Jump to content
GIGN Forum

Nika Reģistrācija Gignā


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nevajag mani neaizkā turēt... ;)

Vnk iepostējiet cik un KAD katrs, sevi cienīgs gignietis, ir gatavs ziedot - tādā veidā worms varēs sarēķināt aptuveno summu, ko un kad savāks par ziedojumiem. Vismaz būs kaut kāda skaidrība, kad mēs visi tiksim pie jaunas kastes...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Brīvprātīgi nosūtīju jums 40 Ls, bet lieta tāda, ka es tagad ir ahoooooona biezs....reāli, ja tā ziedošana ievelkās, varu jums arī aizdot piķi, jo nosponsorēt kasti kautkā nu...emmm galīgi negribās....esmu skops pēc dabas

Link to comment
Share on other sites

Sveiki. Tatad man mirc nestrada, bet PM esmu sutijis Macho,worm`am. Nekeda reakcija.

(Laikam man k-kas ar datoru nau kartiba, jo otram nickam (bijushajam) ari sutiju pm neatnaca) :S

Esmu 20 Ls aizutijis Kasparam. 10 ls briivpraatigi un 10 ls lai nonem csdm ban #gign. =] Ceru uz sapratni.

Link to comment
Share on other sites

(Laikam man k-kas ar datoru nau kartiba, jo otram nickam (bijushajam) ari sutiju pm neatnaca) :S

Esmu 20 Ls aizutijis Kasparam. 10 ls briivpraatigi un 10 ls lai nonem csdm ban #gign. =] Ceru uz sapratni.

neuztraucies, tā kā wormam ir problēmas ar veselību, tad viņš te ienāk retāk,bet pacieties, viss būs ok!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

ES AR TA VARU ZIEDOJIET MAN MANS KONTS 145654164643!! vienigais ko varu jums ziedotaji dot bus respekt!! ar to vien pietiek@!! lohi ti kas ziedo gign.lv!! bet pats ar esmu noziedojis 5 ls a man parto uzliek ban)) ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...