1x1, jo viņam tie ap ratio ir drausmīgi augsti, nu ja. :aha:

Link to comment
Share on other sites

Tryndamere ir vieglakais champ ever, ja tu spej tikt cauri pirmajiem 6 leveliem. Bet tas tā.

Par pirksanu - tev vajag uzzinat kads ir optimalais build championam, ko spele (no solomid.net vai vienkarsi pieredzejusakiem speletajiem) un tad pirkt mazos itemus pamazam, no kuriem beigas uztaisit lielakus itemus. Un ir svarigi zinat, kurus itemus tev vajag early game un kurus tikai uz macha beigam.

Mage vai ranged ir labaki sakuma, jo viss, kas ir jaiemacas ir turet distanci no pretiniekiem un kada seciba spamot skillus. Nav tik haotiski viss.

Un piekast botus. Sac jau no sakuma spelet pret citiem speletajiem.

Un neizmanto locked camera. :)

Link to comment
Share on other sites

mersy zini, kas butu for forsi, ja tu beidzot tiktu pari savai sturgalvibai un 1 reizi apskatitu faktus objektivi, nevis stivetos un paliktu pie sava, ka parasti, kaut gan tu zini, ka tev nav patiesiba.

" Tu vispār apzinies to, ka tu man stāsti lietas par kurām es zinu, un tu zini to, ka es zinu." Tatad, ja es tev stastu par lietam, kuras tu zini, tad tu apzinies, ka man ir ari patiesiba, bet tu to negribi pienemt? Jocigi.

btw renektonam ir uz pusi lielaki cd ka vayne. ja vien nav 40 % cdr

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Īsāk sakot MVIR. Sāc spēlēt pret citiem cilvēkiem, kautvai to 3v3, jo tu vari arī mācitīties, ka pretinieks vai teamamte spēlē un dara. Un novācot pirmajā pvp spēlē kādu pretinieku ir vnk kaifs. Varbūt tu nenovāksi pirmajā vai otrajā spēlē, bet beigās tu lēnām pielāgosies.

Es, kad sāku spēlēt, es visus charus, kuri mani atvāca, uzskatīju par OMG must save ip and buy later

Galvenais ir sākumā spēlēt ar vienu charu ar kuru tu piešaujies tik tālu, kad zini, cik tu daudz mazvai vari automātiski zināt secību, kādus itemus pirkt. Neej mid 5v5, ej ar pārinieku un turies aiz viņa.

rūnām netērē ip, lai gan ir lēti tier 1-2, tu labāk ieguldi tos championos un kad būsi lvl 20-24, vnk sāc krāt ip priekš rūnām, jo viņas ir tā, kā itkā tu sāktu nevis ar 450, bet 1000g.

Nepērc vienu 6300ip championu, bet pērc daudz lētos, jo tev nežēlīgi apniks pēc 10 pēc kārtas spēlēm viņš un būtu labāk nopircis 5-9 lētos.

Link to comment
Share on other sites

Ryze kautkāds smirdīgs kaksis. Nunu da best in teamfight.

jā protams. ja tik neskaita to ka 1vs 1 lielāko daļu atliks. vai arī lainu pats var turēt. tas ka tīri mana based, kas ir letāk neka ability itemus pirkt + nāk bonusi visiem tiem itemiem līdz (hp/def/AP)

P.S un athene mīļākais čempis.

bet ko nu viņš zin...vai pat es? tikai 100 spēles esmu rukājis ar viņu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...