Jump to content
GIGN Forum

Nlo Londonā?


kept
 Share

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ej tak tu dirst.

Vienīgie sakarīgie pousti šajā topikā bija par to, cik debīls ir šis topiks. Un patiesības meklēšana @ youtube vienkārši spārda dirsu (brutāli).

Daudz maz patiesa info par Area 51: http://en.wikipedia.org/wiki/Area_51

Piedūra teksts par to, kāpēc katrs NLO ir savādāks. Varētu padomāt, ka alieni būvē katrs savā garāžā sev pa kuģim. Kāds sanāk, ar tādu arī brauc ciemos pie mums.

Lai jauno ufologu saiets turpinās!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Master of Disaster

Ja jūs tiešām neesat redzējuši nevienu dokumentālo filmu par 11.septembri, tad lūk - Zeitgeist (Filma sadalīta 3 daļās! 1. Reliģija, 2. 11. septembris, 3.neskatījos)

Link to comment
Share on other sites

Bija viena prezentācija kur no šita verka iznāca OPEL ARā

She kur reku links nu jus tagad varat visi apdirsties http://auto.boot.lv/index.php?pg=202&news_id=6395

Palasot jusu postus gar zemi var nokirst visi baigi gurdie :D bet neko nejedz no marketinga trika :D

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Ko gan JUUS cilveeeki varat kko spriest un domaat kad WW3 nebuus, un vel jo vairaak nepastaav NLO, ak dievs, mes taks nezinam kaadi vel briinumi pastaav, es ticu kad ir divainji pietiekaimi pasaule kas var kko paredzeet utt, padoma miljais cilveks kas sho lasa, ja tu seedeetu uz vietas savus gadus neatiistitos nesarunaatos ar cilvekiem, kas tu buutu? Nekas neatistiiits cilveeks kurs pat burtu nemaak izrunaat, juus par to pat aizdomaties man liekas nevarat, man ljoti zeel, es vareetu te gari rakstit, bet tad te mani saaaktu uzskatiit par debiliki, "Jo taks es esmu ES!" nejau es :D

Tas bija rakstits ko es patiesam DOMAAJU!!! isumaa! bisk paali, bet tas drosmei vai ne ?!1

Edited by C-RusH
Link to comment
Share on other sites

Area51 glabājas lietas (paranormālas) un tur ir liegta jebkāda veida piekļuve, protams, tie tiek, kuriem ir ĪPAŠAS caurlaides!

+ Laikam viņa bija netālu no Kalifornijas man liekas!

Zinu, ja kāds pietuvojas tuvāk kā 3km, tad to cilvēku drīkst nošaut!

Man viens pazīstams teica: Kad USA pēta kas ir NLO, Krievija jau ar tādiem lido x)

Link to comment
Share on other sites

ASV militāristi video izņēmuši :( Un, bļeģ, beidziet pisties ap to Area 51. Ja gribat zināt teorētisku patiesību, tad izlasiet manis iedoto wiki rakstu un beidziet rakstīt te savas sranās sazvērestības teorijas, ko dzirdējāt no kaimiņu tantes. Atrodiet taču kaut kādas smadzeņu paliekas sevī! Īpaši attiecas uz Kefīrveidīgajiem.

EDIT: Visi sazvērestību teoriju piekritēji pārvācas uz http://neparastais.wordpress.com/, kur varat turpināt savu lielisko teoriju izklāstīšanu un apspriešanu. Autors: Edza15.

P.S. Projekts vēl tikai nesen ir sācis attīstīties, tāpēc nevērtējiet pārāk bargi. Aktīvi iesaistieties diskusijās, popularizējiet blogu un aiciniet jaunus memberus. Mūsu nākotne ir jūsu rokās!

Āmen!

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

:( Un, bļeģ, beidziet pisties ap to Area 51. Ja gribat zināt teorētisku patiesību, tad izlasiet manis iedoto wiki rakstu un beidziet rakstīt te savas sranās sazvērestības teorijas, ko dzirdējāt no kaimiņu tantes. Atrodiet taču kaut kādas smadzeņu paliekas sevī! Īpaši attiecas uz Kefīrveidīgajiem.

:lolza::10cm::superlol: :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Man atsūtīja PM, lai pielieku šo topiku pie gign zelta fonda. Man kaut kā tieši otrādi liekas, ka šis ir kaut kas diametrāli pretējs. Nekā izglītojoša te nav, ja neskaita šo Čuvja frāzi

Hz, līdz šim, visu prakstiski, ko Nostradamus pareģoja, ir piepildījies..

:lol:

Domino, 4uwi, kefiir, kept un kas te vēl mētāja gudras domas. Es jums pateikšu pāris īsus teikumus, jo izskatās, ka to neviens cits nav izdarījis.

NLO neeksistē*. Jūs esat idioti. Ejiet skolā un kārtīgi mācaties, citādi gudrāki nekļūsiet. Es to saku nopietni.

Lai pārstātu kultivēt debīlismu, aiztaisīšu šo topiku. Jēga tāpat nekāda.

*ar NLO es domāju tādus nofilmētos kadrus virs zemes 'n' shit. Es nebūt neizslēdzu iespēju, ka miljoniem vai miljardiem gaismas gadu attālumā eksistē kaut kāda civilizācija uz līdzīgas planētas kā mūsējā. Teorētiski tas ir iespējams. Tas, ka kāds līdz mums ir nokļuvis - diezgan nereāli. Savukārt tas, ka kāds ar savu kameru ir lidojošu sūdu nofilmējis pa gaisu un tas ir LIDOJOŠAIS ŠĶĪVĪTIS, ir tikpat ticami, kā tas, ka kāmītis var apmierināt žirafi.

p.s.

youtubē ir iespējams arī izglītoties, taču ir jāsaprot, kas ir pilnīgs bullšits un kas reāli. Ja par to nojausmas nav, tad ejiet lasiet kaut vai wikipēdiju. I to labāk būs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...