Jump to content
GIGN Forum

Viasat 103 Kanāli Uz Tava Pc!


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Tātad piedāvāju par baltu velti nopumpēt 103 VIASAT kanālus, un skatīties tos caur VLC media playeri ļoti labā kvalitātē, un bilde neraustās ar labu netu.

LEJUPLĀDĒT

Ja jums nav ari VLC, LEJUPLĀDĒT ŠEIT

Problēma varētu būt ka lejuplādējot no yy.lv šis fails nerādīsies "rar" formātā. Problēmas risinājums, rediģējiet faila nosaukumu pieliekot tam galā ".rar" .

Diemžēl ja jūsu internets nav ātrs, bilde raustīsies.

zemāk par 2-3mb/s - Raustīsies arī dienā.

5mb/s - Pa dienu neraustas, vakara, ik pa laikam raustīsies, protams ja nav ieslēgtas citas ierīces kas patērē internetu. (Mans variants)

10mb/s un uz augšu. - Bilde neraustas, arī vakarā, protams ja nav ieslēgtas citas ierīces kas patērē internetu. (Arī ir pārbaudīts)

Kanāli:

f35bf72694d8.jpg

Daži kanāli nejiet.

Pēdējie 7 kanāli nav domāti bērniem.

VLC playerī var mainīt dažiem kanāliem valodas.

Ja kāds kanāls nav vajadzīgs, to var droši dzēst ārā!

Edited by Teddy
izlaboju staffu, kas paguva, paguva, pārējie paliek gribot
Link to comment
Share on other sites

Milzīgs cepums Tev :) , žēl vienīgi , ka Cartoon Network un Jetix nerāda, un tagad daudzi domā : "Jā atkal fake prikols lai izsmietu kaut kādus kanālus." ,bet tu jūs smagi kļūdāties, man šie kanāli tiešām tīk, nu vissmaz tīka, kamēr rādīja vecos labos Bugs Bunny un Koijotu ar to putnu ( bīp bīp).

Link to comment
Share on other sites

:) , žēl vienīgi , ka Cartoon Network un Jetix nerāda, un tagad daudzi domā : "Jā atkal fake prikols lai izsmietu kaut kādus kanālus." ,bet tu jūs smagi kļūdāties, man šie kanāli tiešām tīk, nu vissmaz tīka, kamēr rādīja vecos labos Bugs Bunny un Koijotu ar to putnu ( bīp bīp).

Ja parādisies kāds jauns kanāls, CN vai Viasat Sport Baltic utt. tad noteikti iemetīšu to šeit.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...