Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Laaver? AFK? Uzraksti supportam...

LAAVERIS NEESMU, AFKERIS NEESMU. Varbūt uzlika banu , jo daudz rakstīju čatā... :D

pox, uzmočīju ticketu supportam. Pagaidam tās trīs dienas spēlēšu Bloodline Champions :)

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Es east spēlēju. Niks - KristapsM1337 , varat droši aicināt. Man kaut kā bija slinkums pāriet uz to westu, visi draugi ar ko spēlēju palika east'ā, tāpēc negribēju nekur citur līst, un man jau liekas, ka slikti spēlētāji ir atrodami visur. Btw, kas notiek ar to gigniešu "first blood" turnīru? Kāds negrib apņemties un viņu noorganizēt? Btw2, kāds gignietis vēl cs'u spēlē? Vai tagad visi paklīduši uz tf2 un lolu? :)

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Updeitoju sarakstu ar pāris jaunām sejām. ;)

First Blood turnīra priekšniekam laika nebija, lai visu saorganizētu.

Es drošvien to pats uzņemtos darīt, bet man nav East serverī, kur atrodas lielākā GIGNiešu daļa, sava accounta. :(

Link to comment
Share on other sites

Sharp, es pievienosi tevi. Tuvakajas 2 dienas taisisu gign team easta. A cik var pienemt teama? 5 vai var ari rezerviti?

Ari cs vel uzspeleju ik pa laikam. Ko tad tu, ari pie ta atgriezies?

Man liekas, ka var kādus 8 paņemt. Es cs neesmu pametis, tikai nesanāk laika, lai šautu. :) Tagad pirms z-svētkiem varēšu nedaudz pašaudīties.

Kas attiecas uz to turnīru, tad 1x1 tiešām būtu daudz vieglāk noorganizēt, un, man liekas, ka to būtu interesantāk uzspēlēt.

Link to comment
Share on other sites

how does it matter?

How do you know then?

Labi, es saprato ka kata nav tas banotākais čemps jo nav nekādu CC and shit. Bet godīgi saku - vidū izvelku pret visādiem kassadiniem un LB, un tas pret prīmeidiem 5x5... protams katai ir jābūt last pick...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...