Jump to content
GIGN Forum

Nika Reģistrācija Gignā


worm
 Share

Recommended Posts

piem man ir regots niks, ja es tagad samaksaashu veel 10Ls es varu dabuut slotu?

jeb slotu var dabuut arii pa velti ja ir liels csaa pavadiitais laiks?

tev jau ir slots, ja regots niks wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

piem man ir regots niks, ja es tagad samaksaashu veel 10Ls es varu dabuut slotu?

jeb slotu var dabuut arii pa velti ja ir liels csaa pavadiitais laiks?

sloti netiek pārdoti. Atsevišķos izņēmuma gadījumos, kad mēs jūtam, ka cilvēkam laba sirds un viņš vēlas mums palīdzēt, mēs varam kādu slotu uzlikt, bet tas nav atkarīgs tikai no naudas daudzuma.

Link to comment
Share on other sites

GIGN ir parasts serveris , tikai par viņu jamaksā 10Ls , lai registrētos smiliez.de_2125.gif

ŠĀDU SERVERI VAJADZĒTU ATSLEGT, PAR TO KAD ŠITAS IR PIRMAIS MAKSAS SERVERIS LATVIJA!

Un vēllkas uzlieciet man banu uz šo IP 217.199.98.40 !

Gribu redzēt sev šajā serveri banu un http: majas lapā arī !

ESMU VILIES GIGN Adminstratoros ! evilmad.gif

Tā kā redzu , es nevarēšu registrēties , tad neko !

Edited by KVTC
Link to comment
Share on other sites

bencik tu ar galvu nevari padomāt kad 10Ls Jamāksā par Registrēšanos ,tev tas neko neizsaka , stulbam jābūt lai aisūtītu 10Ls lai tikai registrētos , Labi ja es aizsūtītu 1Ls pa SMS SERVERI...

blink.gif

smiliez.de_2125.gif Iepriekšējie post bija kā joks !

bencik tu esi tas lol kas nesaprot joku ! smiliez.de_2125.gif

Edited by KVTC
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
nu 100ls pa virsu nenaaks pa ljaunu... vares piemest varbut vel vienu gb ar ramu smile.gif kaa nekaa planojas palaist cs:s serveri un vel arii cw turet uz taas pashas kastes...

Sry ka uzraku diezgan pavecu topiku, kaut gan pēdējā laikā te kāds ik pa laikam ieposto. Gribēju zināt kas tad ir ar to cs:s serveri. Ir domāts kaut kad viņu taisīt? Jo pašlaik nav īsti nemaz kur spēlēt. Domāju, ka spēlētāji atrastos.

Link to comment
Share on other sites

GIGN  ir parasts serveris , tikai par viņu jamaksā 10Ls , lai registrētos    smiliez.de_2125.gif

ŠĀDU SERVERI VAJADZĒTU ATSLEGT, PAR TO KAD ŠITAS IR PIRMAIS MAKSAS SERVERIS LATVIJA!

Un vēllkas uzlieciet man banu uz šo IP 217.199.98.40 !

Gribu redzēt sev šajā serveri banu un http: majas lapā arī !

ESMU VILIES GIGN Adminstratoros !    evilmad.gif

Tā kā redzu , es nevarēšu registrēties , tad neko !

nepatik neziedo ! dazam gign liekas parasts servs dazam 4iteru servs dazam tas ir veinigais servs uz kura vinsh var paspelet

...un kas teica ka bez maxaashanas nevar spelet? mierigi var no ritiem pa dienu vnk vakaros vislaik neregotie redz tadu uzraxtu:tavu veitu ienema kads registrets speletajs

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Sorry par uzmaakshanos, bet es piem dodu 10 LS par to reg niku tas noziimee ka GIGN kko noziimee man un ja citi noziedo 10 LS vai tad vinjiem kaut vai taa ziedojuma deelj nevareetu regot to niku? jo abos gadiijumos GIGN ir ieguveeji! es domaaju, ka vareetu no tiem 50 LS ( kas kaadreiz bija 350LS dry.gif ) vareetu taa kaa 10 LS tam slotinjam un 5 LS GIGN attistiibai, jo CS:S serveri es arii gaidiitu! CW serveris buutu labs, ja to vareetu aiznjemt un to izmantot! wink.gif

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
GIGN ir parasts serveris , tikai par viņu jamaksā 10Ls , lai registrētos smiliez.de_2125.gif

ŠĀDU SERVERI VAJADZĒTU ATSLEGT, PAR TO KAD ŠITAS IR PIRMAIS MAKSAS SERVERIS LATVIJA!

Un vēllkas uzlieciet man banu uz šo IP 217.199.98.40 !

Gribu redzēt sev šajā serveri banu un http: majas lapā arī !

ESMU VILIES GIGN Adminstratoros ! evilmad.gif

Tā kā redzu , es nevarēšu registrēties , tad neko !

Tur nu gan tu kludies .

Gign nav nekads maksas serveris . Kur ir rakstits ja neesi samaksajis ,tad nedriksti shaeit radities.

Bet gan ,ja reiz tu cieni gign un labpratigi noziedo naudinu ,tu par to tiec atalgots . (Tev tiek pieregots nicks )

Link to comment
Share on other sites

bencik  tu ar galvu nevari padomāt kad 10Ls Jamāksā par Registrēšanos ,tev tas neko neizsaka , stulbam jābūt lai aisūtītu 10Ls lai tikai registrētos , Labi ja es aizsūtītu 1Ls pa SMS  SERVERI...

blink.gif

smiliez.de_2125.gif  Iepriekšējie post bija kā joks !

bencik tu esi tas lol kas nesaprot joku !  smiliez.de_2125.gif

Un lai tiktu tava udens atrakciju parkaa arii buutu jamaksaa,jo tur peldetos krutakas cjikses ar lielakajiem buferiem. Gign tikai spelee labakie pub playeri, tapat kaa peldaas tava parkaa krutaas chikses. Es varu aiziet uz kaiminja Petjkas, dzelzs vannas parku un izpeldeties tur par velti, protams tur nav ne krutas vecenes, ne burbulojosh uudens(baigi patiik), tapec es ziedoju tev 10 ls un peldos ar krutaam veceneem 10cms.gif

Jeb ziedoju 10 ls gign un speeleeju cs, ar normaliem cilvekiem, nevis shitiem blaustekliem - Chiter chiter on chiter, afigetj kakaja shara emu, eto prosto afigetj, da gde admin, ja krutoj, on chiter chiter smiliez.de_2469.gifbiggrin.gifsmiliez.de_2551.gif4.gif

Joki tev interesanti by the way 31.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...