Jump to content
GIGN Forum

Unban Faq


worm
 Share

Recommended Posts

Tā kā informācija par unbaniem ir novecojusi un nepilnīga, uztaisīšu kopsavilkumu par biežāk uzdotajiem jautājumiem un atbildēm uz tiem... Nenāktu par sliktu iepazīties arī ar veco topiku.

  • Man ir bans, bet tas ir uz nepazīstama nika, nav manējais

    Tev ir vairāki varianti: 1) dabū stacionāru IP adresi, kura nemainās 2) restartē savu DSL modēmu, lai nomainās IP adrese 3) piereģistrē niku un sarunā ar adminiem, lai uz tavu niku uzliek imunitāti banošanai

  • Man ir bans, bet tas tika uzlikts nepamatoti

    Tev ir 30 dienas, lai pierādītu savu nevainību, izveidojot sūdzību, kura satur tekstu no konsoles ar bana informāciju kā arī ar linku uz demo failu ar konkrēto brīdi, kur norāvi banu. Demo faili ir pieejami iekš demo failu arhīva. Lūgums norādīt precīzu raundu, kurā tiki nobanots, lai atvieglotu adminiem dzīvi...

    Ja 30 dienu laikā netiek iesniegta sūdzība, tad bans tiek uzskatīts par pamatotu!

  • Man ir pamatots bans, ko norāvu par čītošanu

    Bana noņemšanai ir tikai viens variants, neatkarīgi no tā cik ilgs laiks ir pagājis kopš bana uzlikšanas - 2,57 Ls nosūtot maksas SMS. Lai to izdarītu, atver savu banu pēc adreses http://www.gign.lv/ban/xxxx, kur xxxx - tavs bana ID, ko var redzēt konektējoties pie servera. Bana noņemšanas maksai nav nekāda sakara ar nika reģistrāciju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...