Jump to content
GIGN Forum

Nika Reģistrācija Gignā


worm
 Share

Recommended Posts

Nika piereģistrēšana gignā

Nika reģistrācija tev dod iespēju izmantot priviliģētu statusu un iekļūt serverī pat tad, ja tas ir pilns un tur spēlē nereģistrēti spēlētāji. Darbojas gluži tāpat kā slots. Vienīgā atšķirība - ja serverī spēlē VISI reģistrētie, tad diemžēl iekšā tikt varēs tikai standarta ceļā - retry, retry, retry... Reģistrētais niks darbojas CS, CSDM, WAR3, CS:S un TF2 serveros. Reģistrēts niks nekādas citas privilēģijas nedod. Čītošanas gadījumā reģistrētais niks tiek zaudēts.

Lūdzu ņemt vērā, ka nika reģistrācija nenoņem banu, ja tāds ir. Izņemot gadījumus, kad bans ir uz dinamiskas ip adreses un pieder kādam citam. Pamatota bana gadījumā lūdzu izlasīt vispirms Unban Faq.

Vispirms ir nepieciešams lietotājs ar kuru var ielogoties galvenajā lapā. Ja tāda nav, tad var palūgt kādam jaukam cilvēkam ielūgumu. Priekš tā pat ir izveidots ielūgumu topiks, kur ir iespēja palūgt ielūgumu ne tikai uz gignu, bet arī uz citiem saitiem.

Kad lietotajs ir piereģistrēts, tad ir iespēja atvērt jauna nika reģistrācijas lapu un reģistrēt niku ar SMS palīdzību. Visa informācija un izcenojumi ir rakstīti pie reģistrācijas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neiet runa par iespēju saņemšanu, iet runa par palīdzēšanu gignam. Visas iespējas ir tikai staffs - veids kā mēs varam pateikt paldies ziedotājiem.

Daudzi kaut kā to nesaprot un domā ka tā ir kaut kāda pakalpojumu pirkšana. Nu ok, redzot, ka nauda īsti nepietiks tika uztaisīts staffs 10ls par slotu. Tas vienīgais... a tā, katrs ziedo no brīvas gribas, jo vēlas palīdzēt. Un cik var atļauties - 15ls vai 50ls.

respekts adminu acīs - ar to tiek apzīmēta mūsu attieksme pret ziedotāju - mēs viņu neuzskatam par sūdu, kā visus pārējos, bet par cilvēku kas mums ir palīdzējis. Kādu varbūt tas uztrauc.

Link to comment
Share on other sites

tu esi daunis, tev ir iespēja spēlēt šinī serverī, neko nemaksājot, tu parazīt!!! gign varētu prasīt naudu par spēlēšanu, tāpēc viņi ir tiesīgi saukt par sūdiem visus, kas spēlē neko nemaksājot.

saukt un uzskatīt par sūdu ir divas dažādas lietas.

desperados, pats lieliski zini ka kļūdies, ja nezini - značit esi akls idiots smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share


×
×
  • Create New...