Jump to content
GIGN Forum

Čatiņš


macho
 Share

čats  

170 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja taisa skype čatu, tad vajag vecuma/IQ ierobežojumu, lai nesalien visādi radījumi, kas te forumā savairojušies.

Man kursam ir skype čats, viens mīnuss ir tāds, ka pa brīvdienām, kad neesmu klāt, mēdz saspamot ~500 ziņas no kurām tad atfiltrēt derīgo ir pagrūti.

Link to comment
Share on other sites

BLEGJ mIRC vajag tikai irc.lv serverii nevis chat.1188.lv ! Tur vismaz visus a-joinaa var iemest... Butu taa labi...

Skype? FTW? Juus nojuugushies vai? Saaks visi spamot tas nebuus apturami, jau tagad tas GIGN chatbox suukaaja, jo visu laiku kkas nemitiigi rakstija un besis bija lasiit.

ES PAR mIRC @ irc.lv !

Link to comment
Share on other sites

kāda jums atšķirība, kur spamo - mirc vai skype? vismaz skype tu vari redzēt tās ziņas, kuras ir runātas tev neesot online, atšķirībā no mirca. kā arī ja jums besī kaut kādi pop-up-ojušie logi, čatiem var uzlikt "do not notify me" un viss ir okej.

ja atmiņa neviļ ierobežojums vienīgais vienam skype čatam bija kādi 50-60 cilvēki, bet baidos sameloties, varbūt bij savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Tak visu var salikt, ka vispār nekas nav jādara tikai ieslēdz mirc un piespied pogu connect. Pārējais jau visu var salikt, lai ierakstās automātiski. Man tā ir salikts un man mirc ierubīšana aizņem divus peles klikšķus.

Link to comment
Share on other sites

atpakaļ mircu! skypē būs bagais haoss (pat mūsu mazajā čatiņā, kad bullets ar gludo sāk rakstīt par wowu ir nereāls haoss dēļ, kura es tam čatam atslēdzu notificationus). Vispār, ja gign skype čatā administrācija pati ielūgtu memberus tad arī nebūtu slikti, bet tad atkal ir situācijas, kad tieši pokemoni ir tie, kas reportē čīterus.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Vecajam skaipam, atverot čata istabu kurā esi owners (droši vien, ka var arī tad, ja atver svešu istabu, whatever..) Augšā ir poga "Tools and options" , tālāk ir "Chat notification settings" un tur var izvēlēties, "Notify me", "Do not notify me" un "Notify me only if these words are mentioned" (tad lauciņā var ievadīr vēlamos vārdus...)

Link to comment
Share on other sites

Kad beidzās tavs free trials, tad tev kādas 5 sekundes jāgaida, lai to connect varētu nospiest un tas it kaitinoši.

Nu skype nav paradzēts tādam masu spamam, kā jūs nesaprotat?

Mirc logā saiet vismaz 2 reizes vairāk kā skype, tas vien jau ir plus tieši pārskata ziņā.

Link to comment
Share on other sites

skype ir ļoti normāli piemērots masu čatiem, man priekš tā paša stulbā traviana ir diezgan daudz tie čati, kur ir daudz cilvēki, nav ne vainas, tiešām. tie, kas muld, ka neder, vienkārši nav lietojuši pietiekami, kā arī arguments, ka skype logs pa mazu - kamon - logu var palielināt, doh..

vienīgā atšķirība ir tas, ka skype izmanto +/- visi, mirc izmanto mazāk (tobiš, es neizmantoju un īsti negrasos izmantot vairāk), ka skype var redzēt, kas ir runāts, kamēr tu neesi online, kamēr mirc nevar, kā arī mirc varbūt ir vairāk iespējas, bet būtībā tās obligāti nav nepieciešamas, visas galvenās lietas var tāpat skaipā izdarīt - ielūgt, kickot, bannot, uzlikt mute, iedot tiesības utml.

Link to comment
Share on other sites

mIRC > Skype

centraale FTW!!

Btw visas taas lietas ko juus uzskaitat par vajadziigaam, apvieno viens vaards - mIRC :)

Un kaa jau LAVRx teica, tad vajag vnk salikt auto-connect'u, ajoin, auto-identify. Man arii mircs palaizhas ar dubultkliku un jau aidloju #gign

Shobriid irc.lv 1331 useri, 118.lv 148 useri, quakenet.org 9205 useri.. taakaa kaads jau vel mIRC'u izmanto ;)

Kaa vispaar TF2 tiek mekleeti cw? qnetaa, teiksim #5on5 cs cw, iet uz urraa, 1128 cilveeki chanaa dotajaa momentaa.

Tf taads lielaakais ir kkaads tf2 gather pickup chans ar ~520 juzeriem.

p.s.

Nokrako :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...