Jump to content
GIGN Forum

Uuberinfa Par Uubertusu


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deadalive ===> diez zin ko 18.gif))

protams macho bija visu dienu NAGLA ar asuminju un tupaku otraa galaa bet tas taa smile.gif

jaaa tas ka tu tiki saukc par pasaakuma talismanu arii i taisniiba me jau centaa s tevi bik aizstaaveet bet nu ko pidinjiem ieskaidrosi ??? confused.gif

Link to comment
Share on other sites

pasākums bija ljoti ok. Žēl, ka bija jābrauc prom, bet nu sorry. Man viss patika, ja neskaita kaa viens pidarasts naktii ienesās gulamtelpā un sāka kaut ko gruzīt par matraci. Tas depresīvais tipiņš man tiešām apnika. Mēs ar [uberPro] mazafaka nolēmām ka viņš būs jābano, tikai nezinam vēl uz cik mēnešiem.

Ā uzzināju cik outlaws (realniks) ir loģisks un ar jurista dotībām apveltīts cilvēks. vinja loģikai neviens nestāv blakus wink.gif

prieks, ka Koška nepielējās līdz bezsamaņai, prieks par labo atmosfēru u.t.t

night es nesaprotu kas tu koškam māti tur tēloji vai kā?

Link to comment
Share on other sites

spiti ieskaitot iznaak tak 3. bet man radaas taads pats jautaajums. iipashs labums ar no vinjaam nebija. izskatiijaas peec lezbieteem, bet varbuut arii bisex XD.gif

STULBAA DURA. Ko TU zini? Tu tur nebiji. Iipashs labums... kaa kaut ko tik idiotisku var vispaar pateikt.... *runaa spalgaa debiilaa balsii* "izskatiijaas peec lezbieteem*. Tipa tu kaadreiz esi speejusi kaadu lezbieti atpaziit. Mazaa daune ar mazaam dauniskaam domaam. Kluseejusi buutu. Bljedj es te vislaik vareetu rakstiit "stulbene stulbene stulbene", jo tas ir "by far" stulbaakais ko tu jebkad esi pateikusi, pat zinot ka tu nekad neko gudru nesaki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...