Jump to content
GIGN Forum

Rūgtā Patiesība Par Gign Norietu.


Radiators
 Share

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man nav, ko teikt. Tu biji tas apveltītais "counter ...". Nu Tu, laikam, esi normāls cilvēks, savā apkaimē. Vārda normāls nozīme, aptuveni, ir "iederīgs/vidēja līmeņa savā apkārtējā vidē", to es saku, jo man atliek vienīgi prātot kāda ir tava vide, ja tu esi izveidojies tāds.

Tas viss tiek teikts graciozi ar izsmiekla izteiksmi, lai tu labāk saprastu ideju.

Laikam ir forši rakstīt sūdu un priecāties nevis par izdarīto, bet par reakciju kāda ir sagaidāma no citiem, šinī gadījumā reakcija ir negatīva, laikam tā tu pacel sevi pats savās acīs.

Ej labāk paskaldi sūdus.

P.S. Ja gribi kautko pierādīt - liec pilnu demo.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Tas viss tiek teikts graciozi ar izsmiekla izteiksmi, lai tu labāk saprastu ideju.

Laikam ir forši rakstīt sūdu un priecāties nevis par izdarīto, bet par reakciju kāda ir sagaidāma no citiem, šinī gadījumā reakcija ir negatīva, laikam tā tu pacel sevi pats savās acīs.

Ej labāk paskaldi sūdus.

P.S. Ja gribi kautko pierādīt - liec pilnu demo.

Apbrīnojami. Tu tikko uzrakstīji vēl lielāku sūdu par Jupi un beigu beigās vēl mēģini taisnoties par kaut ko, ko visi citi jau sen ir sapratuši kā joku un nepievērš pilnīgi nekādu uzmanību. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Šī ir jauna pieeja lietām. Agrāk, kad kādam spēlētājam kaut kas nepatika serverī viņš

a) rakstīja sūdzību par adminu

b] nomelnoja (lasi: nodirsa no galvas līdz kājām) kādu adminu

c) sāka vienkārši rakstīt rupjības in general

d) sāka taisīt topikus par to cik viss te ir krities kvalitātē, kā admini neatpazīst čīterus un kā viņš ir vīlies sistēmā

e) neatceros, bet noteikti ir vēl kaut kas

savukārt, tagad, tagad jau tiek bliezta augšā mega-konspirācijas teorija, lai gan no tā posta ir skaidrs, ka vienīgais, kas viņam nepatīk ir viena, varbūt dažreiz arī kāda cita admina rīcība :)

jupi, tev, manuprāt, labāk sanāca rakstīt dienas bildei riebīgus komentus nevis muldēt šeit kaut ko par autoratīvo diktatūru :) bet tik un tā, jautrs topiks :)

Link to comment
Share on other sites

vot es iedomajos to troll seju rakstot shito visu, cerot ka buus daudz atbalstitaju utt.

iedomajos ragtroll seju kad redz pirmos " veeliigos" komentaarus.

un lolragtroll seju kad saprot ka ir daunis..

pilniigi izbuuru ainu :)

*interesanti ka ar inu ir domats skats, nevis aina ka sievietes vards.

Link to comment
Share on other sites

Te dažiem labiem trūkst iztēle. Vairs nav jēga atstāt vaļā šo topiku, jo te sagaidīt var tikai absolūti bezpersoniskus uzbraucienus.

Mācēt sakarīgi uzdirst arī ir māksla, tomēr daudzi te tikai prot uzrakstīt vienīgos sētā dzirdētos vārdus - lohs, idiots, daunis.

Link to comment
Share on other sites

Čalis normāli piedurās, bet jūs sadomājaties, ka viņš to pilnā nopietnībā raksta :blelohs:

Kāda iespēja, ka pilnīgs plānprātiņš ir ticis pie datora, prot ar to rīkoties un savā galvā ir sadomājies kaut kādas sazvērestības teorijas?

Vai arī spēlējam līdzi ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik atrodos interneta kafeiniicaa, kur visi mani novēro, taapeec nedrikstu neko īpašu rakstit, jo man blakus viena vecene vislaik lupii, ko es rakstu. Es esmu gatavs atbildeet uz visiem jusu jautajumiem, jo kaa redzu, juus man neticat. Juus esat jau pielagojušies šai videi, pamazaam taadaa veidaa jums tiek izskalotas smadzenes, draugi mīļie.

Tatad es atbildeeshu uz katru no jusu pretenzijaam pret mani veelaak, nevis jus noownojot kaa parasti, bet pamācot jums dažas lietas par īsto dzīvi. Tas, kas notiek te, ir tikai teātris no jūsu puses - vairāk kā sacensības "kurš gudrāk man uzdirsīs". Par to es nesmaidu, jo tā ir viena no slepenās valdības sekām. Iespejams, ka atbilde buus video formaataa.

Link to comment
Share on other sites

Tatad es atbildeeshu uz katru no jusu pretenzijaam pret mani veelaak, nevis jus noownojot kaa parasti, bet pamācot jums dažas lietas par īsto dzīvi. Tas, kas notiek te, ir tikai teātris no jūsu puses - vairāk kā sacensības "kurš gudrāk man uzdirsīs". Par to es nesmaidu, jo tā ir viena no slepenās valdības sekām. Iespejams, ka atbilde buus video formaataa.

Gaidu ar nepacietību.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...