Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

protams, ka pasākums bija OK :)

varbūt bik pa daudz iedzēru, bet nu kam negadās :( tas tāpēc, ka pagājušo gad nedzēru, vajadzēja takš k-kā kompensēt..

paldies Jurko par džemperi, ļoti noderēja, lai es nenosalstu.

pašlaik tas džemperis ir pie Jimija, jo viņam 7dien bija auksti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

varbūt bik pa daudz iedzēru, bet nu kam negadās :( tas tāpēc, ka pagājušo gad nedzēru, vajadzēja takš k-kā kompensēt..

paldies Jurko par džemperi, ļoti noderēja, lai es nenosalstu.

pašlaik tas džemperis ir pie Jimija, jo viņam 7dien bija auksti.

LOL, tāpēc es domāju - bļe kur mans džemperis palika :))

A vot kur ir zaļās brilles????

Protams, ka uz Hondas, doooh :slap:

Link to comment
Share on other sites

BĻEG KĀ ES TO VARĒJU AIZMIRST :lol:

Brilles ir uz hondas? Nu, tās pelēkās, uz kuras es sēdēju

© Jimmy

piebilde: viņš sēdēja uz ali bembja :)

p.s.

man liekas, ka ne jimmijs, ne ali nejahto!!!

p.p.s.

kā jums liekas, reģistrētais jahto?

Link to comment
Share on other sites

nu mans viedolkis... sakas au ar vecajiem salatiem kurus eedu businja kad aizbraucu pakalj autovechiem..

aizbraucot tur, skaidra mazliet kusli iepazinos ar visiem un piedzeros.. shausmiiigi///

Macho - tie bauskas keksi nebija mana brandzha :(

2 diena.. CHILLIN..\

patika un smieklu shaltis radija viss kas notikas. to var apluukot bildes.. \

patika otra riita ieraudzit ALI , jo man likas ka vinsh kautkur kolji alisi, bet apskatoties uz vinja drebem man shi iluuzija sabruka..

neext..

guleju es daudz, jap, bett as tapec ka biju parguris..\

patika tas ka ap 3 no riita pedeja nakti pamodos telti kura ar mani guleja traktorists ( LOLLOLOLO pec 2 srtundam es sapratu to ka tas ir hollows)

parnjema skumjas pec draudzenes, un tapec es aizgaju pie jimija un mes atkal sakam dzert. .YO

dabujam no bencika, kuram viss bija pohuj un uz vinja vareja uzdirst, jo vinjam bija arminajs telts ( ja jimbuga to guljammaisu ta sauca) boonapartu,. atmodas ari plikais ar shnjabi, pec tam bija brauciens uz bausku pec alus shnjabja un viskautkavel..

atkal sadzeramies,, savacam visu un pakavos ar koshklu un acido.. shito gribetu redzet..

nais.

kopsumma man patika

Link to comment
Share on other sites

loģiski, ka skolu šodien nogulēju, nebija reāli piecelties.

tagad tik jāatrod jaunā draba vieta un jāizdomā, kā uz turieni tikt.

P.S. man liekas, ka mans member title vispār nemainās, pēc tā ka no stoned... pārrakstīja uz w00tu.

Link to comment
Share on other sites

Eu es zinu !!! Jurko jahto, bet taa nereaali kruta ar portativo vanna :muahaha:

Aaa pareiz es arii jahtoju, bet ne tik kruta :D

Macho varbuut pastastiisi parejiem, kaa tu man to spuldziiti atneemi :lol:

Cik atceros es paslepos no tevim kaut kadaa graavi, kas bija aiz ugunskura, bet laika biju tada palii, kad nespeju buut kluss, un tad tu vnk uzleci man virsu... Taalako negribu piemineet, tas bija anormali prettiesiski pret mani :10cm:

Link to comment
Share on other sites

divīt, koļīt Alisi man nebija doma nevienā momentā, es viņai visu vakaru moralizēju par to, ka viņai nav jākontaktē ar cilvēkiem, kas viņai nepatīk un lai netaisa černi tas arī viss, a tālāk neko neatceros, jo pieķēros pie savas krūkas, spriežot pēc drēbēm un tā, ka es bildēs esmu tikai pašā sākumā, es būšu aizgājis atlūzt kādā grāvjmalē :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ko,esmu atgajis pec vakardienas... vo majas vel dzeru...

Ta pasakums visus 100% super,karo4e pa pirmo !

Liels paldies sadiem cilvekiem:

Bloodlord`am , deadalive , jimbugai pa to ka reali pirmaja nakti sastadija kompaniju!

Bencikam gludinatajam,vincisteram koskaram,un goodmenam pa to ka otraja nakti sastadija kompaniju!

Paldies ari pasam divitim par vietu un wormam par atvesto smigu ! XD

lab, karo4e man jataisas uz valsts examinatoru brauksana ! 17:00 ie4ekosu un pateiksu ka pec sitadam realajam 3 dienam nodzertam,es shodien noliku tiesibas :)

Edited by HUSEINS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...