Jump to content
GIGN Forum

Dziesmas


Fruktainais
 Share

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

omgwtflol.... :superlol:

blje nu kur tādi idiņi rodas?! tu domā, ka cilvēki patiešām par šīm dziesmām neko nav dzirdējuši?

tas jau nekas, ka viņas ir tikušas skandinātas entos mēnešus gan pa MTV, gan EHR, gan visur citur, kur vien viņas ir iespējams skandināt. tu te vienkārši esi uzskaitījis pēdējā laika hītus (ja par tādiem tos varētu nosaukt).

un kas pie velna tie par komentāriem? no viņu saturošā stulbuma tak var totāli dirsu norēkt. kaut arī pēc kāda 4. komenta man vairs smiekli nenāca, vienkārši sapratu kāds mazs pok3m0ns tu esi.

man tev ir viens ieteikums - ej paaudzies (mentāli) un tad kaut ko smirdi šajā forumā!

p.s. Sharingan, man šķiet, ka ar 2 nedēļām būs par maz.

Edited by Jumts
Link to comment
Share on other sites

Frukt ķipa allmighty? Diplomātiskā neaizskaramība?

Sooryy par foruma aizdiršanu, bet točna uz šitādu dauni nevar NELAMĀTIES.

Tu esi slims sīks pokemons, kam savos 11 gados nav ko darīt un, lai draugu acīs būtu kruts GIGN forumā postus krāj tu sīka krople :)

Link to comment
Share on other sites

Sooryy par foruma aizdiršanu, bet točna uz šitādu dauni nevar NELAMĀTIES.

Tu esi slims sīks pokemons, kam savos 11 gados nav ko darīt un, lai draugu acīs būtu kruts GIGN forumā postus krāj tu sīka krople :)

Piedod, atvaino, bet ja tev ir krāniņš par mazu nevajag uzreizi citus apvainot, kad viņiem arī tas ir par mazu!

Pirmkārt, man nav 11 gadi, to jau tu varēji vismaz aiz sava slinkuma apstīties un kārtīgi noskaidrot.Otrkārt, nešpiko teicienus-pok3mons, ja to nemaz pats neesi izdomājis!Treškārt, tas attiecas uz jums visiem LAMERI, kas šajā sadaļā postoja.Ja kāds ir sācis postot, teiksim šoreiz 1.-ais tas bija diversants vai kāds cits sāk ap****t cilvēku, tad nākošā postā tas pats notiek atkārtoti!Vai nu Jūs visi viens otram dibenā lieniet, vai arī cenšaties būt tādi kādi nemaz neesat.

P.S.Kādēļ Jūs visi esat tik slikti noskaņoti pret mani, vai tad es Jums kaut ko sliktu esmu nodarījis??!! :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Piedod, atvaino, bet ja tev ir krāniņš par mazu nevajag uzreizi citus apvainot, kad viņiem arī tas ir par mazu!

Pirmkārt, man nav 11 gadi, to jau tu varēji vismaz aiz sava slinkuma apstīties un kārtīgi noskaidrot.Otrkārt, nešpiko teicienus-pok3mons, ja to nemaz pats neesi izdomājis!Treškārt, tas attiecas uz jums visiem LAMERI, kas šajā sadaļā postoja.Ja kāds ir sācis postot, teiksim šoreiz 1.-ais tas bija diversants vai kāds cits sāk ap****t cilvēku, tad nākošā postā tas pats notiek atkārtoti!Vai nu Jūs visi viens otram dibenā lieniet, vai arī cenšaties būt tādi kādi nemaz neesat.

P.S.Kādēļ Jūs visi esat tik slikti noskaņoti pret mani, vai tad es Jums kaut ko sliktu esmu nodarījis??!! :thumbsdown:

Skola. Skola.

Tu piedzimi.

Link to comment
Share on other sites

Piedod, atvaino, bet ja tev ir krāniņš par mazu nevajag uzreizi citus apvainot, kad viņiem arī tas ir par mazu!

Pirmkārt, man nav 11 gadi, to jau tu varēji vismaz aiz sava slinkuma apstīties un kārtīgi noskaidrot.Otrkārt, nešpiko teicienus-pok3mons, ja to nemaz pats neesi izdomājis!Treškārt, tas attiecas uz jums visiem LAMERI, kas šajā sadaļā postoja.Ja kāds ir sācis postot, teiksim šoreiz 1.-ais tas bija diversants vai kāds cits sāk ap****t cilvēku, tad nākošā postā tas pats notiek atkārtoti!Vai nu Jūs visi viens otram dibenā lieniet, vai arī cenšaties būt tādi kādi nemaz neesat.

P.S.Kādēļ Jūs visi esat tik slikti noskaņoti pret mani, vai tad es Jums kaut ko sliktu esmu nodarījis??!! :thumbsdown:

Un kapēc tu vari špikot teicienus? :slap:

Link to comment
Share on other sites

Piedod, atvaino, bet ja tev ir krāniņš par mazu nevajag uzreizi citus apvainot, kad viņiem arī tas ir par mazu!

Pirmkārt, man nav 11 gadi, to jau tu varēji vismaz aiz sava slinkuma apstīties un kārtīgi noskaidrot.Otrkārt, nešpiko teicienus-pok3mons, ja to nemaz pats neesi izdomājis!Treškārt, tas attiecas uz jums visiem LAMERI, kas šajā sadaļā postoja.Ja kāds ir sācis postot, teiksim šoreiz 1.-ais tas bija diversants vai kāds cits sāk ap****t cilvēku, tad nākošā postā tas pats notiek atkārtoti!Vai nu Jūs visi viens otram dibenā lieniet, vai arī cenšaties būt tādi kādi nemaz neesat.

P.S.Kādēļ Jūs visi esat tik slikti noskaņoti pret mani, vai tad es Jums kaut ko sliktu esmu nodarījis??!! :thumbsdown:

bāaāāc, kaut ko tik smieklīgu sen nav nācies lasīt! :D Ev a kapēc tu raksti visus tos vārdus, tu tak neesi viņus izdomājis!!11!11 :lohs:

nodarījis tu mums (vismaz man) neesi neko, vienīgi sagādājis man histēriskus smieklus šodien. Bet tu vispār padomā ar galvu pirms tu kautko dari šajā forumā? Uztaisi kaut kādu super-debīlu topiku, kurā visi tevi nodirš no galvas līdz kājam un pēctam prasi: "Ko es jums esmu nodarījis?" Itkā nepazīdams latviešus, kuriem tā vien niez kautko nodirst XD

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

:D Ev a kapēc tu raksti visus tos vārdus, tu tak neesi viņus izdomājis!!11!11 :lohs:

nodarījis tu mums (vismaz man) neesi neko, vienīgi sagādājis man histēriskus smieklus šodien. Bet tu vispār padomā ar galvu pirms tu kautko dari šajā forumā? Uztaisi kaut kādu super-debīlu topiku, kurā visi tevi nodirš no galvas līdz kājam un pēctam prasi: "Ko es jums esmu nodarījis?" Itkā nepazīdams latviešus, kuriem tā vien niez kautko nodirst XD

Beidzot dzirdu kaut ko labu, un man jau tagad ir jāsmejas! :D :D

Link to comment
Share on other sites

ew nu bļaģ, jums nav viņa žēl? lai kāds aizver šito topik, lai neturpinātu nabadziņu nodirst. Nu čalis vnk uzraksta mūziku kas viņam patīk un pieraksta komentus. cmon veči kas ar jums? nu viņam patīk saldie gabali, nenozīmē ka ir gejs. Mūzika neliecina par cilvēku.

Link to comment
Share on other sites

Bļāā, Fruktainais ir vnk PĒRLE :D

+1 par beta hallow'u

Eu, nopietni - vai nu neko neraksti, vai arī kārtīgi padomā pirms raksti, ja negribi, ka tevi visi nodriš (vai arī tev tas patīk?).

EDIT: Nodzīs tev matus, lai ir miers.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

ja vinsh to ierakstitu kkur okei, bet ne jau vinja tizluma delj ir javeido jauns topiks.... avtor pgr, topik gvno...

ka lai tadu nenodirsh...

man ari patik shadi tadi saldie gabali, bet es tadelj jau ari nesmu saldais. par to neiet runa. runa iet par cilveka kkadu uzmanibas trukumu vai ka tur vinju

Link to comment
Share on other sites

Fruktainais, mēs te necenšamies viens otram ielīst dirsā, vienkārši katram gribas tev uzdirst, tādā veidā pasakot, ka šādi topiki ir stulbi. Nekas, tagad zināsi, ka tādus nevajag taisīt(protams ja tevi neizbanos no foruma).

Link to comment
Share on other sites

Ja vajag varu ielikt, bet laikam labāk nelikšu! :superlol:

Fruktainais, mēs te necenšamies viens otram ielīst dirsā, vienkārši katram gribas tev uzdirst, tādā veidā pasakot, ka šādi topiki ir stulbi. Nekas, tagad zināsi, ka tādus nevajag taisīt(protams ja tevi neizbanos no foruma).

Jā, tagad vismaz zināšu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...