Jump to content
GIGN Forum

Alise


Feik
 Share

Recommended Posts

:) OKej lai jau tā būtu :) Tātad caur xfb saskaitīju uzliktus virs 100(tas cipars varētu būt arī lielāks) baniem,par WH tikai vien,un tagad lūdzu saskaiti cik ir sūdzības par nepareizu banu no manas puses? Atrodi vismaz 1nu oij labāk :atrodidraudzeni:

ānusgalva māk tikai uzd1rst,bet pēc tam kad jāatbild par saviem vārdiem ar darbiem,tad mute ciet un maina tēmu :axe:

Good Men Tu esi āpsis :) Recoil un aim atpazit nav maksla , vai ari chali , kurs vienkarshi ardas ar sienlauzi. Labi atkal sāksies offtopic .

Macho jautājums tev , tev nepietiek jau sūdzibas par alisi ? Alise tu saki , ka tu spele prieka pēc , tad kāpēc boja prieku citiem ?

Link to comment
Share on other sites

:) Recoil un aim atpazit nav maksla , vai ari chali , kurs vienkarshi ardas ar sienlauzi. Labi atkal sāksies offtopic .

Macho jautājums tev , tev nepietiek jau sūdzibas par alisi ? Alise tu saki , ka tu spele prieka pēc , tad kāpēc boja prieku citiem ?

bojaaju kam? tu persooniigi neesi nevienu suudziibu par maniim uzraxtiijis! tu tikai tupa vari podpjozdivat citiem?! fuiiii tev.. klau, un offtopiks-neskaties mani draugiem.lv... man apniik arii, noblokjeeshu tevi :fuckyou:

par to ka nemaaku kko atpaziit.. hm, varu striideeties, es pirms banoju skatos min 5cas, un tas ka dazhreiz skatos paaraak ilgi.. zini vari parmest tikai tu, un slejus nekad neizmantoju! :)

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

:superlol:

Srsly, kāda daļa kur CSDMā šaut? Vai kāds cits reāli bez tevis tajā brīdī iebilda? Ja nē, tad vispār neredzu iemeslu tēmu turpināt, ja vien mēs neizdzēšam sākotnējo postu, nomainam tēmu uz "Atrodi draudzeni" un neturpinam gaidīt vēl kādu jaunu nGeara smaidiņu :D

šo lūdzu uz :atrodidraudzeni2: :P

Link to comment
Share on other sites

:) Recoil un aim atpazit nav maksla , vai ari chali , kurs vienkarshi ardas ar sienlauzi. Labi atkal sāksies offtopic .

Kur es kaut ko minēju par recoil/aim atpazīšanu? :) Runa gāja tak tikai par WH,lai gana joprojām tu atkal kad jāaizstāv savs viedoklis tu pārej uz citu tēmu :) Aij lab TU man apniki un Tev nekad nedaleks ka tu esi reāla nulle vai 0 (eziiic minies vel? :muahaha: ) :DD

P.s. Brauc uz savu Haagu lmfao:atrodidraudzeni:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Alise lol ? es tevi 2x esu apstijies :) 1x interesses pec nemeloshu , otru reiz vienkarshi izleci pie drauga draugiem. Nav ko tevi skatities, nekas ipash tava profila nav . Ka man shito pareizi izfrazet , tu doma ka esi tik skaista , lai tevi lupitu draugos :) ? Tu esi smiekliga.

GooooOOD MEN ES saku , ka visi tavi bani ir smiekligi , visi tavi wh bani , ir prasti( chalis vienkarshi bombi caur sienu)

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Tev jau labaak to zinaat un tu jau pa visiem visu labāk zini! Cik laiku tad esi ziedojis lai noskatītos manus nobanoto spēlētāja demkas? :) A tā arī nekādu argumentu arī nēēsi minējis kapēc es esmu sliktākais admins? :) Tapēc ka banoju čiterus? :) Aij lab p1s sūdu jeb savu Hāgu!

Link to comment
Share on other sites

:) Vinjs to apzinas. Man jau pasham recigi :) vienkarshi man reka nak par goodmenu un alisi. Varetu but labs paris. Alko Idiots + meitene bez logiskas domashanas.

cik augstu gan sevi var veerteet!! neesi cuuka :)

nodirs mani, bet kur sakars tagad veel Good menu piit, ka vinjsh slikts admins? sakars kaads?

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc ka vins ir LOL admins. Es jau pirms tam uzrakstiju kāpēc , nekāds labais admins vinjs nav , 1mo lapu skaties, un uzdirsu vinjam tikai tapec , ka vinjam patik izteikt savus debilos pienemumus.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Ok, pietiek! worms viņai uzlika tiesības, šaubos vai kāds cits(izņemot wormu) viņai viņas ņems nost. No šiem topickiem iepriekš nav bijis tolka un šaubos vai tagad būs. Izdariet secinājumus.

Nepietiek ka visur citur ir sākusies hiveminda draudzeņu tēma, vēl uz sūdzībām jāpārvelk.

Link to comment
Share on other sites

man cs neinteresē. savukārt, šis arī diezgan jautrs topiks :)

kas attiecas uz alisi, tad es izdomāju (jo es spēju iztēloties kā viņa spēj besīt cilvēkus) un nonācu pie slēdziena (skat. zemāk)

Tā kā Alise joprojām nav izpildījusi savas saistības pret wormu (respektīvi sniegusi seksuālus pakalpojumus*), tad nav īsti iemesla joprojām turpināt viņai izbaudīt tiesību priekšrocības. Kā vienīgās tiesības atstāju slotu (jo viņa lai arī cik drausmīga nebūtu, tomēr ir meitene) un votemap uz csdm servera, jo tur principā ir vienalga kāda karte tiek spēlēta. Par to kādi pakalpojumi atbilst kādām tiesībām varat vienoties privāti ar wormu, bet principā es domāju ka par handjobu var iedot xk un neko vairāk.

*nezinu kāpēc lai kāds kaut ko tādu gribētu, bet ne par to ir runa.

p.s.

principā topika zelts ir moments, kad Hiveminds attaisnojas, kāpēc viņš alisi 2x draugiem.lv ir apskatījis. Jo tā ir lieta, par ko vajag attaisnoties :)

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc slēdza topiku? Panesās diezgan labs offtopics (paldies Hivuci) :thumbsup:

Nezinu, csdm ir pohuj ko krušī (kaut gan cs vispār sūkā un man po kas tur notiek).

Alise, varbūt Tev arī vajag draudzeni? :lolza::atrodidraudzeni:

P.S. Pirmais smailijs ir daudz labāks kā otrais - atstājam pirmo! :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...