Jump to content
GIGN Forum

9 Klases Eksameni


Kechmunds
 Share

Recommended Posts

Tātad zinu, ka var dabūt tos atbrīvojumus no 9 klases eksāmeniem, bet sūdi tādi, ka negribu kārtot viņus, jo baill ka kādā neizkrītu, jo nesekmīgā mācība jau būs 100 % (ķīmija)

Brālēns pāris dienas pirms eksāmena dabūja smadzeņu satricinājumu un varēja nekārtot, zinu arī par kuņģa čūlu, vai arī slimībām, ka vari vienkārši atrubīties uc. Bet varbūt kāds var iemest kāds viņš zin, jo protams visas nezinu. Un kāda arī meibi ir par mani.

Kā lai dabūdu atbrīvojumu? :o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Man kā reizi ir personīgi pazīstama viena skolotāja, pie kuras nācās uzlabot zinības latviešu valodā, un viņa ir arī viena no tām, kas sastāda 9. un 12. klasei valsts eksāmenus latviešu valodā. Skaidri un gaiši atceros kā viņa man n-tos gadus atpakaļ teica, ka 9. klases eksāmeni tiek rakstīti tā, ka ir jābūt pilnīgi mēmam analfabētam, lai nedabūtu pat 4. Mūsdienās šis pats attiecas arī uz 12. klases eksāmeniem, jo, ja nemaldos, tad pēc pēdējiem grozījumiem izglītības ministrijā, tad tagad, kas nebija iespējams normālajos laikos, 4 skaitoties no pareizi izpildītiem 32% vai 36%, un pie šādas sistēmas nu nedabūt četri ir... Un tā pat tev neko nedos eksāmenu nerakstīšana, ja tev gadā ir kaut 1 nesekmīgs priekšmets. Nu vismaz manam mazajam brālim šāda sistēma tiek piekopta skolā, un, ja nemaldos, tad tie ir valsts normatīvi.

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Nu lēnāk pār tiltu, nav tik traki, man ar bija tāda sajūta,ka nu 9. klasē būs sūdi, ka matemātikā būs 3, jo īsti dži vēl neko nesapratu, bet nūū, es samācījos un re kā, pat norāvu 8. :)) Tā kā VAR samācīties... labi dabaszinības, ja neko īsti nerubī, moš liksies grūtas, bet 4. tur vismaz VAR dabūt, tā kā netēloi ņergu un mācies, mācies, 10ajā klasē varēsi laist haļavu, tad. [Attiecīgajā skolā, protams. :D ]

Link to comment
Share on other sites

Risks, tu esi pilnīgs idiots! bļād es prasu, kā tur ir.

kiwix, šogad vairs nav dabas zinībis un sports.

acido, bļē es vienkārši prasu, tā pat taču kārtošu tos eksāmenus.

kri, neiešu videne.

pensionar, baigais vecis esi palicis, nepļūti daudz.

ausaini, pats ritīg pārsmējies ne?

amnēzija, paldies, vismaz viens sakarigs cilveks, kas var atbildēt + arī thecrims. bļē pārējie te dzen sūdu uz priekšu un atpakaļu. vienkārši prasu kā var dabūt. bļē nesaku, ka nekārtošu vnk tā prasu. diršlaki, kko pļūt.

iet šaujas. Vienīgias no kā man ir baill tā ir matemātika. Lv val, svešval un vēsture ir sūds! vēsturē uzrakstīšu eseju un 1/3 daļa jau ir no punktiem. taas būs easy. lv valoda taču ir vispār elementāri un angļu valoda vsp.

labi paldies 2 cilvēkiem, kas kautko vismaz pateica, pārējiem, ka tik iedirst.

Link to comment
Share on other sites

Brālēns pāris dienas pirms eksāmena dabūja smadzeņu satricinājumu un varēja nekārtot, zinu arī par kuņģa čūlu, vai arī slimībām, ka vari vienkārši atrubīties uc. Bet varbūt kāds var iemest kāds viņš zin, jo protams visas nezinu. Un kāda arī meibi ir par mani.

Kā lai dabūdu atbrīvojumu? :o

Atbrīvojumu īstenība var dabūt jebkurš, kas to ļoti vēlas.

Piem cilvēkiem, kuri viegli satraucas un kuriem ir grūti panest stresu arī dod atbrīvojumu.

Un tas ko jūs te muldat, ka bez eksāmeniem nevar tikt vidusskolā ir pilnīgākais sviests.

Link to comment
Share on other sites

kiwix, šogad vairs nav dabas zinībis un sports.

acido, bļē es vienkārši prasu, tā pat taču kārtošu tos eksāmenus.

kri, neiešu videne.

pensionar, baigais vecis esi palicis, nepļūti daudz.

ausaini, pats ritīg pārsmējies ne?

amnēzija, paldies, vismaz viens sakarigs cilveks, kas var atbildēt + arī thecrims. bļē pārējie te dzen sūdu uz priekšu un atpakaļu. vienkārši prasu kā var dabūt. bļē nesaku, ka nekārtošu vnk tā prasu. diršlaki, kko pļūt.

iet šaujas. Vienīgias no kā man ir baill tā ir matemātika. Lv val, svešval un vēsture ir sūds! vēsturē uzrakstīšu eseju un 1/3 daļa jau ir no punktiem. taas būs easy. lv valoda taču ir vispār elementāri un angļu valoda vsp.

labi paldies 2 cilvēkiem, kas kautko vismaz pateica, pārējiem, ka tik iedirst.

a kāpēc tev vispār vēl turpināt mācīties 9ajā?

Link to comment
Share on other sites

Kechmundam foršs domāšanas veids - to uzrakstīšu trešdaļu, tas sūds - galvenais, lai kaut kā nobeigtu to skolu.

Kaku stumdītājs QuickStar arī augšām cēlies un iepostojis sev atbilstošā topikā.

Of course you will.

You are just a bit bi-curious.

Link to comment
Share on other sites

12 klases eksamena iekritu uz eseju :D Iekrita tadas temas pa kuram zinaju no katras tikai nedaudz, tapec daudz kautko uzraxtit bija gruti. Bet tas var ari izvilkt, jo es izvelejos ''20 gadu reformacijas'' vai kkas tads un raxtiju visu, ko zinaju, kas tajos gados notika :lol:

Nu 9 klases eksameni ir pilnigi pie vienas vietas, ja vien tu netaisies iet gimnazijaa.

Kaa ari ataisnojumu var viegli dabut, ja pie arsta dodies ar aploksni :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Zelta vērts topiks. Daunatne paliek arvien dumjāka ik reizi, kā ienāku forumā :D

Šis vispār bombij, supersmadzene garšo_alus. Nolika visus eksāmenus.... UZ DIVI BĻAD :superlol:

:D biju traki sastresojies, bet istenībā buļļa kakas vien bija. :thumbsup:

-

:D tev matemātikā bija 2! :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...