Jump to content
GIGN Forum

Nlo Londonā?


kept
 Share

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Īstas liecības par NLO

Vangas pareģojumu apkopojums

III pasaules karš 2012. gadā

SO IT IS TRUE!!!!

Bet ja nopietni, tad man kaut kā grūti iedomāties, ka visā universā mēs esam vienīgās saprātīgās būtnes.

4uwi, tas tavs pēdējais ieliktais video vispār ir lol. Jā, pie 11.septembra terora vainīgs ir NLO, nu protams, kurš gan to nezināja.

Link to comment
Share on other sites

Bet nu ka tad ir ar piramiidam? Tajos laikos nebija tadas ierices lai tik perfekti visu uztaisiitu. Perfektak neka tagad... Tak pa discovery visu shito radiju. Tiem akmens blukjiem radija griezuma peedas. Var redzet ka zagjets ar zaagi... Taka k-kada ripa vai k-kas tads.

Es pats arii iisti neticu tam ka mes esam vienigas sapratiigas butnes visa visuma. Un no kurienes ir radies shis tels citplanetieshiem? Tapat arii spokiem bet tas jau ir cits stasts...

Vispar ljoti interesanta teema. Par to area 51 baigi interesanti pastities ieksh youtube... Tas baltais pikaps laikam tur stav katru dienu. Un ne jau katru dienu tur kads brauc.... Visu laiku apsarga. Japamekle mosh ir kads kas noriskejis aizbraukt aiz ziimes.

EDIT:

shaja video 2 omes iebrauc area 51 uzreiz pec vinjam brauc pikaps. Edited by Seen
Link to comment
Share on other sites

Es pats arii iisti neticu tam ka mes esam vienigas sapratiigas butnes visa visuma. Un no kurienes ir radies shis tels citplanetieshiem? Tapat arii spokiem bet tas jau ir cits stasts...

Vispar ljoti interesanta teema. Par to area 51 baigi interesanti pastities ieksh youtube... Tas baltais pikaps laikam tur stav katru dienu. Un ne jau katru dienu tur kads brauc.... Visu laiku apsarga. Japamekle mosh ir kads kas noriskejis aizbraukt aiz ziimes.

EDIT:

shaja video 2 omes iebrauc area 51 uzreiz pec vinjam brauc pikaps.

pareizi! par piramīdām un visiem citiem interesantajiem veidojumiem, ko nevar izskaidrot kā tie radušies un kāpēc!

Par piramīdām ir skaidrs, ka tās ir taisītas ar kaut ko tādu, kas tolaik nebija kurai katrai "būvfirmai" garā, noliktavā vai kur citur, so..kaut kas tur nav tīrs.

Link to comment
Share on other sites

Seen pameklē manis taisītu topiku, kas sākumā (man liekas, ka nosaukums bija "Truth?" [vari meklēt pēc "+minority +masa" - uzreiz izmetīs kaut kādu EDDa postu]) bija par spokiem, bet vēlāk izvērtās par diezgan stilīgu topiku par visvisādām parādībām un objektiem. Toreiz pilnībā ignorēju diskusijas par piramīdām, bet tagad, kad man ir radies diezgan spēcīgs viedoklis par piramīdām, varētu pat palasīt to topiku mazliet.

Man, nezinu kāpēc, never vaļā vbyuer bildes, bet pēc linkiem jau nojaušu, kas tur apakšā. :) Un ja ir tā kā iedomājos, tad viņam ir pilnīgi taisnība, tas viss ir sūds.

Un Muhamed_Ali un 4uwi, man šķiet jūs abi kopā esat stulbāki nekā viens Klumpa_HLTV, tas tā, tikai starpcitu. :)

Link to comment
Share on other sites

11. septembra terrora nav vainīgs NLO ne terroristi... Ziniet kā ASV iebruka Irākā? ASV ideja bija tāda, ietrieksimies ar lidmašīnu kādā lielā celtnē un vainosim irāku, lai varam iebrukt tajā un iegūt naftas resursus, jo viņiem vajag TO DĀRGO NAFTU!! Man te pat kkur mētājas video. šas varbūt iemetīš..

Link to comment
Share on other sites

btw. Vērši jau tādus bluķus nepavilktu.

Vērši? Tos bluķus vilka cilvēki, varbūt arī kādi vērši, ko es nezinu. Tu teiksi, ka cilvēki tādus bluķus nevarētu pavilkt, tad iedomājies daudz cilvēkus ;) Un nejau viņi viņus tā vnk vilka pa nez kurieni. Ceļš pa kurieni tie tika vilkti bija noteiktos grādos, tagad neatcerēšos cik tieši grādu bija, kas vilkšanu padarīja daudz vieglāku. Vēl bez tā zem akmens bluķiem bija koka bluķi. Un pēc discovery teiktā, tie visi bija brīvprātīgie nevis vergi.

Jautājums par piramīdām ir tas, kā viņas lūk izgatavoja, par ko beefam, ja nemaldos tajā topikā, ko minoritijs teica, bija daudz versiju. :)

Link to comment
Share on other sites

:clap: Nedēļas smadzene. Lūdzu nemet nekādus video, lūdzu.

Žēl, ka nekas prātīgs no šī topika nesanāks, pat slinkums kaut ko par tām pašām piramīdām rakstīt, tāpat 95%, kas šo lasa ir Klumpa_HLTV'veidīgie. Lielie NLO doktori, kas savu grādu guvuši skatoties youtube. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

pilnībā pierāda to ka nlo pastāv.

ps. bū bū maziem bērniem neskatīties :[

pps. omfg kā tādiem bull šhitiem var ticēt?

LoL gribeju noskatīties video ieslēdzu tumbiņas OMG gandriiz nokritu no krēsla!!! :lol:

Edit:

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...