Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Pat briiizhiem iemetot cuuceni it kaa rodas ticiiiba,ka varbuuut tomeer,bet nee nee un velreiz neee! VEIXME un SKILLS ir ar LOKO,nevis ar mums! NAV MUMS VARIANTU! Ja 1mo speli majas arii zaudeesim,tad otru moshk vnk atdot,lai lidzjuteeji visamz var pateikties! Aplaudeejot u.t.t. nevis braukt pec 4taa zagja pie LOKO!

Mīkstais.

Link to comment
Share on other sites

Ko nu man vairs teikt :) raxtot sheit visu to sliktu , es mierinu sevi,censhos savu zhulti izlikt :) Tach saprotiet mani arii! Es joprojaam esmu extazee un pacilaaataa noskanjojumaaa!Un turpinu sapnjot :) Izpauzhot sheit savu negatiivo auru,es zinu,ka kaitinu juus,bet nu :) Ja saakshu fantazeet,arii nebuuus labi,ja naaxies vilties! :) Dzivosim redzeesim,kaa buus peec majas speleem! :) bet nu palieku ka 2:4 tapat serijaa zaudeesim! :(

Link to comment
Share on other sites

Iemetieniem nav ne vainas, rekaa 3. periodaa sanjeemaas :) Maajas speelees, buus pavisam cita speele, dinamiskaaka 100%, ja panjemam jau kaadu no maajas speeleem tad jau vareetu saakt domaat par kaadu extreemo deriibu sleegshanu :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nu ko tad fanojam arī par HK''Rīga'' kuri šodien aizvadīs pirmo spēli pret Mitišču Atlantiem :pizdiblee:

Tas nav tas! Bet aci uzmetishu ,vismaz rezultatam toch :)

Ljoti daudz kas bus atkariigs kursh panjems 1mo RD majas speli! Ja LOKO tad 4taa spele bus faking nervoza RD izpildijumaa,taa kaa mums japanjem 6dienas speles bez variantiem un tad jau mums bus sava veida parlieciba!

Link to comment
Share on other sites

Tas nav tas! Bet aci uzmetishu ,vismaz rezultatam toch :)

Ljoti daudz kas bus atkariigs kursh panjems 1mo RD majas speli! Ja LOKO tad 4taa spele bus faking nervoza RD izpildijumaa,taa kaa mums japanjem 6dienas speles bez variantiem un tad jau mums bus sava veida parlieciba!

Nu man ir tā pat interesanti apskatīties kā jaunie spēlē, jaunās Latvijas zvaigznes :D

Cerams, ka viss ies pēc tāda paša scenārija, kā bija ceturtdaļfinālā :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka varam Arēnā ņemt 2 uzvaras , protams , tas būtu nenormāli smagi , bet ticu , ka veči atdosies un priecēs skatītājus metoties cīņā :) tad tik viena spēle vai nu jaroslavļā vai Rīgā un pie vietas noliekam SKA/Atlant.

Jācer uz labāko :)

Link to comment
Share on other sites

5, ka vinnes.

4.5 , ka būs niča. Pacēlu 122.50 :) un naktī vel 140 :D

Paga paga! Tu tjipa uzmeti 5Ls uz koefu 5 ka RD vinnee un koefu 4,5 ka bus nicha! Bet nicha jau nebija un nax tev koefs 24,50 saskaitijaas kopaa?

Abas likmes uz vienu speli tak?>

Link to comment
Share on other sites

Paga paga! Tu tjipa uzmeti 5Ls uz koefu 5 ka RD vinnee un koefu 4,5 ka bus nicha! Bet nicha jau nebija un nax tev koefs 24,50 saskaitijaas kopaa?

Abas likmes uz vienu speli tak?>

Koeficents 24 sastāv no vienas spēles, tā bija live likme , kad beidzās otrais periods un Rīga bija iedzinējos 3:2. Otrā čekā arīo viena spēle un tur koeficents bija 8. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...