Jump to content
GIGN Forum
worm

Nika Reģistrācija Gignā

Recommended Posts

diezgan reaali, admini nostaada cilveekus 2 daljaas!!! suudi vs normaali cilveeki!!!

normaal cilveeku N*******A!!!! unsure.gif

sis ir lielisks 1ais posts GIGN forumaa biggrin.gif ja ta butu uzmini kura dala tu atrastos? smiliez.de_2469.gif

Lietas buutiba buss taada, kad tikai katrs 9iitais no visiem CS adminiem ir saprotosh un taisniigs newis iedala cilveekus pa grupaam!tas vienk naw normaal! Ja tu taisi CS serveri tew ir jaapaliidz speeleetaajiem, newis tie jaapazemo!!! smiliez.de_2477.gif

Veel notiek ta ziedojuma vaaksanaa?

Ir kaads kontakttalrunis caur kuru vareetu sazvaniit kadu un nemirsiigajiem atskaitiit noteiktu summu + veel kaudkaadu baigo pasaakumu uzriikot ja GIGN cilveekiem nav pretenzijas pret mirstiigajiem....

Edited by Hazzer

Nu ja es aizbraucu uz Lielipilseetu Riiga, vareetu sktiit kadu vaigaa no jums tik populaari cilveeki cs aprindaas...

Bet laikam jau buss vnk nosuutit naudinju....

Tiks dariits... tikai meenesa beigaas kad man sencis atskaitiis naudinju....

Te labojums....

ES Janvaara beigaas noskaitiishu pikji ja protams man nenokritiis koferis ar miljonu tad vareesiet veel 10 serevrus tureet naughty.gif bet tas ir neiespeejam tapeec parskaitiishu janvaara beigas vakar vius naudu notriecu bet bija taa verts:)

Labomjuma otrais punkts:)

Laikam sanaaks tik taadu normaalu summu parskaitiit tikai vasaras sakumaa proti no 10. juunija liidz 15 juunijam!:)

Gaidiet:)

Edited by Hazzer

Blev gribu zidot tetis naudu nedod, panemu kreditkarti sencis naudu iztukshojis un doma baigais krutais ar savu otru kreditkarti ,bet nekas janvara sakuma kad bOtinjas nopirkshu, tad kads 10 latits paliks pari, gan jau iemetishu servera macinja smile.gif

' date='Dec 29 2005, 12:07'] Nesoli ,bet dari.Tādi solītāji mums pilna māja brīvibas ielā.

Manuprāt, Tu biš jauc ar to māju kas ir Jēkaba ielā! Manuprāt, tur ir īstie solītāji!

Aizej uz banku un pārskaiti, līdzi paņemot lapiņu, kur esi pierakstījis konta, uz kuru tu pārskaitīsi naudu, informāciju.