Jump to content
GIGN Forum

Uuberinfa Par Uubertusu


macho
 Share

Recommended Posts

ja mistikaa veidaa man uz galvas uzkritiis maiss ar naudu es ar varetu braukt un ar savu mashiinu kur domajams ka mczip jau ir rezerveejis vietu. Bet par to vai es vareshu vel nezinu jo man 22. paliek 20 :| dzimshanas dienas ir visbesigakais kas vien var notikt visi grib lai tu kautko riiko un dari. es parasti ljoti viltiigi notinos uz laukiem tapec tagad esmu taka nedaudz strupceljaa jo ja palieku riigaa uz 20 kartigi jaakozh. ja paliek riigaa jabrauc uz gign tusu un riktiigi jaakozh. bet lai riktiigi kostu vajag naudu :|

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neplingadigie ar drikst braukt? biggrin.gif

es domāju ka, ja nepilngadīgos laiž vecāki un viņi nav narkomāni (ar narkomāniem es domāju tos kas sēž uz adatas nevis pīpē zāli un saukā sevi par narkomāniem) tad viss ok. Pārāk sīkus nelaidīs domājams.

Link to comment
Share on other sites

tevi, idiot, es esmu diezgan pārliecināts, ka tur neredzēšu, jo taviem vecākiem vajadzētu apzināties, ka palaist tevi uz plakanciemu būtu tas pats, kas iesēdināt lidmašīnā, kas lido kaut kur nahaļavu un tad meklēt pa visu pasauli. Ja es tiešām kļūdos un taviem vecākiem ir pofig kas ar tevi notiek, tad vismaz pastāv iespēja, ka tu neatradīsi autobusu ar kuru braukt, kur nu vēl izkāpt pareizajā vietā.

Link to comment
Share on other sites

tevi, idiot, es esmu diezgan pārliecināts, ka tur neredzēšu, jo taviem vecākiem vajadzētu apzināties, ka palaist tevi uz plakanciemu būtu tas pats, kas iesēdināt lidmašīnā, kas lido kaut kur nahaļavu un tad meklēt pa visu pasauli. Ja es tiešām kļūdos un taviem vecākiem ir pofig kas ar tevi notiek, tad vismaz pastāv iespēja, ka tu neatradīsi autobusu ar kuru braukt, kur nu vēl izkāpt pareizajā vietā.

haha pwnt thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

laika apstākļu tendences augusta 2.dekādei (11.-20.08.)

...(daudz shita)...

Pašlaik LVĢMA pieejamā informācija apliecina, ka dekādes beigās laika apstākļiem varētu būt tendence uzlaboties - nokrišņu būs maz, biežāk uzspīdēs saule.

informacija priecee smile.gif es jau domaju ka bus janjem liidzi lietusmetelis un gumijas zaabaki

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...