Jump to content
GIGN Forum

Rūgtā Patiesība Par Gign Norietu.


Radiators
 Share

Recommended Posts

oo, video formātā atbilde. Lūdzu, lūdzu, uz priekšu.

Man ļoti interesē, kas tad te īsti notiek, es domāju tāda sazvērestība ir mierīgi iespējama, it īpaši, ja runa ir par cs serveri jo tur ne es, ne worms nespēlējam jau kādus 2 gadus :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, melnais plīvurs beidzot ir kritis. Atzīstos, esmu no slepenās valdības. Varat atņemt man tiesības! Paldies tev, jupi, esmu beidzot cits cilvēks

EDIT: āā, pareizi, mani kaķi lika jūs visus pasveicināt

Edited by Nooke
Link to comment
Share on other sites

Nu laikam man tiesham nebija ko darit vismaz paris minutes kamer izlasiju visas 4 lapas.

Jupis, tiesam ir smagi aizgajis ar galvu varbut pec kadas dokumentalas filmas noskatisanas un paris sakritibam adminu izdaribas un forumu postos.

Jupi, ja tu taisies gazt slepeno valdibu tad rekinies ar mani un manu `biedru` atbalstu. Mes ar tevi.

Viva la Resistance.

Un kad gazisi slepeno valdibu ( katru reizi kad to izrunaju arvien vairak pasminu )

varbut pec tam varesim parveidot GIGN pec sava prata? Nu luuuudzu es tev nekad neko citu neprasisu...

bē tē vē - nerakstiju ar garumzimem jo katram burtam man jaspiez Ctrl+Alt+burts ;DD

Ar cienu, tavs demokratiskais draugs DoubleT.

Link to comment
Share on other sites

Es izlasiiju shiis 4 lappuses un sapratu, ka chalis vienkaarshi ir kautkaads psihiski neliidzsvarots ( iespaidojies no kautkurienes ) vai arii ir lietojis kaadas apreibinoshas vielas. Nu kopumaa man ir paaris varianti.

1) Chalis paarskatiijies kautkaadas filmas un jauc virtualo pasauli ar reaalo rakstot kautkaadu murgu un draudot ar tukshiem vaardiem.

2) Chalis lieto apreibinoshas vielas ( kautgan arii par sho variantu shaubos... )

3) Vinjam berniba nebija vieno no vecaakiem vai arii kaadi citi kompleksi gjimenee un tagad internetaa megjina shos kompleksus apspiest pieveershot sev uzmaniibu.

Nee, es protams vinju nesaprotu. Saraksta kautkaadu bredu par to kaa izturaas admini - ok, tas veel ir pienjemami, bet tas, ka vinjsh runaa par kautkaadu specvieniibu or kas tas ir tas tieshaam paraada liidz kam ir nonaacis cilveeks. Protams, tagad vinjsh visus skalji nodirsiis & shit, bet tam nav nekaadas jeegas. Ar katru dienu paliek aizvien stuulbaaki topiki. Saakumaa kautkaadi topiki par 9 kl eksamena nelikshanu kas jau ir pietiekami stulbi un shitais vienkaarshi ir kronis. Taa pat kaa iepriekshaaja topikaa par 9 kl eksameniem shis topiks ir jataisa ciet. Cik var kult tukshus salmus.

p.s - Atziistas godiigi kuram pieder akkaunts - TIMMY. ? :D

Link to comment
Share on other sites

1) Chalis paarskatiijies kautkaadas filmas un jauc virtualo pasauli ar reaalo rakstot kautkaadu murgu un draudot ar tukshiem vaardiem.

2) Chalis lieto apreibinoshas vielas ( kautgan arii par sho variantu shaubos... )

3) Vinjam berniba nebija vieno no vecaakiem vai arii kaadi citi kompleksi gjimenee un tagad internetaa megjina shos kompleksus apspiest pieveershot sev uzmaniibu.

nqi7ggka9bir40n9_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Un ko tad tu tikko izdarīji?

1) Chalis paarskatiijies kautkaadas filmas un jauc virtualo pasauli ar reaalo rakstot kautkaadu murgu un draudot ar tukshiem vaardiem.

2) Chalis lieto apreibinoshas vielas ( kautgan arii par sho variantu shaubos... )

3) Vinjam berniba nebija vieno no vecaakiem vai arii kaadi citi kompleksi gjimenee un tagad internetaa megjina shos kompleksus apspiest pieveershot sev uzmaniibu.

Nee, es protams vinju nesaprotu. Saraksta kautkaadu bredu par to kaa izturaas admini - ok, tas veel ir pienjemami, bet tas, ka vinjsh runaa par kautkaadu specvieniibu or kas tas ir tas tieshaam paraada liidz kam ir nonaacis cilveeks. Protams, tagad vinjsh visus skalji nodirsiis & shit, bet tam nav nekaadas jeegas. Ar katru dienu paliek aizvien stuulbaaki topiki. Saakumaa kautkaadi topiki par 9 kl eksamena nelikshanu kas jau ir pietiekami stulbi un shitais vienkaarshi ir kronis. Taa pat kaa iepriekshaaja topikaa par 9 kl eksameniem shis topiks ir jataisa ciet. Cik var kult tukshus salmus.

p.s - Atziistas godiigi kuram pieder akkaunts - TIMMY. ? :D

Mans domāt, ka šams tikai rāda sevi kā dauni, bet vienkārši gaida 30 lapas repliju, lai sev vienk. pievērstu uzmanību. Be real - tādu tekstu tiešām neviens nerakstītu nopietni.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...