Jump to content
GIGN Forum

Par Stulbiem Šoferiem


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Es man liekas drīz likšu mašīnā beizbolku un tikai tad sākšu virzīties pa Rīgu. Šoferu stulbums Rīgā brīziem ir vārdiem neaprakstāms un tik tiešām nesaprotams.

Man aizbraucot no Ziepniekkalna līdz centram iekšas vārījās.

Huiņa #1 - Vot lūk tā jau ir mūsdienu šoferu nelaime, jo viņus jau no paša sākuma māca braukt kā lupatas. Šodien mūksalas aplis, iebraukt aplī nevar kādas ~2-3 min un tas tikai tādēļ, ka pa apļa pirmo joslu viens aiz otra kā gliemeži velkas 3 mācībnieki un no pakaļas vēl sabiedriskais. Jau šis gadījums mani normāli aizkurināja, bet nebija tālu jābrauc, lai kāds loxs atkal sataisītu huiņu.

Huiņa #2 - Kad izbrauc no mūksalas apļa un virzās augšup uz salu tilta, tur ieskrējiena josla ir tik gara, ka tur kukurizņiks varētu nolaisties, bet HUJU Honda Civic, gandrīz jāapstājas lai palūrētu savā piemīztajā spogulī. Tanī vietā es viņam gandrīz ieskrēju dirsā, jo neviens negaida, ka tur kāds apstāsies un es vēl biju aizņemts ar skatīšanos spogulī.

Huiņa #3 - Vai patiešām cilvēki nevar iemācīties nobraukt no salu tilta uz krasta ielas centra virzienā!?!? Tur tak blad vispār elementāri, vienkārši brauc un notrāpi īsto ātrumu un iebrauc joslā. Tomēr viena žurka šodien apstājas un cītīgi laiž 2 mašīnas, kaut arī starp abām mašīnām tik brīvi varēja iekārtoties pat no jauna uzsākot kustību. Ok šitas vēl tā, bet uz visa tā fona normāli nokaitina.

Huiņa #4 - Dzirnavu un Upīša ielas krustojums mani vienkārši nogalināja. Uz dzirnavu ielas tanī posmā ir divas joslas katrā virzinā, bet huju milzīgais KIA Piccanto nostājies tieši pa vidu un vsjo. Dēļ viena pidiņa jāgaida aiznākamais luksafors, kaut arī es faking steidzos.

Vispārīgi esmu novērojis, ka tādus riktīgus stulbumus taisa tie kas pērk kaut kādas sūdianas mašīnas. Viņi nejēdz neko no mašīnam un līdz ar to arī no braukšanas. Piemēram kurš normāls cilvēks, kas kaut ko saprot no mašīnam nopirks fucking KIA Piccanto? Tak pa tāda jauna sūdu cenu var nopirkt kādu lietotu vācu vai japāņu mašīnu.

Link to comment
Share on other sites

Uz mūksalas apļa vēl varētu saprast, jo turpat netālu(ķekavas virzienā) ir CSDD, līdz ar to mācībnieki tur ir dafigā. Saprotams nav tas, kamdēļ instruktori mēģina apmācīt jaunos talantus, tieši tad, kad ir visaktīvākā satiksme, t.i. no 8-10 rītā un vakarpusē ap 5iem, tieši mūksalas aplī. Tak lai brauc pa ziepīša krustojumiem un mācās.

Nobraucot no sala tilta centra virzienā, ne tādi vien auni ir redzēti. Cik nav redzēts, ka no kreisās joslas, pirms pašas nobrauktuves, kāds apšaubāms tips ar opelīti, mēģina trāpīt pāri visām joslām, lai nobrauktu lējā un doties centra virzienā. Jopcik, vai to nevar jau laicīgi izdarīt pirms tās nobrauktuves, lai nečakarētu pārējiem prātu?!

Mājup braucot no darba, sanāk braukt garām Stokmanam pa 13. Janvāra ielu Daugavas virzienā. Pie tramvaja pārbrauktuves, tieši kur beidzās Parex Plaza, ir zīme "braukt taisni". Bet vienmēr uzrodas kāds umņiks, kuram viss ir po un viņš taisa kreiso pagriezienu, jo viņam vajag tikt uz autoostu, vai uz tirgu pēc mellenēm. Čau!!!Viss korķis stāv un gaida, kamēr viens umņiks nogriezīsie pa kreisi, jo pa pretējām 2 joslām nāk mašīnas, līdz ar to čalis to pagriezienu var izdarīt tikai luksafora beigās.

Pats krutākais, ko esmu novērojis ir vispār psc! Braucu no rīta uz darbu pa ierasto maršrutu (13. jan. iela, gar stokmanu centra virz.) Viss ok, ielas galā kreisais pagrieziens uz Merķeļa ielu. Ieņemu kreiso joslu, jo pa labo vienmēr brauc sabiedriskais un tormazī satiksmi. Tagad nogriežos pa kreisi uz Merķelenes, toč pie Maķīša, bet tur, 2 m ais gājēju pārejas, kreisajā joslā ir apstājies kkāds sagrabējis auģiks un vēl ieslēdzis avareikas. Jopcik, labā joslā arī neiebrauksi, jo 3 troļuki to ir okupējuši. Sēdi un gaidi kā muļķis uz gājēju pārejas un vēro, kā ap tavu mašīnu lēnām sāk rosīties čigāni, kur tājā lombardu rajonā tusē nepārtraukti. Un kronis visam ir tas, ka turpat, burtiski 3 m tālāk, stav CP patruļa un raksta protokolus gājējiem, kuri šķērso ielu pie sarkanās gaismas. OMFG - uz ielas bardaks, bet šie dala protokolus pa 20 Ls. Vopšem zavals...

Link to comment
Share on other sites

Kāda nūja ... Tādā gadījumā vajag speciāli iegādāt sen norakstītu žiguli un iestādīt kāda 2009 hyndai īpašnieka dirsā tā, lai pēc avārijas tu caur priekšējo stiklu vari nepieceļoties paspiest viņam roku, pirms viņu ar ātrajiem aizvāc.

Es ienīstu darbadienās braukt caur centru. Tad jau labāk ar mikriņu braukt - mani nervi to netur.

Parastos mirstīgos es vēl cenšos izprast, bet kas man nereāli sit pa nerviem tie ir taksometru un mikroautobusu vadītāji. Esmu gandrīz pārliecināts, ka kādu dienu es kādam no iepriekšminētajiem iznesīšu žokli uz trotuāra apmales AHX stilā.

Topiks reāli dusmas uzdzen.

Edited by Sharingan
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu ir braukts bieži pa centru , pats centrā dzīvoju , bet baigi nekad nekādi kasjaki nav sanākuši , lai es ārdītos , protams ir bijušas situācijas , kad esmu dusmīgs , bet dzīvo centrā ātri pierodi.

Link to comment
Share on other sites

lai pēc avārijas tu caur priekšējo stiklu vari nepieceļoties paspiest viņam roku, pirms viņu ar ātrajiem aizvāc.

ahahaha....šis vnk gāž no krēsla!!! :thumbsup::10cm::lol::superlol:

edit. Hive - nav vajadzības pierast pie tāda veida daunisma! Tieši otrādi - tādi āksti ir jāaudzina, nevis ļaut braukt, ķipa "kak xa4u, tak i jedu"!

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

dzeki shvaki Jums nervi ir:)

Taa kaa es ikdienaa arii pa darba dienam diezgan daudz minu pa pilsetu esmu jau it kaa jau pieradis pie visiem tiem jefinjiem, ja galgi nervi uzdod izmantoju to lielo pogu uz stures rata.

Bet varu izstastit dazas loti kaitinoshas vietas Riga.

1) Braucot pa vantinieku centra virzienaa parasti griezos lejaa uz prezidenta pili, bet parasti atrodas kads pidars kursh izdomajis tur no tas 3 labejas joslas iespraukties pa kreisi , tjipa censhas apbraukt visus un tad no salinjas rauj pa kreisi blokjejot visu satiksmi , bet tur es taureju tad tik ilgi kamer ierpeiksh minetajam kadram pasham sametas kauns un griezas atpakal pa labi.

2) Bla visi tie petuxi , kas taisa kreisos uz barona ielas tur kur tas nav atlauts. Vismaz dienas laikaa.

3) un tad vel apbrinas verts moments ir uz miera ielas centra virzienaa pie brivibas ielas krusta kur visi stav vienaa rindinjaa godigi no ritiem parasti kadas 20 mashinas un neviens neizmanto tramvaja sliedes kaa papildus jolsu :)

4) Ar tiem apliem ir taa, ka isteniba kpc visi brauc pa to malejo jolsu, jo ja tu iebrauc pa vidu, shkjerso kadas 2 izbrauktuves, iebrauktuves un tev vajag iebraukt treshajaa iebrauktuvee, biezi vien ir taa , ka neviens tevi neielaiz tajaa joslaa , tpc visi kaa tadi stulbi pauti min visu laiku pa labo malejo.

Link to comment
Share on other sites

šitādi vienmēr ir bijuši un vienmēr būs. Tāpēc, ja gribi godīgi nobraukt no vanšu tilta močī pa kreiso joslu. Ja brauksi pa vidējo, tad būs 3x lēnāk jo visi no labējās lien iekšā beigās.

respektabli pretīga ir arī nobraukšana no salu tilta uz mūkusalas ielu centra virzienā, kur regulāri tie mācībnieki stāv. Ja tāds pa priekšu brauc, tad vajag viņam tikt pa visām varēm kaut kur garām, jo viņš pažizņi tur lejā stāvēs un gaidīs tukšu joslu tā vietā, lai ierakstītos normāli pa vidu divām mašīnām braucot tādā pašā ātrumā kā viņas.

p.s.

es gan ar mašīnu jau kādus pāris gadus vairs nebraucu :)

Link to comment
Share on other sites

nuu man it ka ar nerviem viss ir kartibaa, bet pie stures viss ir preteji, ljoti aatri uzvelkos!

1) 90% gadijumu brauct es smagi lamajos

2) skanjas signals dienaa tiek lietots vismaz 5 reizes

3) pa logu paradigi nepiedienigi zesti arii sameraa biezi

4) esmu pie luksafora ari kaapis laukaa un gajis pie citiem soferiem lai skaidrotos

Vislabakais veids atriebties ir apdzit, un pa prieksu braukt un traucet kustibu, ja jaudas pietiek, var kartigi u nerviem uzsesties, bet visma zpasam prieks ka citam idioti noriebies!

Nu man visvairak riebjas tie kas griezas pa kreisi un pagriezienu vainu neiesledz, vai iesledz kad jau nostaja skrustojumaa. Vel man kaitina tie kas velkas, piem: divi idioti blakus brauc uz 60-70 pa krasteni un normali netiec garam; kada pa valdemara ielu velkas, un nevis pa malu, lai tiktu garam, bet va vidinju; veel besii tie kas nemak iespraukties taa, ka nepratraucetu tevi, bet nocakaree visu brauksanu un viniem rieksaa veel paris masinas salien!

Link to comment
Share on other sites

A pa krasteni tagad ātrāk pa 70 nav ieteicams braukt. Vakar 10 vakarā braucu no Lidiņa puses uz centru. Zinu, ka uzreiz aiz Mola ir zīme "70 beidzās", tobiš jābrauc uz 50. Turpat pie uzbrauktuves uz salu tilta pa dienām stām menti - vienreiz jau atrāvu sodu. Bet vakar vakarā, tieši zem salu tilta bija nolikts radars. Pa priekšu man aiznesās auģiks nenobremzējot uz 50 un "zlingš...smile bitchez" - foto būs paskastītē, kopā ar soda kvīti! :)

Link to comment
Share on other sites

Man aizbraucot no Ziepniekkalna līdz centram iekšas vārījās.

Huiņa #1 - Vot lūk tā jau ir mūsdienu šoferu nelaime, jo viņus jau no paša sākuma māca braukt kā lupatas. Šodien mūksalas aplis, iebraukt aplī nevar kādas ~2-3 min un tas tikai tādēļ, ka pa apļa pirmo joslu viens aiz otra kā gliemeži velkas 3 mācībnieki un no pakaļas vēl sabiedriskais. Jau šis gadījums mani normāli aizkurināja, bet nebija tālu jābrauc, lai kāds loxs atkal sataisītu huiņu.

Huiņa #2 - Kad izbrauc no mūksalas apļa un virzās augšup uz salu tilta, tur ieskrējiena josla ir tik gara, ka tur kukurizņiks varētu nolaisties, bet HUJU Honda Civic, gandrīz jāapstājas lai palūrētu savā piemīztajā spogulī. Tanī vietā es viņam gandrīz ieskrēju dirsā, jo neviens negaida, ka tur kāds apstāsies un es vēl biju aizņemts ar skatīšanos spogulī.

Huiņa #3 - Vai patiešām cilvēki nevar iemācīties nobraukt no salu tilta uz krasta ielas centra virzienā!?!? Tur tak blad vispār elementāri, vienkārši brauc un notrāpi īsto ātrumu un iebrauc joslā. Tomēr viena žurka šodien apstājas un cītīgi laiž 2 mašīnas, kaut arī starp abām mašīnām tik brīvi varēja iekārtoties pat no jauna uzsākot kustību. Ok šitas vēl tā, bet uz visa tā fona normāli nokaitina.

Huiņa #4 - Dzirnavu un Upīša ielas krustojums mani vienkārši nogalināja. Uz dzirnavu ielas tanī posmā ir divas joslas katrā virzinā, bet huju milzīgais KIA Piccanto nostājies tieši pa vidu un vsjo. Dēļ viena pidiņa jāgaida aiznākamais luksafors, kaut arī es faking steidzos.

Vispārīgi esmu novērojis, ka tādus riktīgus stulbumus taisa tie kas pērk kaut kādas sūdianas mašīnas. Viņi nejēdz neko no mašīnam un līdz ar to arī no braukšanas. Piemēram kurš normāls cilvēks, kas kaut ko saprot no mašīnam nopirks fucking KIA Piccanto? Tak pa tāda jauna sūdu cenu var nopirkt kādu lietotu vācu vai japāņu mašīnu.

Klau, internet tough guy, ja jau esi tik kruts, tad nākamreiz, kad es braukšu lēni, tad pienāc man klāt ar savu beisbolku, iebāzīšu to tev vienā vietā. Braucu kā jūtos droši, ja tev kādas problēmas, vari pakārties.. Besī šitādi tirliņi. Mācībnieki tāpēc ir mācībnieki, ka viņi mācās.

Link to comment
Share on other sites

Mācībniekiem instruktori liek braukt pa labo malējo, tā kā tie kas mācās jau nu toč nav vainīgi. Palasot šito topiku rodas sajūta, ka daži jau piedzima ar tiesībām un ātrumkloķi krāna vietā.

Link to comment
Share on other sites

LOL! Internet tough guy... Nekad mūžā netaisos uzbrukt mācībniekam, bet ja ar savu privāto auto tu nejēdz braukt un brauc kā jūties droši tad faking vispār nebrauc. Braukt vajag, lai tiktu uz priekšu ne tikai tu, bet arī pārējie, un katrā ziņā jāizmanto tas orgāns, kas uz pleciem atrodas lai varētu paredzēt kas notiks tālāk.

Jā un tie, kas brauc tā kā minēja maukurs, piemēram pa salinieku arī ir īpaši apdāvināti. Noteikti viņš brauc lēni, lai justos droši...

Vēl afigena tizli ir tas, ka braucot uz ziepīti no salu tilta uz mūksalas apli bieži izveidojas korķis, bet vienmēr pamanās kāds afigenais papa nostāties visiem priekša un gaidīt kad viņu ielaidīs. Man nebesij tie kas ir tik tādi nagljaki, lai tā darītu, bet gan tie, ka viņus naxuj laiž joslā.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

man ir diezgan stipri nervi, tāpēc vantinieka prikolus un valdemāra ielas sastrēgumu uz 18iem paciešu ļoti labi.

ārdīties sāku, kad mācībnieki maina joslas nskatoties spogulī un aklajā zonā. ntās reizes šomēnes ir gadījies. tad parasti veltu viņiem ~10 sekunžu taures simfoniju. pats tā reiz iemācījos :lol:

bet visvairāk mani kaitina vecrīgas šmaras, kas savu jūdzi nosūkājušas un beidzot dabūjušas tēta/drauga 7er sēriju vai pēdējā laikā kādu svaigu mersi paripināt. ne pagriezieni, ne braukt māk, pat gaismu bieži nav, un galvenais tas tukšais un neko nesaprotošais skatiens, kad piebraucu klāt un mēģinu likt saprast, ka dura semāram tuvo gaismu vietā ieslēgusi aimugurējos migliniekus.

cirvi pierē un laimīgu ceļu :cool:

Link to comment
Share on other sites

ikdienā man netīk divas lietas:

1) Jebkurā laikā braucot no centra imantas virzienā, gar 4/5 tramvaja sliedēm, pie botāniskā dārza sākuma (4. un 5. tramvaja sliedes sadalās, slokas iela aiziet taisni, gar 5.tramvaja sliedēm) lielākajai daļai vajag pa kreisi, tb nogriezties no galvenā. Man vajag taisni uz slokas ielu. Nekad nebūs tā, ka tie, kam jāgriež pa kreisi, brauks pēc iespējas tuvāk sliedēm. tur pietiek vietas divām joslām atliku likām. Bet nē, stāvi gaidi, kamēr visi tramvajus un tos, kas brauc pa slokas ielu centra virzienā palaidīs, paši nogirezīsies.

2) besī pidari, kuri uz divu joslu ceļa stāv korķī labajā joslā, kreisā brīva (jo galā pa kreisi jāgriež), neparādot pagriezienu lec ārā no korķa, kamēr kreisajā joslā notiek normāla satiksme ar normālu ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

Par mācībniekiem patiešām piekrītu, bet lai arī cik tu labi domātu gadās, ka viņi nokaitina. Kaut gan es mācījos tiesības likt pa Jelgavu braucot, man točna instruktors nelika 50 vietā braukt uz 30. Vai sēdēt vienā joslā, jo tā drošāk. Man instruktors īstenība bija diezgan droš un reāli lika braukt tā kā būs satiksmē. Respektīvi pārkārtoties pa joslām un pat apdzīt lēnus braucējus pilsētas apstākļos. Protams nejau pirmajā reizē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2viem gadiem varēja sūdzēties par pārāk lielu satiksmi Rīgā. Tagad jau viss. Principā tukša Rīga ir! Vajag nomierināties. Realkasēties un uzlikt mierīgu mūziku radio. Ja skanēs ātrie gabali, tad ātri uzvilksies un paliksi agresīvs. Jēgas jau nekādas. Vari apdzīt kādu uz tilta un ielīst bišku ātrākā joslā, bet gala rezultātā tās būs tikai 5 minūtes max., bet sapisti nervi + risks iekļūt avārijā. Vajag mēģināt nomierināties! Pro braucēji pie stūres ir mierīgi (btw).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

BEEF es klausos radio skonto braucot (pilnigi mieriga muzika), bet man pasaki, kaa var neuzvilkties, ja delj shadiem braucejiem rodas avarijas situacija? ka tu brauc un tevi kads ietriecas, tu ari mierigi smaidi un viss ok? delj macibniekiem, kas nevar gazes pedaliti drusku straujak uzspiest/raustaas, delj tiem kas taisa manevrus bez pagriezieniem un tadiem kuri vnk dara ko grib uz celj, arii leenu brauc, rodas avarijas situacijas, un piedod, bet nevar neardities ja delj viniem tev sevi japaklauj riskam...

Link to comment
Share on other sites

Tu man labāk pasaki, kā dēl mācībnieka var rasties avārijas situācija? Viņi taču nav neredzami! Tāpēc jau mācībniekiem ir M burti uz mašīnām virsū... Brauc mierīgāk garām mācībniekim un atceries, ka tu arī kādreiz mācijies braukt. Šoferiem tiešām pietrūkst cieņas citam pret citu Latvijā. Tas ir slikti. Un par tiem, kas ietriecas sānā - nu parasti jau tu viņus pamani tikai tad, kad viņi tev jau ir ietriekušies sānā! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Beef, liec tak tos mācībniekus mierā! Šeit neiet runa par viņiem, bet gan par tiem, kas sen jau tiesības nolikuši, brauc ar saviem auto bez nekādām M zīmēm, un klaji čakarē satiksmi un kustību gan sev, gan citiem!

Link to comment
Share on other sites

Ak dies, nervi. :) Nezinu, mani gandrоz neviens tik пoti nav paspзjis izvest, lai sвktu taurзt vai вrdоties uz ceпa. Jв, kreisie pagriezieni, kas principв ir ikdiena, besо вrв, arо tas, ka pazuduрi pagrieziena rвdоtвji, stвvзрana mistiskвs vietвs, mвcоbnieki, kuri vienmзr ir lзnвki un prвtоgвki par citiem, bet nu kamфn. Var jau bыt, ka te apgrozвs tikai ыberрoferi, kuri tiesоbas nav likuрi autoskolв, nekad nav braukuрi ar mвcоbu auto un pie stыres piesзduрies ar automвtisku 5 gadu braukрanas stвюu, kuriem nekad nav sanвcis pвrkвpt noteikumus, tвdejвdi patraucзjot citiem satiksmes dalоbniekiem. Vismaz man ir gadоjies gan griezties tur, kur nevar dзп steigas, gan stвvзt tur, kur nevar dзп vзl visвdiem faktoriem, lоdz ar to daпu no tiem 'traucзkпiem' es uztveru kв paрu par sevi saprotamu, toties par otru daпu [X6 & AMG stuff] ir pilnоgi bezjзdzоgi cepties, jo tв tas dzоvз ir iekвrtots. Kad jums bыs tвds auto, jыs, visticamвk, brauksiet tieрi tвpat. :) Labs miegs, baudвma kafija, izbraukрana no mвjas 5 minыtes вtrвk nekв plвnots, BB brokastis un rоts nevar nebыt izdevies. Yo. :thumbsup:

EDIT*

:lol:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

nevajag tramdit macibniekus. Macibnieki macas, vnm ar humoru uztveru to, kad sezu vinjiem astee un chuchinu lenaa garaa no pakalas. Vnm padodu celju tiem zalji iekrasotajiem macibniekiem, lai audzeknim nav japarliek eksamens velreiz.

Vienkarshi ir 2 kaitinoshas rases uz celjiem:

Atmarozki un idioti vnk pa ziznji, kuriem vnm kaut kur ir janesas, jaielien, japstajas kur nevajag, janoblokje krustojums utt. Vot tos gan vajag daudzit ar sudainu mietu, jo vinji reali apdraud arii citus lidzbraucejus un citus auto vaditajus. Pasham bija sen senos laikos atgadijums, kad pie krustpils ielas parbrauktes viens chajniks izdomaja, ka jaapdzen visi pa pretejo jolsu, bet nesanaca un tad saka mest savu purnu mums ar chomaku priekshaa un tauret, choms nedaudz iesvilas, un izkapa araa no auto, preti izlida mazs gruzins un saka lugties, lai netrakojot pec tam jau , kad vinjam bija jau pardauzits deguns tika sasolits , ka tulit uzsummones savus minionus un uzliks 3 lvl ledus lacha tripera lastu.

Un tie tipa droshie brauceji, uzmanigie un pratigie. Vienigais ko tadiem varu ieteikt TURATIES PLUSMA IBIO MAT, nevis 36 reizes lurat spogulos, 8 reizes nobremzejiet un uzsakiet, pie krutojuma izskustaties pec tam tikai , kad zalais jau ir bijis kads 5 sekundes. Jusu raustishanas bremzee visu parejo satiksmi vel vairak nekaa pat atmarozku aleshanas. Ja nevarat izpildit shadas vnk funkcijas, tad nu jums ir vajadziga lielaka prakse. Nezinu aizejat kada droshas braukshanas auto skolaa, ja jums ir manija, ka kaut, kas visu laiku var notikt. Vai vnk braucat ar tramvaju labak. Un ja jus vienalga uzskatat , ka jus visu darat pareizi, tad vienkarshi ej cirst malku.comprende ?

Link to comment
Share on other sites

Par tiem drošajiem braucējiem - man liekas, ka daļai vinekārši nav tehniskā vai octa, bet otra daļa mēģina taupīt benzīnu! :) Un vispār jau, tādu nemaz nav tik daudz! Salīdzinoši tie čaļi ir figņa salīdzinot ar tiem, kas kārtējo reizi iekāpuši savā satjūnētajā mašīnā un pie katra krustojuma mēģina uzspiest uz 90, tad met pa bremzēm un vel atstāj milzīgu dūmu mākoni aiz sevīm.. ralijisti! lol.

Protams, viss vairāk besī tie, kas mēģina līst garām visiem.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...