Jump to content
GIGN Forum

Ko Tu Izveeleetos


darker
 Share

Ko tu izveeleetos ja buutu vienaa telpaa ar teroristu durvis sleegtas zemee meetaajaas glocks a vinam rokaas ak-47(protams reaalajaaa dziivee). ko tu izveeleetos  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

daarguminj, dziivee nav taa kaa filmaas... tu neesi varonis, nekad neesi bijis un nebuusi! skarbi, bet patiesiiba... tas, ka tu juuties nu ljoti kruts, kad izlec no stuura un sashauj galvaa kaadiem 3 dzhekiem, nenoziimee, ka tu taa izdariisi dziivee... pats reaalaakais variants ir tas, ka tu tajaa telpaa ar teroru uz celjiem luugsies vinjam, lai vinjsh tevi nepiebeidz wink.gif samierinies... saprotu, ka tas ir skarbi, bet sanjem sevi rokaas un dziivo taalaak... ja nee, ta iestaajies armijaa un dodies uz iraaku.. tur tu sapratiisi, ka sheit maajaas kopaa ar savu mx518 bija daudz labaak un miiljaak smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sedetu pateiktu vinam skaties uz sienas zirneklis vins pagriestos es pakertu glocku iesautu vinam roka,iebastu vinam savu zeki mute nogriestu vina locekli un tad vinam iebastu to mute.....

Beigas izrgiestu vinam acis un nosautu smile.gif

wai cik tu maigs... laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Jā tūlīt, ņemšu gluoku, kāmēr viņš tur vienkārši stāvēs ar savu KALAŠŅIKOVU un kasīs pautus, gaidot, kamēr es lēnām paņemšu ierocīti, lai šautu, mjā, loģiskums - kur to rodies!

Link to comment
Share on other sites

Paņemšu gloku, notēmēšu viņam tieši starp acīm (ja jūs domājat, ka viņš mani pa to laiku būs jau nošāvis, tad ņemiet vērā faktu, ka no pārsteiguma par manu negaidīto rīcību, viņš būtu pilnībā paralizēts), nospiedīšu mēlīti, sapratīšu, ka patronas nav. Piecelšos kājās un ar savu super-mega-faiting skillu nositīšu viņu. Pateikšu "Have a nice day". Paņemšu dūdu un došos prom saulrietā.

Link to comment
Share on other sites

ko es dariitu? tur jau nav 2 domu smile.gif

es - parasts puisis (taa vinsh domaa), staavu vienaa telpaa ar teroru. vinam ir ak-47, man nav nekaa (taa vinsh domaa). uz zemes meetaajas glocks - protams, kaa gan savaadaak, taa ir tikai eesma, lai piedabuutu mani izdariit pirmo darbiibu - meginat dabuut gloku un novaakt vinu. ticiet vai nee, bet es uz to neuzkershos smile.gif juutu nepatiikamu smaku, pastos uz vina krekla padushu dalju - taa jau domaaju, dzeks manami saaacis sviist. pastos uz seju - tur vispaar Niagaaras udenskritums, var redzeet, ka dzeks ir noraustiijies. es meeginu saglabaat mieru, jo zinu, ka esmu Dzons Makleins aka Cieti Rieksti un man pie muguras ar skochu ir pieliimeets desert eagle (man ir krekls ar garaam rokaam, kuras , protams, ir uzlociitas, lai redzeetu manas lielaas rokas!) smile.gif es gaidu momentu, aiz loga taada vakara blaazma, eenas telpaa kljuust garaakas un ir laiks riikoties, es gaidu, kad saule pavisam norietees, kad taas peedeejie stari pazudiis aiz horizonta. tuliit, tuliit, tas momentas buus klaat... tuk, tuk - pie durviim atskan klaudziens, terors manaami sabiistas, jau gandriiz nospiez gaili - vina raadiitaajpirksts ir taa sasprindzis, ka jebkuraa mirklii var izshaut, tikai kur? griidaa! un zem mums ir dziivoklis, kuraa dziivo daudzbeernu gimene, nejaushiibas peec lode var ievainot vai nogalinaat, kaadu beernu. jaa, taa ir veel viena probleema. terors saka, lai es aizeju atveert durvis, nu ko, kas jaadara, tas jaadara. es tuvojos durviim, pieeju pie taam un atveru, tur staav maza auguma viirelis ar kvadraatveida kasti rokaas. "picu zakazivalji?" vinsh jautaa. taanii pat mirklii es apzinos, ka esmu izdariijis lielaako kljuudu savaa dziivee - nee, nejau par picas pasuutiishanu, pica drosvien ir ok (ejot uz notikuma vietu pasuutiju picu ar sieru, baigi gribeejas eesta - drosvien idioti no papildspeekiem buus suutijushi picas zeenu augshaa, idioti), tikai nezinu vai kaadreiz veel to baudiishu, jo esmu atklaajis vinam sava ierocha atrashanaas vietu! es juutu kaa terora ierocis paceljas aizvien augstaak un augstaak liidz tas ir noteemeets uz manu muguru, juutu kaa viegli ar zemi saskaras sviedru laases no vina reetainaas pieres, vai taas ir beigas? joptv, kadas beigas, es tachu esmu Dzons Makleins - krutais policists, kas vienmeer atrod izeju no situaacijas smile.gif atceraties kaa toreiz tanii Nakatomii Plaza tornii to Hanu Gruuberu ar vina pastulbajiem rokas puishiem novaacu, vai arii lodostaa tos tirlinjus - eh, labi laiku bija. pie kam, man ir smuka sieva un 2 beerni, es nedriikstu mirt kaut kaadaa shauraa dziivokliitii ar nemakuliigu krievu teroristu un picas zeenu. tas moments ir klaat! picas zeenam veikli no rokaam izrauju picas kasti un ar strauju rokas kustiibu metu terora virzienaa, pica traapa vinam pa seju, veel labaak kaste metiena laikaa ir atveerusies un taas saturs pieliip teroram pie sejas, tas izmisumaa kaapjaas atpakalj un saak panikaa shaut, lodes lido pa kriestiem, pa sienaam, pa visurieni iznemot mani! vai tas ir labi? man iisteniibaa pox, jo man zem krekla ir brunjuveste (gan lai aizsargaatu, gan lai es izskatos muskuljainaaks), vieniigais labi buutu, ja netraapiitu galvaa, jo tur mani no lodeem aizsargaa tikai California sietinjcepure (pirkta centraljnikaa). kameer terors tuksho aptveri, deagle laiks ir pienaacis! ar strauju rokas kustiibu es aizsniedzos, aizsniedzos, aaaaaaizsniedzoooos - ibal, kas to pistoli ir pieliimeejis tik zemu - es tak nevaru aizsniegt, rokas pa iisaam, neesmu nekaads basketbolists. blja, ko dariit? luugt paliidziibu paarbiedeetajas picas zeenam? tas prieksh Cieto Riekstu iipashnieka buutu apkaunojums! pastos apkaart, ir, tas ir iistais! uz griidas meetaajs slota - panemu slotu un ar taas kaatu aiztjekseeju pistoli, kas ir uz manas muguras un ar taadu kustiibu, it kaa kasiitu muguru to atlipinu valjaa - pistole nokriit un zemes. terors jau ir paspeejis izshaut visu aptveri, protams, pa tuksho un tver peec naakamaas, es ar veiklu kustiibu apgriezos pa 180graadiem un panemu deagle no zemes, pagriezos veel par 360graadiem, tad atpakalj pa 180graadiem un mans pistjiks ir tieshaa teemeejumaa un terora galvas! vai buus hs? daamas un kungi, tas ir Dzons Makleins - L.A.P.D., tur ir jaabuut hs! es skatos vina aciis, vinsh skataas manas (protams vinsh ir nobijies, bet es nee), vinsh uztaukumaa graabj peec veel vienas magaziinas un stuutjee to aptveree, tas, protams, neizdodas, jo vinsh ir slikts terors, vinam nav pieredzas kaa riikoties shadaas situaacijaas. laiks ir pienacis nospiest gaili, nu ko, kas jaadara jaadara. es veel pedejo reizi cieshi ieskatos vina aciis saku: "Johoho, Dirsien!" un nospiezu gaili! iznakums zinaams - Boom HS!!! lode caururbj vina galvaskausu un vinsh nokriit uz celjiem, par briinumu vinsh veel ir dziivs, protams, uz momentu. vinsh dreboshaa balstii jautaa: "Kapeec nenjeemi gloku no zemes, kad man bija pica sejaa un es neko neredzeeju?!?!" es nosmiinu un atbildu: "puisiit, es nekeepaajos ar kaut kaadiem amatieru ierochiem, mana marka ir Desert Eagle!!!" vinsh mirsts... nu ko, kaaarteejais darbinsh ir paveikts un es kaa varonis pametu maaju, izeju uz ielas un tur jau iecirknja kaptenis kaut ko d##sh par to, ka esmu saceelis pamatiigu jezgu pilseetas centraa, a ko tad man vajadzeeja dariit? ljaut tam teroras mani un picas zeenu noshaut? "a, btw, tur dzivoklii uz zemes gulj viens dzekinsh, vispaar divi, vinam buus vajadziigs melns maiss, bet otram psihiloga paliidziiba, rikojaties!"

mana kaarteejaa darbadiena ir pagaajusi un es atgriezos majaas pie savas apburoshaas sievas un jaukajiem beerniem, eh, dziive tomeer ir jauka, neskatoties uz visaam likstaam, ko taa mums sagaadaa!

-c ya, John McLain smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

kameer terors tuksho aptveri, deagle laiks ir pienaacis! ar strauju rokas kustiibu es aizsniedzos, aizsniedzos, aaaaaaizsniedzoooos - ibal, kas to pistoli ir pieliimeejis tik zemu - es tak nevaru aizsniegt, rokas pa iisaam, neesmu nekaads basketbolists.

ROFL

shis bij labs XD.gif

Link to comment
Share on other sites

lol nu kur tādi dauņi kā disable rodas.

Nja macho paldies kad nomainiji man uz magisko dauni doma baigi gudrs esi??

Gan jau esi kautkads n00bs kas tik caur netu mak dirst vo to gan var pateikt kur tadi **** ka macho rodas....katram ir savas domas un ko es gribu to es raxtu ta jau nebus tava problema..... smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...