Jump to content
GIGN Forum

Ieteikumi


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es gribetu uzinat kas notiek ar tiem kas dara sekojosho

cp_well pirms raundas sacies ar demo parlido vainu pari videjam vilcienam, vai uzlido uz taa jumtinja, un kempo (un joprojam ir palikusas pari sekundes pirms rauunds sakas..)

ko daris ar tadiem? protams savu reizi pasam ir forsi tur ta izdarities.. bet citreiz tas kaitina..

tas paliks ka tas ir shobrid, vai varetu but ka ieviesis tadu fichu ka de_italy_gign kur ja uzlien uzjumta notiek tas kas notiek - slay ?

Link to comment
Share on other sites

tā arī īsti nesaprotu - kā ar admintiesībām šeit? tās pašas kā gign cs serverī? ja jā, tad viņas strādā? un ja tā arī ir, tad kā var viņām piekļūt klāt, mēģināju pa vecajai metodei ar setinfo, nekā nesanāca. :(

Link to comment
Share on other sites

nu tagad tiesību šits vēl nav sataisīts un tikai dažiem izredzētajiem ir uzlikts full access uz steamid, kad worms būs apgreidojis webu un uztaisījis iespēju accessus likt no weba, tad arī visticamāk varēs sākt kandidēt uz tiesībam.

un šaubos, vai saliks visiem tiem tiesības, kam uz cs bija.

Link to comment
Share on other sites

;)

Kad TF2 servers parādīsies Galvenajā lapā gar labo manu kur CS rāda?

es gan domaju shadi, ja jau speles veidotaji ir pielavusi iespejamibu ka ta var izdarit tad shos speletajus nedrikstetu aiztiks, jo tapatas snaiperi gar to malu shauj nost naabus, demomani met pari stikijus un solderi shauj rakjetes cauri shkirbai..

Link to comment
Share on other sites

Vienā britu serverī, kurā parasti uzturos ir viena lietiņa, kas arī šeit būtu patīkama.

dustbowlam ir 3 roundi, tātad kopā 6 ( atk./def. katru ).

Tātad būtu forši, nu vismaz man tā šķiet, ka ja ik pēc 6iem raundiem restartētu mapi, tādējādi visiem punkti atkal būtu 0.

"OMG, OMG RANKERIS", bet tomēr ir patīkami iesākt kopā ar visiem, nevis, kad visai komandai jau simtos punkti. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...