Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Tagat LoL ir populārāks par WoW.

Insanely popular MOBA title League of Legends has surpassed 11 million active players, giving it a bigger number of players than World of Warcraft’s 10.3 million, according to a new infographic released by the developers. The free-to-play action strategy game now has a registered playerbase of over 30 million people

Link to comment
Share on other sites

West serverī pilnā sparā katru dienu tiek kapāti premadi. (bez viena otra nodiršanas, ATVIČAJU ČISTA)

East arī vajag tautai savākties un spēlēt kopā. Vieniem fana maz.

edit: VT nav vajadzīgs. GIGN ir publiskais mumble, kuru var visi lietot. Tur arī uzturamies.

Edited by ~ jeyna ~
Link to comment
Share on other sites

Tikko spēlēju ranked geimu, kur pārsteidzošā kārtā bija arī 2 Latviešu spēlētāji, kas no sākuma likās forši, jo zinkā tautieši un varbūt varēs labāk komunicēt. Bet kārtējo reizi sapratu, ka tieši tautieši ir vislielākie urbji. Lai cik mēs domātu, ka esam kruti un pro un, ka pārējie sūkā, īstenībā paši sūkajam vēlvairāk. Kur var spēlēt ranked geimu un jau sākt banot pilnīgas muļķības un ņemt šajā brīdī vajākus čemionus, kā arī trollpickot. Šāda veida darbības jau demoralizē visu komandu un tad sākas, ka redz viņš tāds pro, ka nevajagot suportu. Ok bez suporta dažreiz var, bet tad jāņem bursteri nevis taisīt ap malphite un vidū iet ar orianna pret anivia, kas jau uz papīra konkreti atpaliek no pretinieku solo top irelias un jau pieminētās anivia. Pēc spēles protams apskatījos censoņa profilu un jā čalis vēl unranked ar ~250 normal geimu vinnēm spēlē kopā ar savu draugu laikam lai uzceltu savu neesošo elo. Kārtējo reizi sapratu, ka atkāpjoties no tā saucamās metas(solo top tankydps,ap carry mid, jungle, ad carry un suport botlane) tiek demoralizēts tīms un spēētāji sāk reidžot, kas liek zaudēt spēli un attiecīgi arī elo. btw spēlētāja niks bija Rukijs - uzmanities viņš ir trollis :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

tas čels man ir zināms. Viņš atkal saka, ka jau sākumā paziņo, ka ies solotop ar malph'u, Tu paņem skraner(?), bet viņš ir last picks un arī paņem solo malphu. Grūti teikt, kurš tad īsti sataisīja sūdus.

Ja esi lastpick, tad būtu jāņem tas, kas ir nepieciešams nevis jātrollo, jāiespītejas un jāņem savā ziņā ne īpaši spēcīgs solo lane čempis. Tas jau vien, ka paņem kautko ārpus metas sāk uztraukt komandu un sāk notikt nevajadzīgi sūdi. Komanda sāk reidžot un pats arī jau sāc taisīt sūdus. Jā, ok, es saprastu ja viņš tur ownotu to savu leinu, bet nē viņš tur biku iefīdoja, protams ,ka veigli novelt vainu uz jungleri, bet kā es varu droši junglot, ja nav suporta, kas var uzmest cv, kad vajag vai vismaz savam leinam uzlikt kādu vārdu, lai būtu drošaka spēlē. Un šeit sagadīšanās pēc tieši mani sak counterjunglot, kā rezultātā biku aizkavējas lvl un nevaru pilnvērtīgi gankot leinus, plus vēl arī biju bišķi noreidžojis dēļ trollpicka. Kā arī viņa Latvieša draugs, kas paņema oriannu arī īpasi labi tajā brīdī nespēlēja un picks vispār bija mēsls pret cassiopiju( ja nemaldos).

Es jau nesaku, ka čaļi ir iidoti un nemāk spēlēt, vienkārši citreiz( vairākumu geimu) ir labāk neko nemainīt un lieki neuztraukt tīmu, kā arī visam sekot līdzi, ko katrs saka izvēlnes laikā.

Edited by R._
Link to comment
Share on other sites

Mēģinājums spēlāt rankedus otrajā sezonā. Viss pus līdz normāli gāja. Šodienas spēle protams uzspridzināja manus nervus.

1. Rivena noliekas 4 reizes tryndameram TOP

2. Panteons man NOZOG PILNIGI VISU DŽANGLU! EXP ziņā un drusku naudas ziņā.

3. Vidū ir.... ZILEAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ņemot vērā to ka mums apakša'stāv viena Cayt tad tas bija feils

4. Mumus no nes TOP lane 5 ajā minūtē

5. Nones bot 7 minūtē.

6. Inaidnieku trynda hujārī kritus pa 700+ ap 15o minūti jo viņam ir jau... 20-0-5

HOW THA FUCK IS THAT POSSIBLE????

Un pie visa izrādās vainīgs esmu es, jo izrādās esmu JUNGLE CHOGATH! I HAVE NEVER SEEN THIS BEFORE!

Link to comment
Share on other sites

rankeds paņems tev nervus :), reizēm ir tādas RAAAAAGE situācijas... īpaši ja bot un top leini nav vismaz even. vai arī pretinieku jungleris ganko un katru reizi ganks izdodas, jo tavējie neprot skatīties kartē pat ja ir wardi, kamēr tev gankojot, pat ja ir jungle champs ar kuru var stunot, nekas neizdodas. vai arī ir pilnīgs 0 jungle control. vai arī tad kad pretinieks forsē drakonu/baronu tavējie vienkārši ir kaut kur citur. vai arī neprot pietiekami ātri aizvākties pēc kāda pusha no lane. vai arī vienkārši zaudē teamfaitus, jo nav fokusa, nav pietiekams farms/pareizi buildi, nav kāda no vajadzīgajiem (parasti tas ir troll last pick kurš negrib ņemt supportu, ja to nav kāds cits pirms viņa picka paņēmis) etc etc

un tad sākas parastā "blame game". bet es iesaku nereidžot, vienkārši sākt jaunu spēli.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...