Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Tātad tu atzīsti, ka, ja tevi counterpicko, tu zaudē. Tāpēc nesaprotu, kāpēc tik stulbs apgalvojums bija sākumā, ka vari paraut fb pret jebkuru.

Kad sāksi domāt ar galvu pirms posto savus pro geimera zieda laiku stāstus, tad arī kāds uztvers tevi par nopietnu. Gan šeit, gan visos citos Citas Spēles topikos.

Citreiz šķiet, ka esi radinieks jancho. :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

cmon! jebkurs champs pa lielam ir ok, ja mak to izmantot ar pareizajiem masteries/runes and teammates... nu veidotaji vienmer censas taisit sabalansetakus champus, ta ka vnk jamak katru izmantot. sodien drusku svinesanas, rit gara diena, bet vakara bus 30lvl un tad varesim bliezt!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu katarina ir slikta godīgi sakot, vienkārši vajag mācēt viņu disableot

Maukuri, te tu maldies :) pret nūbiem varbūt, bet ne pret spēlētājiem, kas rubī, ko dara.

Tieši tāpēc katarina ir insta pick/ban @ high elo, oh wait.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Vairums taisa ap katu ar pilnīgi minimālu izdzīvošanas iespēju un kā dauņi lec virsū ar ultu visam kas kustās. Hybrid kata ar noslieci uz ad var pa purnu ar kāju iepist uz 300 un ar nazi nopoukot pa 500 visam enemy tīmam pa kūldaunu

Link to comment
Share on other sites

nu man pa lielam tas ranks pilnigi pie dirsas! reku speles ar tiem kas no gign savaksies!

es ceru ka viniem ari nav tik svarigi vinet...

edit: nospeleju pirmo ranked game... smuka uzvara un pat veiksmigi biju varteikt labakais komandaa spelejot ar karthus, jo rumble panema kads cits.

laikam tomer drusku citadak te spele, jo jau no pasa sakuma visi pa visu karti nesajas, pie ka es galigi neesmu apradis!

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Tas ir IGN veids kā apskatīt video - tin uz priekšu un atpakaļ vislaik un runā par momentiem, kas nopauzēti.

Viktors, tāpat kā Ahri, jau izlasot skillus pirms nedēļas, tika ielikts "Must Have" sarakstā. :) High skill cap čempis ar daudz skillšotiem.

Labāk par čempjiem kā Karthus vai Katarina (press R to win) jau noteikti būs.

Link to comment
Share on other sites

Man jau sen neinteresē šitie visi vienādie čempioni, nu oKKKKKK, varbūt šis nav tik līdzīgs visiem iepriekšējiem. Ultimeits labs un "E" tā Viktora, nekas vairāk.

Gaidu kaut ko tiešām foršu, kaut ko līdzīgu Rumble, kad viņš izgāja. Tas bīja wow, jauns mehānisms, speli, bla,bla.

Link to comment
Share on other sites

ATENŠAN! ATENŠAN! Kaut kas nopisās Riot systemā un tagad sūtot SMS, neņem nost kredītu , bet RP DODĀS un var pirkt ko vien vēlies. Pašam ir ZZ, tākā ZZ ir limits 3 SMS TIKAI <- SAD! dabūju tikai 1k rp -/+ BRĪDINU! Ja kaut kas notiek greizi, jūs nobano, vai nu jums ir pieslēgums un jūs sūtījāt 432432 sms un pēctam rēķins atnāk, NEVAINOJAT MANI!

krč GL, pats tikko nopirktu sev kruto renektona skinu un vēl 700rp palika.. domāju rīt sev legendary skinu iehavot, ja nebūs vēl salabots tas sūds :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...