Jump to content
GIGN Forum

Well I Think Bullshit


neo007700
 Share

Recommended Posts

Sakšu ar to, ka pirms kāda pusgada jau bija viens cilveks ielicis lidzigu topicu sakarā ar šo tēmu, taču macho to aizslēdza, jo uzkatija pa pilnigako bullshitu... Protams ir bijuši daudzi cilveki, kas ir rakstijuši pirlnīgākas muļķības par pasaules galu utt...

Kr4 nav svarīgi kam es ticu un ko domāju, bet gribas lai jūs izteiktu savas domas, proti pirmo reizi pirms 3 gadiem interneta paradijās draudi pa pasaules bojā eju dēļ planētas Nibiru, taču tagat ar šo planētu ir pilna google un youtube (informācija, bildes)

Kā arī šeit būs daži linki, kā jūs domājat, vai tiešām bija jēga pa velti likt tik daudz informācijas un izgudrot, vai tiešām mūs kas gaida??

http://youtube.com/watch?v=3oEi3VtuHZM&feature=related

http://youtube.com/watch?v=B4AojLt7Cwg&feature=related

http://youtube.com/watch?v=S6UDRqYcMhg&feature=related

http://youtube.com/watch?v=mkv4chj47XY

http://youtube.com/watch?v=xoWrtZX6J4c&feature=related

Edited by neo007700
Link to comment
Share on other sites

Dabušu noteikti no macho pa krāgu,bet nu 1mo reizi par ko tādu dzirdu,un isti neierubījos vai tas ir pagājis fakts vai arī tam vēk ir janotiek pec youtube video nopratu ka ka pec 4gadiem bus dirsaa mati,tipa 2012gadaa? Da aij vispar nekad neko nevar zinaat,padomajot kas butu ja Liepajaa no taas mini viesuljvetras butu kaut kas lidzigs Katrīnai izveidojies?Tad jau Liepājai un man buutu pzdc!Tas jau tas pats ja padoma,ja kads gabals asterioda iekristu Baltijas jūrā tad Liepaja tachu tiktu noskalota,da ir fantazeets,kas un kaa varetu notikt,tas pats zibens tak pagajusho gad govi nosita un kas butu ja es butu taas govs vietaa? Vopshem kamer pamostos tikmer viss ir jauki un uzskatu ka nevajag par to galvu lauziit,ja kas tāds notiks tāpat nepaglabsies!

Link to comment
Share on other sites

arii pamaniiju ka youtube ar shito 2012 gadu un planeetu nibiru pilna ar video...

man kka ticeet negribas.. ja tas taa buutu tad jau pasaule buutu izmainiijusies tos 3gadus atpakalj..

pagajshgad lasiiju vienu interesantu gramatu

un tajaa bija mineets ka maiji paredzeeja ka 2012 gadaa buus pasaules beigas .. graamata 90gadu :)

otrais edits: tas viss ir bullshits oh

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

lol , ja tiešām būtu precīza informācija par to kad būs pasaules gals, man liekas, ka mēs to tāpat nesagaidītu, jo visi sāktu ārdīties ka palicis tur tik un tik dienas ko dzīvot. Vienkārši pizģītu visus veikalus ārā, sprīdzinātu mašīnas, mēģinātu uzspēt visu ko jebkad ir vēlējušies darīt un tā arī aizietu bojā.

Ā un vēl, ja būs tāds pasaules gals, es noteikti negribu zināt kad! <_<

Link to comment
Share on other sites

Novijas tu esi letinsh vai k-kada čurka?

Ipashi shitam suudam neticu jo ir jau bijushi daudzi paregojumi kuriem jau vajadzeja piepildities bet ne suuda. Dzivosim redzesim... Tapec ir jaizbauda katru dienu ka pedejo!

Link to comment
Share on other sites

Un kāpēc tu esi izdomājis, ka tieši šie cilvēki, kas veidojuši šos klipus & sh!t neraksta tieši tādas pašas muļķības kā visi tie, kas jau ir rakstījuši? C'mon, tas klips, kurš sastāvēja no 5 daļām = tīra grāmatas reklāma, lai vidusmēra idiotiem paskalotu smadzenes un liktu viņiem to sūdu nopirkt. Vēl viens no tiem tevis dotajiem klipiem bija spiests uz to, lai mēs visi tagad sāktu lasīt bībeli un lūgt Dievu, līdz ar to ietu uz baznīcu, ziedotu naudu un dzīvotu no maizes no ūdens. Visi tie mēsli ir slimu fantāziju auglis, ar kuru palīdzību daži pamanās no tā visa uztaisīt kaut ko +/- līdzīgu reklāmai, tas arī viss. :ardievu:

Link to comment
Share on other sites

viskaitinošākā balss kādu esmu dzirdēji. varbūt tas tāpēc, ka praktiski gulējis neesmu 4 dienas normālu un esmu viegli aizkaitināms, bet nu tas stāstītājs pēc peģika izklausas. ( par pirmo video )

par tēmu - man vienalga.

un ja tomēr - sūdi vien tie video ir. 2012 gada beigās uzraksu augšā šitos video un uzrakstīšu emailu tiem gudriniekiem. :)

Iedodiet man normāli materiālu, kur šitas ir aprakstīts un es varbūt sākšu ticēt. Šitie youtube bullšiti jau piegriezušies. Tipa "OMFG VEWY VEWY SECRETZ0R GOVERMENT LEAKZ0R", jā, protams.

EDIT : Mwahahaha. Tas, ka čalim, kurš ielika vienu video ir niks "the bibleworld" un viņš uzraksta kaut ko tādu : "I hope that my videos are a cry in the dark to some, and that they wak up to this truth. My mission in life is truth and understanding. To help mu fellow humans .. .. see the beauty and wonders everywhere."

Bez komentāriem, lol.

EDIT2 ( pēc pāris dienām ) : lol, tādas kļūdas. Vairāk jāguļ. :)

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Esmu diezgan ļoti pārliecināts, ka šitāds sūds virzītos uz planētu zemi, tad NASA vai kāds cits nazis izdomātu kā to sūdu aizbaidīt nah.

P.S. Kautkas man liek domāt, ka šis pasākums ir saistīts ar baznīcu un sātana atfiltrēšanu vai tml.

Link to comment
Share on other sites

Pseidozinātnieks Sitčins prognozēja sadursmi ar "Nibiru" jau 2003. gadā :) Pēc tam pārcēla uz 2012. gadu, lai sakristu ar maiju pareģojumiem. Ja izvilks līdz 2012., noteikti pārcels vēl pāris gadus uz priekšu. Izvelciet reiz galvu no dirsas.

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet gan ka tās ir muļķības jo esneatceros kur tika teikts ka pasaules gals būšot 2007 gadā.Un vēl bija tāds topiks ka Krievijā zem zemes ir liela bumba kad viņā uzsprāgs būs pasaules gals.Vēl es redzēju pa tv3 rāda katru ceturtdienu "Neticami bet fakts" un tur teica ka saule nodzisīšot pēc 10000 gadiem un tikai tad būšot pasaules gals. LoL šīm muļķībām nevajag ticēt, jo parasti ir kaut kāds āķis lai skatītos tv vai pievērstu ticībai utt...

<_<

Link to comment
Share on other sites

Pilnigas kakas.. Cik es dzirdeju pec 5 gadiem atnaks milzis un saskaidis zemeslodi ar beku, vai nu ari iedirsis okeana, lidz ar to radisies milzigakais cunami vilnis, kas noslaucis visu dzivo, izdzivos tikai tie stiprakie (kjip nepipaptaji).. Eee ko es te murgoju esmu gulejis kadas 4h :(

Link to comment
Share on other sites

<_<

Daļēja taisnība tur bija. Saule ir zvaigzne un zvaigznēm ir trīs stadijas, saulei ir pirmā. Pēc aptuveni 5-6 biljoniem gadu tā pārvērtīsies otrajā stadijā "sarkanajā milzī", (lol, vēl labāku nosaukumu nevarēja izdomāt?), kur sprāgs nevis ūdeņradis ar hēliju, bet pliks ūdeņradis, un tas nozīmē, ka saule izdos tik lielu karstumu, ka saules sistēmā nebūs iespējams dzīvot, protams, zinātnieki uzskata, ka mēs jau sen būsim aizceļojuši uz dzīvi ārpus saules sistēmas un tas mūs neskars.

Ā, jā pēc trešās stadijas zvaigzne nodziest...

300px-Sun_Life.png

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...