Jump to content
GIGN Forum

Ooo Jaaaa


enlightener
 Share

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Man galvenais lai storīs un tā izpildījums ir labs. Un lai filmai ir kaut kāda loģika un reālisma pieskaņa.

Avatars ir viens no piemēriem, cik maz vajag tai saucamajai 'pelēkajai masai', smukus datorefektus+ krāšņas krāsiņas + 3D un filma kļūst populāra, to laikam es nekad nespēšu saprast.

Noņem tos visus sūdus un filmai nekā vairāk nav, saturs, stāst un viss pārējais ir priekš bērniem...

Link to comment
Share on other sites

Avatars ir viens no piemēriem, cik maz vajag tai saucamajai 'pelēkajai masai', smukus datorefektus+ krāšņas krāsiņas + 3D un filma kļūst populāra, to laikam es nekad nespēšu saprast.

Noņem tos visus sūdus un filmai nekā vairāk nav, saturs, stāst un viss pārējais ir priekš bērniem...

Pensionār Avataram man patika doma par. to be one with the nature. Avatars ari bija speciali domats 3d, parejas 3d filmas ir jamet miskaste.

Link to comment
Share on other sites

nopietni, tāds nu jau filmu pazinējs un kritiķis, bet Avatara fanelis? Get real..

Protams, nerādīs mums forumcinemas un citie lielie mēsli Sandensas festivāla filmas- jāiet uz kino Rīga vai Suni, kur regulāri ir patiešām labas, lai arī plašākai publikai nezināmas filmas...

Link to comment
Share on other sites

Tad jau arī twilight ir mākslas filma. Am I right?

Par gaumēm nestrīdas un tas, ka tavuprāt mākslas filmas ROX, nenozīmē, ka cilvēki, kas skatās kases grāvējus - bojevikus, nefiga no filmām nesajēdz. Tā ir vienkārši gaumes lieta. Tavs viedoklis ir tā teikt diezgan uzpūsts un ja godīgi ne sūda vērts, ja tu nespēj piekrist, ka ir arī pasaulē citi cilvēki, kas negrozās tikai ap tevi un vienmēr tev nepiekritīs. Varbūt 3 argumentus? Forši, ka tu izsaki viedokli, bet nenoniecini cita viedokli...

Par tēmu - lielas cerības uz kaut ko drausmīgi aizraujošu nelieku, bet skatīties noteikti iešu.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Wtf, kā F&F var nosaukt par crapu. Neba jau katru dienu ir jāskatās "dziļās" (atsit vārdu CIETI!) filmas. Ņemot vērā, ka man traki patīk japāņu vāģi un arī kāds amerikāņu muskulis - man no tām filmām noiet. Nepatika Tokyo drifts, bet pārējās daļās Diesels iespārda.

Šeit vispār prasās pēc smailija :NOLIECTIESĪBAS:

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu to, kas hivuci šajā forumā tik ļoti piesaista. Cik reizes viņš ir te nodirsts un pēc tam nahranizēts, bet tāpat atgriežas atkal un atkal. Gan jau nepaies ilgs laiks, kad puiss atkal iekarsīs un atkal tiks nobanots. :)

Link to comment
Share on other sites

Pensionār un Breetz

Jūs abi divi gadījumā neesat staigājoši invalīdi ?

Es nepaspēju visu uzrakstīt par avataru , jo sēdēju tramvajā , kad rakstīju. Karo4 Avatars ir vienīga 3D filma , kuru ir vērts skatīties , ne jau dēļ plota, bet dēļ 3d effekta . Šī ir vienīgā filma , kur tu vari tiešām izbaudīt 3d filmu taisīšanas gala darbu. Plots ir sūds , ntās reizes redzēts, bet tas ka Jūs esat aptaurēti āksti jau sen ir zināms.

3D kino vēl ~5 gadus nebūs jēga redzēt uz ekrāniem , jo avatars bija vienīgais projekts , kurā tika ieguldīts tik daudz laika, lai tiešām iegūtu labi noformētu 3d filmu , bez plota. Jo camerons nekad nav taisījis filmas ar labu plotu.

Link to comment
Share on other sites

Astranout nevajag satraukties, viedokli var ari izteikt bez aizvainojošiem tekstiem, izrādi kaut nedaudz ka esi pieaudzies cilvēks (par ko es stipri šaubos, vai vispār tu esi pieaudzis), nevis pumpains tīnis kas tik savu viedokli var aizstāvēt brūķējot muti, un diskutēšanu uzskata par kaut kādiem uzbraucieniem. (Pēc tava izlasītā teksta sāk tā likties)

Ja nespēj saturīgi un bez liekas agresijas diskutēt, tad vienkārši neatbildi uz maniem postiem.

Ja jau esi tāds filmu pazinējs, kā tu vari vispār teikt ka kvalitatīvā 3d dēļ ir vērts skatīties, neņemot vērā nevienu citu faktoru. Vai tad tieši tas nav pelēkās masas domāšanas veids?

No sērijas : "Skatos filmu jo efekti bija tiiiiiiiiiiikkk KRUuuuuuuuuuuutiii", kamoon, skatīties filmu, vēl jo vairāk maksāt par to, lai redzētu efektus? Varbūt tad nevajadzēja tā pūlēties ar Bērnudārza līmeņa stāstiņu, nosaukt filmu par "Efekts" un laist visus efektus pēc kārtas, lai bērni priecājās.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...