Jump to content
GIGN Forum

Man Bail No Brillēm.


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

:(

kaads uzkata ka ir labaaks, par otru..

nedod Dievs Tav netiishaam kaads roku nocirtiis, piedod Tu tad buusi kroplis, un tad Tev dziive atspeeleesies ,pret Tevi pashu, ar Tavu attieksmi..

Kāds varētu viņu nobloķēt? Viskaitinošākie posti, kādus jebkad esmu lasījis.

Ieteiktu tev doties uz krabjiem.lv

Brain dead

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dooh... :D

Nesā brilles līdz ar to tiksi pie gudrākas čiksiņas (ar brillēm), tu tak to gribēji, ne?

Taviem problēmu risinājumiem var atrast kompromisu. :bduh:

Edited by g2b
Link to comment
Share on other sites

tu mazliet pamācies lasīt un tad jau ar to pieņemšanu būs raitāk. :thumbsup:

cash, tu jau nezini, kā mēs tevi aprunājam aiz muguras. :muahaha: īvl!

anyway, ir čaļi, kam piestāv, un ir čaļi, kam nepiestāv, un ir čaļi, kam nestāv. ja esi otrā un pēdējā kategorijā - man tevis nav žēl.

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

cash, tu jau nezini, kā mēs tevi aprunājam aiz muguras. :muahaha: īvl!

anyway, ir čaļi, kam piestāv, un ir čaļi, kam nepiestāv, un ir čaļi, kam nestāv. ja esi otrā un pēdējā kategorijā - man tevis nav žēl.

i' just don't give a fuck :meele:

pateicu ko domaaju, ja kaut kas taads, njuu var jau pm.. piemeeram :D Alise, johaidii saac kaadreiz komatus likt

Link to comment
Share on other sites

Kāda razņica, piestāv vai nē, brilles ir domātas lai uzlabotu redzi, vai nesačakarētu to vēl vairāk, un tas arī ir galvenais faktors, brilles nepiestāv tikai tiem, kam nav galvas uz kuras tās uzlikt un pieskaņot...

Grib teikt, ja kādam vajadzēs sirds stimulatoru, viņš to nevilks tapēc ka tas nepiestāv?!? Bullšits, brilles cilvēkā neko nemaina, un tiem, kam liekas, ka maina, pašiem kaut kas nav kārtība ar smadzeņu rievām (Man tāpat kā Alisei ir vajadzīgas brilles dēļ vienas acs, kura tāda švakāka ķuķ ķuķ, bet redzes problēmas kā tādas man nav un ja arī būtu, no brillēm kaunētos vismazāk)

Link to comment
Share on other sites

he he . :D man ar līdzīga problēma,biju pie ārsta kkad pag. vasar,pateica,laikam ,ka -1,un ka brilles vaig nenēsāt. Bet tomēr nenēsāju. pat nezinu kāpēc.

a tagad skolā sēžot ,kkādā trešajā solā vairs tāfeli normāli skatoties nevaru redzēt,tad tikai riktīgi jāsasprindzina acs muskuļi,lai ko redzētu.

ieteikums ; labāk ņem brilles un miers.

lēcām ,imho,ir mīnuss,ka viņas ir jāmaina katru vakaru tb jāliek malā,vai kkā tā. :D

Link to comment
Share on other sites

tu saki ka tagad esi puslīdz akls [tā sapratu] , tu prasi vai likt brilles , un tu negribi būt akls , vai ne? tad kur ir problēma ? bliez brilles un staigā ar normālu redzi, nevis staigā bez brillēm , un p_s redzi kamēr neredzi!

Link to comment
Share on other sites

Lēcas izņem no acīm, ieliec šķidrumā un no rīta liec atpakaļ. Ar dažām var arī gulēt, bet man nepatīk. Otrajā rītā pretīga sajūta.

nezinu,nevelkāju billes.

Vnk,cik zinu cilvēkus,dažreiz ir diezgan liels čakars ,katru vakaru pie krāna jāiet un jāņen ārā utt. bet tas tikai mans viedoklsi.

Link to comment
Share on other sites

:lol: ka tas jaasaprot?

Vienkārši. Tu pagaidām redzi, līdz vairs neredzēsi. Būsi sačakarējis.

Alise, ko dzēri?

edit; zb kayak.

Man pie kājas kā izskatās cilvēks ar brillēm, vai bez. Ja viņam tās ir vajadzīgas, tad nav problēmu.

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

, bet ja chalis nesa tad man tiri po

Es aizmirsu kā to pareizi angliski raksta, bet doma tāda - ''shotglasses'' ? :D

Ja gribi būt 4acis vari nēsāt :)

Bet galvenais ir izvēlēties stilīgas brilles kas izskatās tev labi, nevis ;/ Galvenais lai neizskaties pēc antiņa.

Link to comment
Share on other sites

:(

kaads uzkata ka ir labaaks, par otru..

nedod Dievs Tav netiishaam kaads roku nocirtiis, piedod Tu tad buusi kroplis, un tad Tev dziive atspeeleesies ,pret Tevi pashu, ar Tavu attieksmi..

Tāda sajūta, ka tavs "attapīgums" ir neizsmeļams. Šajā forumā ir 13gadīgi eksemplāri, kas labāk iebrauc lietās par tevi. Depresīvi.

p.s.

un šis nu galīgi nav forums, kur ir sapulcējušies gudri 13gadīgie, drīzāk tieši otrādi.

Link to comment
Share on other sites

p.s.

un šis nu galīgi nav forums, kur ir sapulcējušies gudri 13gadīgie, drīzāk tieši otrādi.

wooow :woot: supeer staar beidzot izteica savu viedokli? :nono:

man tak' sen jau paari 4omit! .))

MaachooO ieveero nulliiti, vinja ir Tev :*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...