Jump to content
GIGN Forum

Amazing Magic Trick


novijas
 Share

Recommended Posts

Skaidrs.

its fake if u concentrate he removes all the cards and swithches them with another bunch of cards that are the same but diffrent spade heart etc so watch all the cards and for eg the king of spades is now the king of hearts

Link to comment
Share on other sites

lol, easijs es tā čakarējis esmu dažu labu! puse kārtis kurās ir bildītes paņem parāda un tad parāda otru pusi :DD nebūs neviena no iedomātajām kārtim. 100 % kads jau to uzrakstija, bet nu nelasiju parejos postus.

Edit;

WTFFFFFFFFFF? skataties un dara kā viņš saka, mana kārts tā arī bija kas atvērās, lol :D es sapratu, laikam kā tas iespejams, bet nu vnk nice. Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

:DD nebūs neviena no iedomātajām kārtim. 100 % kads jau to uzrakstija, bet nu nelasiju parejos postus.

Edit;

WTFFFFFFFFFF? skataties un dara kā viņš saka, mana kārts tā arī bija kas atvērās, lol :D es sapratu, laikam kā tas iespejams, bet nu vnk nice.

nē nu tiešām, redzēts, zināms, nav aizraujošs.

Link to comment
Share on other sites

Kas nav iespējams? :D

Tas triks ir tik elementārs - bāc :D

Veicot triku galvenais ir tas, cik soļus jāveic - a.k.a. pāra vai nepāra darbības!

piemēram:

123

456

789

šis ir tas režģis - un pieņemam, ka sākums ir 2 .. tātad .. ja jāveic 7 soļus .. tad viennozīmīgi varu teikt, ka neatradīsies ne uz 2,4,6,8 lauciņiem, jo lai arī cik darbības tu veiktu uz tiem varēs atrasties tikai veicot pāra skaita darbības.. tālāk neskaidrošu - pārāk elementāri...

Link to comment
Share on other sites

es domāju ka šajā topikā būs kaut kas interesants, kaut vai triks interesants. Triks bija sūds (EU JŪS REDZĒJĀT KĀ TĀ KĀRTS BEIGĀS PĀRVĒRTĀS PAR NOKIA KONEKTORU??? OMG) un tas maksa video bija vēl lielāks sūds, jo tur ar pareģošanu nav absolūti nekāda sakara, parasta matemātika.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...