Jump to content
GIGN Forum

Kas Notiek


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Laikam tas deelj jaunaa servera, ka gignaa tik maz speeleetaju tur laikam tipa ip nomainiijaas vai kaut kas taads! :unsure:

Tomeer neuzskatu to par iemeslulai nebuutu speeleetaaju! VNK psc visu dienu un vakaru ir nenormaali maz speeletaju vai arii vispar nav! Kaut kas jaadara lietas labaa! Peec idejas jau vajadzeeja buut otraadi jo gign vairaak nelago, bet re kaa!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es arii droshi vien buushu...neesmu speeleejis iipashi peedeejaa laikaa, deelj mazaa skaita speeleetaaju...dazhreiz ienaaku, uzmetu populaaraas def mapes, bet tauta kaa nenaak tad nenaak...aatri apniik speeleet, ka tik maz speeleetaaju... :(

Link to comment
Share on other sites

kr4 es domāju ka dēl TF2.

Man liekas kā parādījās tf2 vēl bija tauta untad pamazām pazuda, un avrbūt servers noveco, vajag iekustināt viņu(es ar to negribu teikt ka vajag uzlikt SuperHero, bet kaut kā jau vajag iekustināt) , piemēram , jāliek ir biežāk mazās mapes, jo spēlētājiem aptīk lielās mapes. un tad vienu lielu tad vienu mazu vienu lielu vienu mazu... :)

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Man liekas kā parādījās tf2 vēl bija tauta untad pamazām pazuda, un avrbūt servers noveco, vajag iekustināt viņu(es ar to negribu teikt ka vajag uzlikt SuperHero, bet kaut kā jau vajag iekustināt) , piemēram , jāliek ir biežāk mazās mapes, jo spēlētājiem aptīk mazās mapes. un tad vienu lielu tad vienu mazu vienu lielu vienu mazu... :)

Tādu patstāvīgu gign spēlētāju tagad ir maz, pie tam TF2 serveru spēlētāji sastāv no divām daļām - 1. Ārzemnieki 2. GIGNeri, kas cs maz spēlē, tā kā es nedomāju, ka tas ir saistīts ar tf2

šovakar es arī moš uzspēlēšu, tikai skatīšos, ja būs normāls cilvēku daudzums serverī.

Link to comment
Share on other sites

Un kāpēc tad viņi maz cs spēlē? Jo viņi spēlē tf2, dooh!!!

Vispār jau vēl ir palicis viens "šķērslis", lai sāktu parādīties tauta, tas ir vecais busteris. Cik zinu, tad daudziem bustera dēļ ir sūdīgs fps, tajā skaitā arī man. Būs jaunais busteris, būs tauta.

Kā arī IP maiņai nevajadzētu toč būt iemeslam, kāpēc nav tautas, jo cik redzēju, tad, kad draugs mēģināja ieiet gignā caur veco servera IP, viņš tika redirektēts uz jauno serveri. ;)

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau vēl ir palicis viens "šķērslis", lai sāktu parādīties tauta, tas ir vecais busteris. Cik zinu, tad daudziem bustera dēļ ir sūdīgs fps, tajā skaitā arī man. Būs jaunais busteris, būs tauta.

Kā arī IP maiņai nevajadzētu toč būt iemeslam, kāpēc nav tautas, jo cik redzēju, tad, kad draugs mēģināja ieiet gignā caur veco servera IP, viņš tika redirektēts uz jauno serveri. ;)

Daudzi gigneri pārstāja cs spēlēt pirms tf2 bija iznācis.

P.S. tagad jau varētu, tā kā ieiet serverītī paspēlēt, bet tikai tad, ja vēl kāds pievienosies, jo 2x2 inferno negribas spēlēt :)

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

adminu nav, jo neviens nespēlē. protams, ka sākumā čīteri būs, bet vajag no jauna gign piedzemdēt, jo pagaidām serveris tiešām ir miris. tas nav pubs, ja uz spēli ir speciāli jāsarunā cilvēki.

kā būtu ar pilnīgu banlistes iztīrīšanu un noņemtu busteri uz laiku līdz jaunais būs gatavs?

Link to comment
Share on other sites

whitesnake tas taču ir murgs noņemt visu banlist. Pat kaut kādam mazam serverim tas sagādātu problēmas, bet GIGN'am. Cik uz GIGN'a maz ir bani? Kādas pāris štukas jau būs...

Bustera noņemšana gan varētu biš iekustināt šito būdu, jo tas izskatās nedaudz amizanti, ka GIGN'ā teju visu dienu stāv fy_iceworld un spēlētāji ir ~5 maksimālais, bet manliekas pietiktu arī ar kārtīgu reklāmu, ka ir mainījies IP un pievienot serveri pa jaunam. Es te labu laiciņu atpakaļ redzēju labu variantu, kā to panākt. Nesaukšu vārdā serveri, bet pie favourites tā servera nosaukumā rādītās pievienojiet serveri pa jaunam, un vsje visi ņem pie favourites add server cs.gign.lv un gatvas...

Jo vienīgā infa, ka ir mainījusies IP serverim ir macho raksts par jauno serveri un TF2, un tā vien šķiet, ka tas tiek speciāli noklusēts, jo TF2 serveris tiek izcelts, bet IP maiņa uz CS servera ķipa mazāk nozīmīga, neizcelsim...

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...