Jump to content
GIGN Forum

Uuberinfa Par Uubertusu


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es nez sheit moshka kaads var kaut ko rakstiit par pasaakumu.

manas pieziimes

Lance - ljoljiks numur viens. taa arii vinja muuli neredzeeju, kas spriezhot peec telefonsarunas izskataas labi. Atbrauca ar kaut kaadiem diviem izsiteejiem un mistiski notina.

Odinjsh aka saatanists forshs dzheks. Nebiju vinju redzeejis. Respekt respektam kursh par sho pasaakumu uzzinaaja no manis pa telefonu piektdien un jau sestdien bija klaat. Respektabli. nu runaat jau varu veel daudz un daudz par visu to.

Vieniigais zheel ka daudzi bezsakaraaa aatri aizbrauca... tas taa. Kopumaa jau bija labi.

Link to comment
Share on other sites

vispaar jau - ja kaads buutu ceelis klausuli (macho vai night) tad es sestdien ar buutu paraadiijies uz paaris stundaam, bet takaa nebija neviens kas man atbild biggrin.gif tad nu es nebiju smile.gif

Taa jau bija plaanots buut pasaakumaa - bet pateicoties manam "Forshajam" priekshniekam, naacaas sestdien straadaat sad.gif

Link to comment
Share on other sites

tu atluuzis guleeji uz taa matracha. tad es noleemu, ka nav ko chakareeties, izveemos un braucu maajaas. paareejie visi (iznjemot Driimu un to metaalistu) bija kaukur izkliidushi, taa ka uzskatu ka riikojos pareizi happy.gif

mulkjiibas - pats labaakais bija kad es pieceelos. Aizgaaju pie pidinjiem uz ezera un normaali visus nosaucu par pidinjiem. Tas bija labs jo otraa kaads paariitis par maniem tekstiem taisiija platas acis (es nezinaaju ka man aiz muguras kaads ir)

aaraa naakt arii bija labi smile.gif visi aizmuka.

nafig man taas peldbikses

Link to comment
Share on other sites

pasaakums jau intresants, vaarda tieshaa noziimee..

galvenais ka satiku veselu baru ar pidinjiem, normaali iehavoju fanu, diezgan norm iedzeeru, un paarreecu jeegu speeleejot futbolu..

tauta visumaa bij ok, paaris kadri it iipashi izceelaas smile.gif

macho - shogan saliidzinaajumaa ar pagaajshogadu bij ritiigs pidinsh, jo vinsh forshi piedzeeraas, un bija forshaa paalii, vairaakas reizes, tb kaadu briidi vinsh bija arii skaidraa. vislabaakais laikam tad kad speeleejaam futbolu. vaartsargs nevar bikses notureet kaajaas, bet speera kaa malacis. smile.gif

DuH - otrs vaartsargs, taakaa speeleeja bez brilleem, tad gandriiz akls vaartsargs, mazaak gan speera kaa macho, bet vaartus sargaaja kaa malacis. protams vel bija forshi kaa tu simbas vaagjim uzleci uz jumta.

dr.Pain, Krishh, Simba, un taas 2 chiksas kuru vaardus es taa arii neuzzinaaju (skaidraa,lai vareetu vinjus atcereeties) - baigi neforshi aizbrauca, tb vismaz ko es redzeeju, kaa vinji visi fiksi saleca vaagjii un vaagjis pazuda, bet taa ok, paina staasts par to ko noziimee zhaa! bij perfekts. Macho vel laikam kaadu pusstundu vinjus sauca par pidinjiem...

Respekts, aka Blody, aka R1sPAKTS!!!!!!1111 - kaarteejo reizi bija ideaals, kaa jau cilveeks kursh ir 5 (logjiski ka es buushu kljuudijies) gadus gaajis futbolaa, protams taapat kaa pagaajshogadu bija pirmais kursh guva kaadu traumu speeleejot futbolu. kaa arii bija izcilaa akva-akrobaatu tandeema R1sPAKTS!!!!!!1111-Sarge-Mader daliibnieks, juus bijaat forshi vechi...

Worms - liidziigi kaa pagaajshgad ieradaas veelaak, un ar mashiinu, bet tas bija labi, jo atveda izcili lielu daudzumu uudens, kautgan izcili lielaa iepildijumaa(forshh vaards) un vareeja apreekties kaa cilveeki meegjina no vinja padzerties, un logjiski aizveda visus lidz ezeram, kaut arii preteeji R1sPAKTS!!!!!!1111'a Sarge, madera, un maniem luugumiem, negribeeja pa celju, pa kuru reaali forshi neesaa mashiinu, raadiit uz cik tad vinja audi iet. Un vel logjiski ka worms aka slieka (taa vinju sauca paareejie kas ieradaas ar audi, varbuut tur kautkas intresants notika) bija viens no aktiivaakajiem futbolistiem.

Sarge - viens no teeliem kas alkoholu nelietoja, vismaz nepalaimeejaas to redzeet, arii speeciigs futbolists, rezultatiivaakais, neskaitot bloodhunteru

Bloodhunter, aka Bljuudinsh, aka Saldais, aka PIDINSHHHHH - laikam pasaakuma absoluuti orgjinaalaakais teels, par vinju ir tik daudz ko staastiit, ka es laikam neko nerakstiishu, vienkaarshi tur ir par daudz, bet vinsh bija labs, un salds...... un pidinsh biggrin.gif

Flashback, aka FORMAT-CEE - diezgan kluss cilveeks, protams ne ljoti kluss, bet kluss (nu juus saprataat krch), bija kluss, un dzeera, un dzeera daudz. jo kad atgriezos maajaas no nakts pastaigas (bija intresanti) tad vinsh gultaa guleeja ljoti intresantaa pozaa, un kad piegaajaa tuvaak tad saprataam, ka shamais to gultu i taa reaali pieveemis, un peec tam pats guleeja ar galvu tur iekshaa, bet nu vispaar jau bij fan. tikai formats nespeeleeja futbolu, nesaprotama iemesla deelj, kaut arii cilveeks ar kuru kopaa vinsh atbrauca bij diezgan forshh un rezultatiivs.

Atoss, aka cilveeks kursh atbrauca kopaa ar formatu-cee - JAAA tieshaam tas bija pats [GIGN]Atoss, tikai vinsh bija apmeeram uz pusi mazaaks nekaa es biju gaidiijis, un cik vareeja spriest peec vinja izskata, vinsh bija tiko izlaists, bet futbolaa vinsh bija forshh, jo vinja piespeele macho speeles peedeejaa minuutee, bija perfekta..

Oi ja Oddisham buutu sanaacis nofilmeet visu futbola speeli, tad es domaaju panoraamas sporta zinjaam, dienas momentu pietiktu chutnji pusgadam, mees tur taa noreecaamies ka psc. vaardsakot nedaudz par futbolu.

Sastaavi :

Macho(kapteinis), Atoss, Mader, FreeLancer, Bloodhunter

VS

DuH (kapteinis), Worm, Sarge, Koshkers, R1sPAKTS!!!!!!1111, Spite

neko daudz gan nemaaku pastaastiit, tikai to ka speele beidzaas pie rezultaata 3:3, un ar to ka macho krita 2reiz minuutes laikaa, un tad nezkapee visi izdomaaja ka jaabrauc peldeet, un speeleet futbolu pie ezera, kaut arii citos sastaavos, un uz mazaaka laukuma. vaartus (preciizaa seciibaa O_O) guva

1. puslaikaa - Bloodhunter, Bloodhunter (ABSOLUUTA SHARA,ABSOLUUTA), Sarge

2. puslaikaa - Atoss, Sarge, R1sPAKTS!!!!!!1111(vai worms, neatceros smile.gif )

protams tas ir neskaitot tos ~3-4 vaartus kuri netika ieskaitiiti, peec principa arii ieprieksheejie tieshi shaadi vaarti netika ieskaitiiti smile.gif

labaako momentu tieshaam gruuti noteikt, laikam vareetu izvirziit kaadus 3:

1 - Vaartsarga (macho) deja vaartos, bikses krita kaadas 2-3 reizes, vaartsargs gan tikai vienu

2 - R1sPAKTS!!!!!!1111a skreejiens pa kreiso malu, diezgan speeciigais speeriens pa bumbu, bumbas atsitiens pret deeli 50cm no rispakta, bumbas traapijums R1sPAKTS!!!!!!1111am pa veederu, un R1sPAKTS!!!!!!1111a kritiens.

3 - Macho, jau dodoties uzbrukuma (jo vinju vaartos nomainiija maders) bljaavieni Atosam nedaudz uz aizmuguri "PIESPEELI,DOD TACHU PIESPEEEEELIIII!!!!!!", un tas kaa Atoss skaistaa sitienaa (pietiekoshi speeciigi) ieblieza macho pa bieti (kas starp citu bija pirmais no macho 2 kritieniem, kuru deelj speele beidzaas)

ok bija vel ljoooooti daudz teelu, bet nu zb jau rakstiit, gan jau vel kaads piemetiis kautko wink.gif

Edited by FreeLancer
Link to comment
Share on other sites

blood luudzu nevajag, tu pazaudeeji kontaktleecu, un sajauci mani ar kaadu citu, un ja jau iet orgjinalitaates kari tad tevi nepaarspeet

sajaukt fantastikas kolu ar alinju kopaa vienaa ljoti smirdiigaa, un vizuaali izcili pretiigaa huinjaa, atstaat saulee visu dienu, dzert vinju, un visiem staastiit cik reaali garshiigs vish i, un kaa sit galvaa bij vienkaarshi mega wink.gif

Edited by FreeLancer
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...