Jump to content
GIGN Forum

Gign Winter Pārtijs


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

ar mani ir taaa.. esmu gatavs kartejo reizi hostet vietu paartijam..

protams - ir kautkadi 10 ls jasametas tiiri par malku, elektribu un uudeni..

piedavajumaa - nekada ne nu kruta, bet samaja prostaja pirts. ir liela vanna, telpa tusinjam, viss bolje menje..

tikai viens miinuss - tas nav riiga, bet ta ka ir kriize ( jotvaimatj) tad vienigie izdevumi ir atbraukt un paika,alko.

esmu tak forshh ne? :)

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Ne ne, pie manis GIGN tuss nespīd, nedod dies'. :) Es par kaut kādām vietēja mēroga Čilli defaultā apmeklējuma ietilpības pasēdēšanām runāšu, kad būs siltāks laiks. Lielo pasācienu droši vien pie divīša jātaisa. Līdz vasaras tusam jau kaut kāds pusgads vēl palicis, tātad kādu starptusu jau arī droši vien var uzorganizēt.

Link to comment
Share on other sites

Kas tad nu, n0r3konkul, sāksi dzert siltu alu mājās? :muahaha: Varbūt vajadzētu noķert pēdējo sniegu un noripot nelielā [labvēlīgā] kondīcijā no kāda kalna? Divīt, tev tur ir kalni uz pasūtījuma? :D

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

NJaa taa vins ir kaut kaa 2gadu izpaliek winterparty, pat nepamaniju cik aatri ziema paskrien, bija man tada doma kaut ko sabidit, bet iztikam at paintball, tapat domaju kriize skar visus tapec savelkam jostas un krajam naudu vasaras party, ka enka tas ir primarais, par kaadu pasedehanu chilli vai Alwja darza im always in ! :)

Link to comment
Share on other sites

domaajam ko citu :*

paklau alise (nebija tāda grupa alice in chains? katrā ziņā tas nav jautājums tev alise). paklau.

nē paklausies.

ja lielākā daļa gribēs spēlēt paintball, tad arī spēlēs paintball.

P.S. mcaa*

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...