Jump to content
GIGN Forum

Zobupasta


SkaM^
 Share

Toothpaste  

92 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kādas zobu pastas jūs lietojat? Jo es visu laiku eksperimntēju ar visādiem tipiem, kad beidzas. Man vel ir tā lapiņa, kur var redzēt, kadā krasā zobi ir ok. Tagad lupiju uz to lapiņu, bet krāsa nemainās uz baltu, bet gan tāda, kāda bija, kad vasarā atzīmēju. Lietoju to Colage 3D, bet iepriekš lietoju to colgate, kuri bija ar kautkadiem baltiem gabaliņiem un citā paciņā. Mazgāju 2xreiz - sanāk reizi nedēļā 1x, kad pazūdu no savas vannas istabas uz nakti un rītu...

Ko jūs lietojat? Un ir efekts? Jo apnika mētaties pa brendiem.

Mani tas interesē, jo tulīt beigsies un gribu dzirdēt viedokļus un vēlak paķert, kura būs viss labākā slava. :DD

i'm out

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju (MegaMint). Normāla zobu pasta. Vakar sāpēja zobs (kuram bija caurums) kā izmazgāju, tā vairs nesāpēja. :D

Zobos caurumi ir 3/4 gadus. Un labot arī netaisos. Jo tomer katrai zālei var būt blakus efekts, tākā jēcenšas bez tām stūlbām zālēm.

Edited by KeeP oFf
Link to comment
Share on other sites

:)

Un reāli palīdz? Man arī samērā jūtīgas smaganas bet kautkā neesmu saņēmies neko sakarīgāku par blend-a-med pamēģināt, man tāds varbūt nepareizs stereotips, ka viņas ir +/- visas vienādas, atšķirās tikai krāsa un garšā.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju tagad kkādu vācu Zahncreme =D - ļoti laba, nesūdzos. Pirmīt lietoju vēlvienu no Baltkrievijas, nosaukumu neatceros, bet arī bija ļoti laba.

Starpcitu, es vispār neuzticos šīm Colgate un Blend-A-Med zobupastām un vispār viņas nepērku. Kautkur arī dzirdēju, ka viņās esot pārāk daudz tās vielas, kas ''uzlabo'' zobus un smaganas, kas līdz ar to visu vairāk čakarē nekā palīdz. Ja pērku zobupastu, tad vienmēr cenšos izvairīties no colgate un blend-a-med un arī skatos kur ražota.

Edited by w2dc
Link to comment
Share on other sites

:D

Zobos caurumi ir 3/4 gadus. Un labot arī netaisos. Jo tomer katrai zālei var būt blakus efekts, tākā jēcenšas bez tām stūlbām zālēm.

Pēc gadiem 5, kad beidzot izdomāsi iet pie zobārsta, pastāsti mums kādas bija sajūtas! Pēctam tīrot kanālus Tev sāpēs tā, itkā kāds acī ar adatu durtu... Tāpēc labāk aiziet 1x gadā pārbaudīties nekā pēctam n-tās reizes iet pie zobuārsta, lai tur ciestu...

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Amway zobupastu Glister, garša laba, un tīra labi. Tad, kad izbeidzas Amway un nav laikus pasūtīta, tad pērku Sensodyne.

Vienreiz sanāca nopirkt kaut kādu krievu zobupastu. Brūnā krāsā :) No sākuma garša šķiet nenormāli pretīga, bet ar laiku pieradu :)

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

lietoju kautkadu indieshu sarkano shitu smaganam bet ne regulari

leitoju meln president 2 nedeljas, tad 2 nedelas youtuel

youtel ir vislabakais kas ir bet nevarot rregulari - tam an masa izstastija vinja ir MIS implanots kkas tur un zobarstniecibas kliinika straada ar..

vot labak pasakiet kadu zobu bursti leitojat?

Link to comment
Share on other sites

Un reāli palīdz? Man arī samērā jūtīgas smaganas bet kautkā neesmu saņēmies neko sakarīgāku par blend-a-med pamēģināt, man tāds varbūt nepareizs stereotips, ka viņas ir +/- visas vienādas, atšķirās tikai krāsa un garšā.

Peec 1,5nedeljas tik tieshaam saaka palidzeeet :P

Link to comment
Share on other sites

:D

Zobos caurumi ir 3/4 gadus. Un labot arī netaisos. Jo tomer katrai zālei var būt blakus efekts, tākā jēcenšas bez tām stūlbām zālēm.

Tu tiešām esi dīvains. Labāk aizej pie zobārsta, ja sāp pēc 3/4 gadiem nelabošanas, tad ar jau var būt sūdi.. Pats šogad salaboju vienu zobu, kurš sāpēja - nu nebija patīkami.. Zāles tevi neietekmēs tik ļoti kā vēlāk sāpošs zobs, tici man..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...