Jump to content
GIGN Forum

Ziemassveetki Tuvojas


Gordon
 Share

Recommended Posts

labs devil.gif

tikai viens bet

If approved for this use, the orgasmatron device and implantation could cost up to $17,000, but Meloy says he believes some women would be happy to pay that amount to have the orgasmatron permanently embedded in their lower backs. He says the device could be implanted on an outpatient basis.

sad.gif naaksies briitinju pagaidiit

Link to comment
Share on other sites

Tajā paša laikā loģisk un varbūt ne tik loģiski padomājot... Vai kaut kāds orgasmatrons spēs apmierināt meiteni pilnīgi? Ī don't think so. Tas nav tas.

moron... I know...

Bet nu, tās ir tikai manas domas... Tūlīt jūs vsi mani sauksiet par smiliez.de_2125.gif vai smiliez.de_2428.gif vai arī smiliez.de_2551.gif vārbūt jūs vēl darīsiet tā smiliez.de_2477.gif vai tā violent1.gif ... vai arī kādi citādi man nodirsīsiet...

a man po. dry.gif

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

Tajā paša laikā loģisk un varbūt ne tik loģiski padomājot... Vai kaut kāds orgasmatrons spēs apmierināt meiteni pilnīgi? Ī don't think so. Tas nav tas.

moron... I know...

Bet nu, tās ir tikai manas domas... Tūlīt jūs vsi mani sauksiet par smiliez.de_2125.gif vai smiliez.de_2428.gif vai arī smiliez.de_2551.gif vārbūt jūs vēl darīsiet tā smiliez.de_2477.gif vai tā violent1.gif ... vai arī kādi citādi man nodirsīsiet...

a man po. dry.gif

smiliez.de_2477.gifviolent1.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2125.gif

bet labs biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

meiteneem vajag daavinaat kautko taadu, kura messidzhs ir "esmu impotents bastards, kursh tevi nevar apmierinaat" O_O ?

kad sasniegsi noteiktu vecumu, sapratīsi, ka orgasmatrons tev izbrīvēs laiku priekš tv skatīšanās un alus dzeršanas 4.gif un sieviete vismaz šajā jautājumā liks tev mieru naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Man parasti Zhiemasshvetku laikaa paaugstinaash ashinsshpiediensh! ieniistu visu to daavanu padariishanu! es vienmer juutos taka taads pidars kuram visi davina visaadus labumus, bet es nevienam neko nedaavinu:( kapeec? jo nav naudas! es veel diemzheel nestradaaju un nepelnu sev dienishkjo maiziiti... protams jauki sanjemt davanas, bet pectam mokies ar sirdsapzinjas parmetumiem ka neesi nevienam vareejis kko uzdavinaat. protams es vareetu uzdavinaat kadu savu veco zekju paari, vai arii izrakstiito flomasteru komplektu, bet tas ne tuvu nestaves taam daavanaam kuras sanjemu.

bet jaunaisgads, taa gan ir cita lieta!!

Link to comment
Share on other sites

es vienmeer uz ziemassveetkiem kautko uzdaavinu(pavisam kauko mazinju) saviem viss tuvaakajiem -gjimenei , draugiem ,draudzeneem.

piem. pagaajushogadu savai draudzenei uzdaavinaaju mazinju sudraba kjeediiti...

tjipa galiigus siikuminjus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...