Jump to content
GIGN Forum

Pirms Liekat Jaunu Smirdiigu Topiku Izlasiet Shito


macho
 Share

Recommended Posts

Taatad apnikushi visi preteklji kas te piedirsh visu forumu neapskatoties citus topikus. Tad taa.

FAQ jeb BUJ (biezhi uzdoti jautaajumi)

Apdeitots 23 apriilii. 2005

  • Man tika uzlikts bans sad.gif Kaapeec?

    Ah sheit ir vairaakas iespeejas.

    a) Iespeejams tevi vienkaarshi paarmaaciija ar veseliigu kiku kam klaat naak tikai 5minuushu bans. (nespeeleeji vai kauko tizlojies)

    |3) Tev bans ir uzlicies taapeec ka tev ir taa veiksme iehavot vienaadu ip adresi ar kaadu pidaru kas paraava banu => arii tu paraavi par vinja gjekjiibaam.

    c) Tu to esi/biji pelniijis tiiri no sirds un dveeseles

    d) Ai. Uzkjeera chiitojot

    e) Admins pidars (raksti suudziibu jo shaads iemesls nedriikst pastaaveet... bet kameer mums veel ir fya neko nevar zinaat)

  • Esmu mazs lameris un nemaaku ieiet gign serverii. Ko dariit?

    1) nemiiz

    2) paarliecinies ka tev ir jaunaakaa versija (cs1.6 ar v06.28 pachu uz doto momentu)

    2.1) Ja nav tad nolaadee no www.gign.lv.

    3) paarliecinies ka tev ir Cheating Death jaunaakaa versija (4.29.0 tagad)

    3.1) Ja nav skat 2.1

    4) Kad uzinstaleesi cs1.6 tad uz desktopa paraadiisies ikona, kuru nevajadzeetu jaareet bet uzreiz iet iekshaa. Nu i joino (vai nu caur konsoli vai caur mplayer games) un speelee

  • Oj man viss ir bet mani met aaraa peec tam kad serverii paspeeleeju paaris sekundes. Veel es miilu skatiities uz zirga locekli un mani paarnjem diivainas sajuutas. Ko man dariit?

    Jaunajaa (v06.28) versijaa shis gljuks nav maniits, bet nu tik un taa. C-D ir jaaiesleedz pirms tiek palaists counter-strike. Ja met aaraa meegjini paarstarteet abas programmas. C-D opcijaas atkjeksee "Use high priority level for monitor thread". Ja esi klubaa, tad ljaunaakajaa gadiijumaa paarinstalee v06.28, jo var gadiities ka tas nemaz tav uzinstaleets...

  • Mani nelaizh serverii, bet izmet pazinjojumu "Your client.dll differs from the server"

    Shis errors noraada uz to ka serverim ir cita versija. Izpildi 2) un 3) punktu.

  • Uzinstaleeju jaunaas versijas, tik un taa nepaliidz. Meitenes arii uz mani neskataas bet ja nejaushi sanaak tad baazh roku pie mutes un saka dobjaa balsii "bwleee".

    Nu tu zaabaks. Uzinstalee jauno versiju pareizi, ko var izdariit tikai tad ja paarrakstaas faili. Instalee uz direktoriju sierra/valve (uz to valvi kuraa ir cstrike direktorija). Kad prasa vai paarrakstiit spied "Yes to all"

  • Mani meedz izmest no servera ar mistiskiem erroriem. Kautkaads sv_bad un HostErrorMessage vai kaut kas taads.

    Nezinu cik biezhi shie shiti paraadaas v06.28 versijaa bet nu tie taadi gljuki tik ir. Vienkaarshi rejoino serveri un aamen.

  • Fakojas izshkjirtspeeja

    Videokarte visticamaak pie vainas. Ieveertee vai jaunaakie draiveri ir nolaadeeti.

  • Nezinu kas ir draiveri.

    Saliec puzli ar vismaz 5000 gabalinjiem un tad ceert zivi.

  • Esmu izdariijis visu augstaakmineeto bet tik un taa ir kaut kaadas probleemas.

    1) Paarliecinies vai tieshaam viss ir izdariits kaa vajadziigs. (pareizaas versijas)

    2) Ja tieshaam kaut kas cits ir pie vainas tad raksti shinii foruma sadaljaa. Raksti konkreeti un ko tu esi meegjinaajis dariit lai sho probleemu noveerstu.

    3) Ja probleemas ir erotiska rakstura tad ej uz teens.lv forumu.(ar lielu nozheelu man ir jaapazinjo ka teens.lv ir probleemas ar savu maajaslapu un taapeec shii iespeeja atkriit... mees varam tikai ceereet ka viss saliksies pa plauktinjiem tuvaakajaa laikaa)

  • Esmu nejeegaa \m/ un bliezhu augshaa savu serveri. Pie reizes ir nejaushi sanaacis ka esmu slinks un stulbs un neko nerubiiju + negribu mekleet. Ko man dariit?

    Pie pirmaas iespeejas atvadies no shiis nozheelojamaas dziives. Ja nu tomeer tu to negribi, tad spied sheit

  • Regjistraacija nenaak

    Pagaidi.

  • Kods nepareizs

    Piedirs.

  • Negribu!!!

    Tad paskaties vai esi to sarakstaa kas gaida regjistraacijas apstiprinaashanu. Ja esi tad vari iziet aaraa pabraukaat ar riteni.

  • Nemaaku pieregjistreeties.

    Ak nemaaki? Tad pastaasti kaada izskataas zaaliite pie preses nama tuvojoties tai lielaa aatrumaa no augshas.

  • Esmu forshs

    Nee neesi.

  • Es veelos jums kaut ko teikt.

    Pirms tam kaartiigi izdomaa vai mees veelamies to dzirdeet.

Tiem cinchiem kas grib pasuudzeeties
  • Ja kaads admins tev nabadzinjam paari nodariijis tad raksti sheit noraadot admina niku un laiku kad tas notika.
Paareejiem pidariem

Nau ko dirst bezprigjeelaa, nemaakat paliidzeet bet gribas kaut ko pateikt - ejat pareekjinaat kaadu algebras uzdevumu.

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_265.gif - tas jaa, es protams negribu tagad saakt spam1.gif -ot, bet nu uzraxtiisu kas mani no sii te FAQ patika'...

Veel es miilu skatiities uz zirga locekli un mani paarnjem diivainas sajuutas. Ko man dariit?

sis te ir labz laughing4.gifeusa_clap.gif

Saliec puzli ar vismaz 5000 gabalinjiem un tad ceert zivi.

eusa_clap.gif sis veel jo labaak eusa_clap.gif

Ak nemaaki? Tad pastaasti kaada izskataas zaaliite pie preses nama tuvojoties tai lielaa aatrumaa no augshas.

khe-he-he.... biggrin.giflaughing4.gif so te biezi gadaas redzeet pa TV laughing7.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest x-injsh

net pasakat ja man ir taada pate video karte kaa cuvakam tad man visus draiverus ko netaa atrodu jaainstalee virsuu ??? vai kaadi speciaalpasakiet plz ! man kompis nenojuks ??

Link to comment
Share on other sites

Njaa ,var redzeet ,ka macho tik tieshaam ir apriebushies mazo lameru jautaajumi .

Link to comment
Share on other sites

yee, it`s COOL, karo4 R3sp3cT

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...