Jump to content
GIGN Forum

Alise


Feik
 Share

Recommended Posts

prichom te pub ?

Tāpēc , ka bezjedzigaku adminu uz pub neesu redzejis ljoti ilgu laiku. Ne vinja 4iterus mak atpazit , tikai kad ienak pub serveri biezhi vien sanak atkal sudus sataisit. Un skatos , pat csdm iemitniekiem jau jaraksta sudziba. Alise kas tu tada esi , lai mainitu karti ko ? Tev laikam pohuj.

P.S. Tas , ka gign adminu var dabut par skaistām acīm un bildēm ir skaidrs, bet tas nenozime , ka tu tagad vari rikoties brivi , un regulari taisit huinu .

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

H!ve 1kart TU neko jaunu nepateici,bet gan atkārto nodrāztu plati! 2kart tavs viedoklis būs viens no pēdējiem kuru ņems vērā,tā kā stfu:) Un vote liek lai cilvēkiem būtu izvēle spēlēt šo vai citu mapi,jā protams var jau apspriesties,bet nu ja viņai gribētu noņemt,sen jau acc būtu noņemts!

Link to comment
Share on other sites

Good men tu tiešām esi daunis. Man speciāli tev jaieboldo vārds , tā lai tu redzi ? Tik žēl uz xteam , laikam manu viedokli ņēma vērā. Es varētu vēl pāris labus adminus nosaukt , kuri neko nesaprot un pubā viņiem vajadzētu tiesības noņemt. Piemēram tev, tu pat kartes nezini , radaru nemāki lietot un kur nu vēl čīterus atpazīt. Tu varētu būt labs admins ,ja tavs darbs būtu tikai slayot ff.

Runājot par Alisi.

Es neesu vienīgais , kuram jau ir apnikushi vinjas izgājieni. Šie mapchange bez jautājumiem , vai vispār kādam serverī ir vēlme to spēlēt, slayi un slapi pa labi un pa kreisi. Tad , kad viņai čīters ludz nobanot jāgaida 5 minūtes.

EDIT1

P.S. Ngear tu drīz kritīsi :) Un sāpīgi , vēl pāris kļūdas no tevis un čau.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

hm.. ko man pateikt?!

to ka man nonjems ACC.. to jau raxta no 2007 gada.. kaa jums shkjiet ar kaadiem panaakumiem?!

es speeleeju savam priekam, Macho jau sen ir pateicis. to ko juus par nozheelu nelasiet ...

vareetu gan kaadreiz palasiit!! nebuutu tik daudz suudziibu :)

tas ka VOTE ir sasodiiti demokraatiska pieeja, vaaaaaa.. tas jau sen ir raxtiits, un par ko feik tu gaaz? par csdm?!!! konkretizeeeee luudzu manis peec :fuckyou:

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

to ka man nonjems ACC.. to jau raxta no 2007 gada.. kaa jums shkjiet ar kaadiem panaakumiem?!

es speeleeju savam priekam, Macho jau sen ir pateicis. to ko juus par nozheelu nelasiet ...

vareetu gan kaadreiz palasiit!! nebuutu tik daudz suudziibu :)

tas ka VOTE ir sasodiiti demokraatiska pieeja, vaaaaaa.. tas jau sen ir raxtiits, un par ko feik tu gaaz? par csdm?!!! konkretizeeeee luudzu manis peec :fuckyou:

Tjipa tu tagad uz to spekulee, ka visi saka lai tev njem acc nost no 2007 gada, un tu visiem uzmet pi*pi?

Link to comment
Share on other sites

cirks aizbrauca, klauni palika..

ja jau reiz alisei ir tādas tiesības, būs vien jāsamierinār ar to, ka viņa var tā izdarīt un galu galā, ja tas ir csdm, tad kāda faking atšķirība, kur tu aimo, dustā vai ofisā?!

sūdzība par adminu var atrast arī citu vietu šinī forumā.

Link to comment
Share on other sites

Piemēram tev, tu pat kartes nezini , radaru nemāki lietot un kur nu vēl čīterus atpazīt. Tu varētu būt labs admins ,ja tavs darbs būtu tikai slayot ff.

Vai tas bija man domāts un to vēl jādzird no smirdīga čitera? Es nepazīstu kartes?Es nerubīju atpazīt čīteri? :) OKej lai jau tā būtu :) Tātad caur xfb saskaitīju uzliktus virs 100(tas cipars varētu būt arī lielāks) baniem,par WH tikai vien,un tagad lūdzu saskaiti cik ir sūdzības par nepareizu banu no manas puses? Atrodi vismaz 1nu oij labāk :atrodidraudzeni:

ānusgalva māk tikai uzd1rst,bet pēc tam kad jāatbild par saviem vārdiem ar darbiem,tad mute ciet un maina tēmu :axe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...